тимчасове видалення облікового запису Instagram

Варіант 1: мобільний пристрій

Зробити тимчасове заморожування облікового запису в Instagram на сьогоднішній день можна тільки через офіційний веб-сайт соціальної мережі, тоді як мобільний додаток потрібних можливостей не надає. Таким чином, для виконання описаних далі дій потрібно будь-який зручний браузер для смартфона, особливості якого не грають ніякої ролі.

Відкрити головну сторінку Instagram

  1. Скористайтеся зазначеної вище посиланням або будь-яким іншим чином перейдіть на сайт розглянутого ресурсу. Після цього за допомогою нижньої навігаційної панелі слід перейти на головну сторінку облікового запису і в самому верху екрану натиснути кнопку " Редагувати профіль» .
  2. Как временно удалить аккаунт в Инстаграме_001
  3. Опинившись в однойменній категорії, перегорніть сторінку до самого низу і знайдіть посилання»тимчасово вимкнути мій рахунок" . При натисканні по цьому рядку відкриється новий розділ з вимогою підтвердити процедуру деактивації.
  4. Как временно удалить аккаунт в Инстаграме_002
  5. Через випадаючий список " Чому ви вирішили заблокувати свій рахунок» виберіть одну з передбачених за замовчуванням причин або просто проігноруйте даний параметр. Для завершення блокування слід заповнити текстове поле " щоб продовжити, введіть свій пароль ще раз» відповідно до паролем від облікового запису і натиснути кнопку »тимчасово вимкнути мій рахунок" .
  6. Как временно удалить аккаунт в Инстаграме_003
  7. Натисніть кнопку «так» в невеликому спливаючому повідомленні і дочекайтеся завершення процедури. Якщо все зроблено правильно, ви опинитеся на стартовій сторінці веб-сайту соціальної мережі, в той час як особистий аккаунт буде тимчасово заблокований і недоступний для перегляду іншими користувачами.
  8. Как временно удалить аккаунт в Инстаграме_004

    За необхідності зняти блокування можна шляхом виконання звичайної авторизації, використовуючи для цього відповідну форму на головній сторінці веб-сайту або мобільного додатку без додаткового підтвердження. При цьому важливо враховувати, що заморозка облікового запису строго обмежена одноразовим застосуванням протягом двох повних тижнів.

Варіант 2: Комп'ютер

Позбутися від облікового запису в Instagram на тимчасовій основі можна не тільки через мобільну версію веб-сайту, але і через настільну, доступну на комп'ютері, в тому числі як окремий Windows-додаток. Блокування виконується практично ідентичним чином, вимагаючи переходу в розділ з настройками облікового запису і подальшого натискання спеціального посилання в нижній частині сторінки.

Детальніше: тимчасове блокування облікового запису Instagram з комп'ютера

Как временно удалить аккаунт в Инстаграме_005

Особливості відновлення профілю в даному випадку будуть також ідентичні мобільної версії веб-сайту. При цьому дії в обох випадках приведуть до автоматичного виходу з аккаунта на всіх авторизованих пристроях незалежно від платформи.

більше статей на цю тему: