Зміна імені та прізвища на Facebook з телефону

Соціальна мережа Facebook дозволяє змінювати прізвище шляхом найпростішого редагування параметрів особистої сторінки. Дана процедура в рівній мірі доступна у всіх існуючих версіях сайту і по ходу подальшої інструкції ми розповімо, як це зробити на прикладі офіційного мобільного додатку.

Правила зміни імені

Перш ніж приступати до внесення основних змін, вам варто в обов'язковому порядку ознайомитися з правилами, викладеними адміністрацією соцмережі на окремій сторінці в довідковому центрі. Якщо цього не зробити, ви ризикуєте витратити час даремно через особливості пов'язаного розділу параметрів і в певних ситуаціях навіть отримати тимчасове блокування облікового запису.

Перейти до правил зміни імені

Пример страницы с правилами изменения фамилии на Facebook

Тільки якщо ви напевно впевнені в правильності використовуваного імені, можете продовжувати ознайомлення з інструкцією. В іншому випадку і щоб уникнути проблем можете обмежитися зазначенням нікнейма .

Спосіб 1: налаштування особистої інформації

При використанні Facebook на телефоні зробити зміну прізвища можна через спеціальний розділ налаштувань, доступний в будь-якого різновиду сайту. Таким чином, абсолютно неважливо, використовуєте ви мобільну версію або офіційний клієнт, дії в будь-якому випадку будуть ідентичні.

Читайте також: зміна імені та прізвища на Facebook з комп'ютера

 1. Запустіть мобільний додаток Фейсбук і торкніться розташованої праворуч кнопки на панелі у верхній або нижній частині екрана. Дане меню необхідно перегорнути вниз.Переход в главное меню в мобильном приложении Facebook

  Після цього розгорніть додатковий список " налаштування та конфіденційність» і виберіть »Налаштування" . У випадку зі звичайною мобільною версією даний пункт представлений без випадаючого списку.

 2. Переход к Настройкам личной страницы в приложении Facebook
 3. Опинившись на наступній сторінці, в блоці " налаштування облікового запису» торкніться пункту " особиста інформація» . Тут, в свою чергу, потрібно перейти до підрозділу «Ім'я» .
 4. Переход с настройкам Личной информации в приложении Facebook
 5. Торкніться блоку»прізвище" і за допомогою віртуальної клавіатури введіть нове значення. Перед продовженням обов'язково перевірте зазначені дані на відповідність з реальними.
 6. Процесс изменения фамилии в приложении Facebook
 7. За необхідності ви можете також вказати»по батькові" і змінити »Ім'я" , так як на кожне представлене поле діють єдині тимчасові обмеження. Для завершення натисніть " перевірити зміни» .
 8. Переход к проверке новой личной информации в приложении Facebook
 9. На наступному екрані вкажіть варіант, як би ви хотіли, щоб відображалося нове ім'я, і натисніть " Зберегти зміни» . В якості підтвердження необхідно ввести діючий пароль від аккаунта. Процесс сохранения нового имени и фамилии в приложении Facebook

  Якщо процедура завершиться успішно, нове ім'я буде негайно застосовано та відобразиться на сторінці. Врахуйте, що повторити спробу буде неможливо протягом 60 днів з моменту збереження.

 10. Успешное изменение имени и фамилии в приложении Facebook

Чітко дотримуючись реальних даних і вказуючи ім'я відповідно до вимог Фейсбуку, ви без проблем зможете виконати описану процедуру. На крайній же випадок існує і альтернативне рішення.

Спосіб 2: Довідковий центр

Через існування вельми незвичайних імен і прізвищ адміністрацією Facebook передбачений ще один здебільшого запасний варіант зміни, що полягає у використанні внутрішньої служби підтримки. При цьому даний спосіб зажадає від вас не просто вказати реальні дані, а й надати докази у вигляді документів, що засвідчують особу.

Перейти до форми зміни імені та прізвища

 1. Скористайтеся наведеним вище посиланням, щоб перейти на сторінку зміни імені та прізвища через Довідковий центр. Тут необхідно заповнити обов'язкові поля " нове ім'я» і " нове прізвище» .
 2. Использование формы изменения имени и фамилии в мобильной версии Facebook
 3. Прокрутіть сторінку нижче до блоку " Причина зміни» , розгорніть список і виберіть відповідний варіант. Це може бути «Legal Name Change» або просто «Інше» .
 4. Указание причины изменения имени и фамилии в мобильной версии Facebook
 5. Заздалегідь підготувавши документ, що посвідчує особу, в підрозділі»ваші документи" натисніть кнопку " вибрати файли» . Як прикріплення використовуйте скани або фотографію головного розвороту паспорта.
 6. Добавление документа и отправка формы в мобильной версии Facebook

  Щоб завершити процедуру, скористайтеся найнижчою кнопкою»надіслати" і дочекайтеся відповіді Адміністрації. Якщо зазначена інформація відповідає дійсності, дані будуть змінені.

Обидва представлених способу дозволяють з легкістю поміняти ім'я та прізвище на особистій сторінці як разом, так і окремо. При цьому не забувайте про правила, особливо якщо намагаєтеся зробити дану процедуру через Довідковий центр Facebook.

більше статей на цю тему: