Як створити обліковий запис Twitter

Как зарегистрироваться в Твиттере
Рано чи пізно для більшості активних інтернет-користувачів настає момент реєстрації в популярному сервісі мікроблогів &8212; Twitter. Причиною для прийняття подібного рішення може служити як бажання розвивати власну сторінку, так і читати стрічки інших цікавих вам особистостей і ресурсів.

Втім, мотив створення Твіттер-аккаунта зовсім не має значення, адже це особиста справа кожного. Ми ж постараємося максимально детально ознайомити вас з процесом реєстрації в популярному сервісі мікроблогів.

Створення облікового запису Twitter

Як і будь-яка інша продумана соціальна мережа, Twitter пропонує користувачам максимально просту послідовність дій для створення аккаунта в сервісі.

Для початку реєстрації нам навіть не потрібно переходити на спеціальну сторінку створення аккаунта.

 1. Перші кроки можна зробити вже на головна . Тут у формі &171;вперше у Twitter? Приєднуйтесь&187; вказуємо наші дані, такі як назва аккаунта і адреса електронної пошти. Потім придумуємо пароль і тиснемо на кнопку & 171; реєстрація&187; .
  Страничка регистрации в Твитере
  Відзначимо, що кожне поле є обов'язковим для заповнення і може бути змінено користувачем в подальшому.

  Найбільш відповідально варто підійти до вибору пароля, адже саме дана комбінація символів є базовою захистом вашого аккаунта.

 2. Потім ми будемо перенаправлені безпосередньо на сторінку реєстрації. Всі поля тут вже містять зазначені нами дані. Залишилося лише&171; утрясти & 187; пару деталей.

  І перший момент &8212; пункт & 171; додаткові налаштування&187; внизу сторінки. У ньому можливо вказати, чи можна буде знайти нас по імейлу або номеру мобільного телефону.
  Дополнительные настройки при регистрации в Твиттере

  Далі розбираємося, чи потрібна нам автоматична настройка рекомендацій з урахуванням недавно відвіданих веб-сторінок.

  Справа в тому, що Twitter вміє збирати інформацію про те, на які сторінки заходив Користувач. Можливо це завдяки вбудованим кнопкам &171;Поділитися в Twitter&187; , розміщеним на різних ресурсах. Звичайно ж, для роботи такої функції Користувач повинен бути попередньо авторизований в сервісі мікроблогів.

  Якщо дана опція нам не потрібна, просто знімаємо позначку з відповідного чекбоксу (1) .
  Страница создания Твиттер-аккаунта

  І тепер, якщо вводяться нами дані коректні, а вказаний пароль досить складний, натискаємо на кнопку & 171; реєстрація&187; .

 3. Готово! Обліковий запис створена і тепер нам пропонується приступити до її налаштування. Насамперед сервіс просить вказати номер мобільного телефону для забезпечення більш високого рівня безпеки аккаунта.
  Форма ввода номера мобильного телефона в Twitter
  Вибираємо країну, вводимо наш номер і натискаємо на кнопку & 171; далі&187; , після чого проходимо найпростішу процедуру підтвердження особи.

  Ну а якщо з якихось причин бажання вказувати свій номер Немає, відповідний крок можна не виконувати, клікнувши по посиланню &171; пропустити&187; нижче.

 4. Далі залишилося лише вибрати ім'я користувача. Можна як вказати власне, так і скористатися рекомендаціями сервісу.
  Форма выбора имени пользователя в Twitter
  Крім того, даний пункт також можна пропустити. В цьому випадку буде автоматично обраний один з рекомендованих варіантів. Втім, нікнейм завжди можна змінити в налаштуваннях облікового запису.
 5. Загалом процес реєстрації зараз завершено. Залишається лише провести кілька простих маніпуляцій для створення мінімальної бази підписок.
  Финальная страница регистрации в Twitter
 6. Спочатку можна вибрати цікаві вам теми, на основі яких буде формуватися Твіттер-стрічка і підписки.
  Интересные темы в Твиттер
 7. Далі для пошуку друзів в Твіттері пропонується імпортувати контакти з інших сервісів.
  Форма импорта контактов в Twitter
 8. Потім, виходячи з ваших уподобань та місцезнаходження, Twitter підбере список користувачів, які можуть вас зацікавити.
  Список предпочитаемых пользователей в Twitter
  При цьому вибір початкової бази підписок все ж залишається за вами &8212; просто зніміть позначку з непотрібного вам аккаунта або всього списку відразу.
 9. Сервіс також пропонує нам включити повідомлення про цікаві публікації в браузері. Активувати цю опцію чи ні &8212; вирішувати тільки вам.
  Всплывающее окно с предложением включить уведомления от Твиттера в браузере
 10. І останній етап &8212; підтвердження вказаної вами адреси електронної пошти. Просто заходимо в поштову скриньку, який використовується при реєстрації, знаходимо відповідний лист від Твіттера і тиснемо на кнопку & 171; Підтвердити зараз&187; .
  Письмо от Twitter для подтверждения адреса электронной почты

Все! Реєстрація та початкове налаштування Твіттер-аккаунта закінчена. Тепер зі спокійною душею можна приступити до більш докладного заповнення свого профілю.

більше статей на цю тему: