Блокування адресата в Яндекс.Пошта

Останнім часом Яндекс все більше і більше підкорює інтернет-простір, створюючи цікаві і дуже корисні сервіси. Серед них присутній один з давніх і широко затребуваний серед користувачів – Яндекс.пошта. Про нього далі і піде мова.

Блокуємо адресата в Яндекс.Пошта

Всім, хто користується будь-якої електронною поштою, відомо про таке явище, як рекламна розсилка або просто небажані листи з деяких сайтів. Відправлення їх в папку " Спам» не завжди допомагає і в цьому випадку приходить на допомогу блокування поштової адреси.

  1. Щоб занести електронну пошту в «чорний список» , на головній сторінці сервісу натисніть на значок шестерінки, що позначає »Налаштування" , після чого виберіть " Правила обробки листів» . Переход в Правила обработки писем в Настройках
  2. Тепер заповніть порожнє поле в пункті «чорний список» , а потім збережіть введену адресу, натиснувши на кнопку »додати" .

    Ввод адреса в строку Черный список и нажатие на кнопку Добавить

  3. Після того як додасте в цей список всі небажані адреси, вони будуть відображені під рядком введення, щоб в майбутньому ви могли видалити їх зі списку.

    Электронные адреса, добавленные в Черный список

Тепер листи з усіх поштових адрес, які дошкуляли зайвою інформацією, перестануть з'являтися у вашій скриньці.

більше статей на цю тему: