Видалення облікового запису Instagram з телефону

Варіант 1: тимчасове блокування аккаунта

Найбезпечніший спосіб видалення облікового запису Instagram зводиться до використання функції " тимчасового відключення аккаунта» у внутрішніх Налаштуваннях офіційного веб-сайту. Таке рішення відрізняється тим, що дозволить деактивувати профіль, зберігши при цьому можливість відновлення буквально в кілька дій.

Детальніше: тимчасове видалення облікового запису Instagram з телефону

Как удалить аккаунт в Инстаграме с телефона_001

Для відновлення віддаленого профілю досить буде виконати авторизацію звичним чином в будь-якій зручній версії соціальної мережі. При цьому використовувати функцію тимчасової деактивації можна не частіше, ніж один раз в два тижні.

Варіант 2: Повне видалення облікового запису

За аналогією з тимчасовим відключенням, виконати повне видалення облікового запису в Instagram можна виключно за допомогою настільної або спрощеної версії офіційного веб-сайту. В даному випадку потрібно враховувати відразу, що відновлення профілю буде недоступно, і тому рішення актуально тільки якщо потрібно позбутися від усіх коли-небудь опублікованих матеріалів.

Відкрийте сторінку видалення облікового запису Instagram

  1. У зв'язку з тим, що повне очищення облікового запису має досить серйозні наслідки, отримати доступ до потрібної форми можна лише за допомогою прямого переходу на спеціальну сторінку. Скористайтеся зазначеної вище посиланням і на екрані виконайте авторизацію, вказавши дані від потрібного профілю.Как удалить аккаунт в Инстаграме с телефона_002

    Частковою альтернативою може стати Довідковий центр соціальної мережі, доступний як з веб-сайту, так і через додаток. В цьому випадку потрібно скористатися внутрішньою пошуковою системою, знайти сторінку з інформацією про видалення аккаунта і натиснути по зазначеній там же посиланням.

  2. Как удалить аккаунт в Инстаграме с телефона_003
  3. Опинившись на екрані " видалення облікового запису» , спочатку знайдіть і торкніться спадного списку " чому ви хочете видалити профіль» . Після цього для продовження у спливаючому вікні виберіть одну з представлених причин або, торкнувшись пункту " Інше» , введіть власне повідомлення.
  4. Как удалить аккаунт в Инстаграме с телефона_004
  5. Якщо причиною видалення є якась проблема, рішення якої не було знайдено, можете вивчити список посилань під зазначеним вище пунктом. Щоб все ж закінчити видалення, перегорніть сторінку нижче, заповніть текстове поле " введіть пароль ще раз» відповідно до паролем від аккаунта і натисніть кнопку " видалити рахунок» .
  6. Как удалить аккаунт в Инстаграме с телефона_005

    Представлений порядок дій в результаті призведе до деактивації облікового запису, але з невеликою затримкою, інформацію про яку можна було знайти раніше на сторінці " видалення облікового запису» . Зверніть увагу, як вже було сказано, після підтвердження відновлення профілю буде неможливо, навіть якщо ви звернетеся в службу підтримки, і затримка у видаленні тут не зіграє абсолютно ніякої ролі.

більше статей на цю тему: