Оновлення програми Instagram на телефоні

Варіант 1: iOS

При використанні пристрою на платформі iOS оновити офіційний мобільний додаток Instagram можна самостійно через стандартний магазин «App Store» . Для цього потрібно відкрити відповідне ПО, розгорнути параметри облікового запису Apple, знайти соціальну мережу в списку " очікування оновлення» і скористатися кнопкою " оновити» .

Детальніше: оновлення програми Instagram на iPhone

Как обновить Инстаграм на телефоне_001

В якості альтернативи також можна включити автоматичну установку свіжих версій через системні «Налаштування» , єдині для всіх колись доданих додатків. Крім цього, аналогічних результатів дозволить домогтися і повна перевстановлення, що має на увазі видалення не тільки програми, але і призначених для користувача даних.

Варіант 2: Android

На мобільних пристроях під управлінням Android виконати оновлення клієнта Instagram можна також через вбудований магазин додатків Google Play Маркет або аналогічне ПО, якщо сервіси Google за замовчуванням відсутні. Робиться це в будь-якому випадку шляхом відвідування офіційної сторінки і натискання кнопки " оновити» , доступною при наявності свіжих версій Програми.

Детальніше: оновлення програми Instagram на Android

Как обновить Инстаграм на телефоне_002

У випадку з даною системою можете, знову ж таки, скористатися функцією автоматичного оновлення в Налаштуваннях Плей Маркета або просто перевстановити додаток. При цьому в другому випадку буде доступна установка з APK-файлу, в тому числі поверх існуючої версії.

більше статей на цю тему: