зміна адреси електронної пошти в Gmail

Зміна адреси в електронній пошті Gmail неможлива, як і в інших відомих сервісах. Але ви завжди можете зареєструвати новий ящик і зробити на нього переадресацію. Неможливість перейменування Пошти обумовлена тим, що нову адресу будете знати тільки ви, а ті користувачі, які захочуть вам відправити лист, зіткнуться з помилкою або відішлють послання не тій людині. Поштові сервіси не можуть зробити автоматичну переадресацію. Це може зробити тільки сам юзер.

Реєстрація Нової пошти і перенесення всіх даних зі старого облікового запису фактично рівносильно зміні імені ящика. Головне, попередити інших користувачів про те, що у вас нова адреса, щоб не виникало ніяких непорозумінь в подальшому.

Переміщаємо інформацію в Нову пошту Gmail

Як вже було згадано, щоб змінити адресу Джимейл без великих втрат, потрібно виконати перенесення важливих даних і створити переадресацію на свіжий електронний ящик. Є кілька способів це зробити.

Спосіб 1: Перевірка можливості прямої зміни адреси

У вкрай рідкісних випадках в налаштуваннях облікового запису Google можна виявити кнопку, яка дозволяє змінити адресу електронної пошти. Така можливість доступна переважно власникам старих акаунтів, коли система отримання адреси ще відрізнялася від поточної. Ви можете перевірити доступність такої опції і для свого профілю, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте Gmail на сторінці з листами, справа вгорі клікніть по значку зі своєю аватаркой і з меню виберіть пункт &171;Керування обліковим записом Google&187; .
 2. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-01
 3. На новій сторінці перейдіть на вкладку & 171; особиста інформація & 187; , де і зберігаються відомості про вашу адресу електронної пошти.
 4. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-2
 5. В блоці &171;Контактна інформація & 187; знайдіть пункт & 171; Електронна пошта&187; і клікніть по ньому лівою кнопкою миші, щоб відкрити для редагування.
 6. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-03
 7. У більшості випадків тут буде відображена інформація про те, що ви не можете поміняти адресу. Однак рідко з'являється попередження &171; потрібна зміна&187; або схоже на таке за змістом. Тоді потрібно натиснути по такому повідомленню і слідувати інструкціям для зміни адреси Gmail.
 8. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-04

Власники мобільних пристроїв, що використовують додатки від Google для роботи з аккаунтом і листами, теж можуть перевірити доступність прямої зміни адреси. Для цього знадобиться відкрити безпосередньо вікно налаштування аккаунта на самому смартфоні або планшеті, що виглядає наступним чином:

 1. Розгорніть шторку з повідомленнями і натисніть на кнопку з шестерінкою, щоб перейти до параметрів пристрою.
 2. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-05
 3. Знайдіть розділ &171;Google&187; і тапніте по ньому для відкриття.
 4. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-06
 5. Виберіть свій рахунок і натисніть кнопку &171;Керування обліковим записом Google&187; , щоб перейти до списку доступних параметрів.
 6. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-07
 7. Перейдіть на вкладку & 171; особиста інформація & 187; і натисніть на свою електронну адресу, щоб перевірити, чи можна її змінити у вашому випадку.
 8. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-8
 9. Тут все точно так же: читайте відображається повідомлення і дивіться, чи є в Налаштуваннях кнопка, що дозволяє змінити адресу пошти.
 10. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-09

Однак, як ви вже знаєте, такий метод працює лише в одиничних випадках, тому доведеться вдаватися до інших, що має на увазі пересилання листів або використання псевдоніма. Про це всім якраз і піде мова в наступних методах матеріалу, а ви зможете вибрати відповідний для себе і реалізувати всі налаштування, дотримуючись запропонованих інструкцій.

Спосіб 2: імпортуємо дані безпосередньо

Для цього способу вам знадобиться безпосередньо вказати пошту, з якої хочете імпортувати дані.

 1. Створіть нову пошту на Jimale.
 2. Читайте також: створюємо електронну пошту на gmail.com

 3. Зайдіть в Нову пошту і натисніть на значок шестерні в правому верхньому куті, а далі перейдіть в «Налаштування» .
 4. Путь настроек аккаунта электронной почты
 5. Перейдіть на вкладку " рахунок та імпорт» .
 6. Натисніть "імпортувати пошту та контакти" .
 7. Импорт данных со старой электронной почты в Gmail
 8. У вікні, вам буде запропоновано ввести адресу пошти з якої хочете імпортувати контакти і листи. У нашому випадку зі старої Пошти.
 9. Вход в другой аккаунт Gmail
 10. Після клікніть»продовжити" .
 11. Коли пройде перевірка, знову продовжите.
 12. Вже в іншому вікні вам буде запропоновано увійти в старий аккаунт.
 13. Погодьтеся з доступом до облікового запису.
 14. Запрос на разрешение доступа к электронной почте
 15. Зачекайте закінчення перевірки.
 16. Позначте потрібні вам пункти та підтвердьте.
 17. Настройка импорта старой электронной почты Gmail
 18. Тепер ваші дані, через деякий час, будуть доступні в Новій пошті.
 19. Завершение имортирование данных в Gmail

Спосіб 3: створюємо файл з даними

Цей варіант має на увазі експортування контактів і листів в окремий файл, який ви зможете імпортувати в будь-який Поштовий аккаунт.

 1. Зайдіть у свою стару поштову скриньку Джимейл.
 2. Натисніть на значок «Gmail» і в випадаючому меню виберіть »контакти" .
 3. Путь к настройкам экспорта контактов

 4. Натисніть на іконку з трьома вертикальними смужками у верхньому лівому кутку.
 5. Клацніть на " більше» і перейдіть до " експорт» . В оновленому дизайні ця функція поки що недоступна, тому вам буде запропоновано перейти до старої версії.
 6. Экспорт контактов в новом дизайне
 7. Виконайте той же шлях, як і в новій версії.
 8. Экспорт данных в отдельный файл
 9. Виберіть потрібні параметри і клікніть " експорт» . На ваш комп'ютер буде завантажений файл.
 10. Настройка экспорта контактов
 11. Тепер у новому обліковому записі перейдіть до шляху «Gmail» &8212; »контакти" &8212; " більше» &8212; " імпорт» .
 12. Импорт контактов Google в новую учётную запись
 13. Завантажте документ зі своїми даними, вибравши потрібний файл та імпортувавши його.
 14. Завершение импорта

Спосіб 4: пересилання листів на інший аккаунт

Один з кращих методів, що дозволяють використовувати інший Gmail як основний, має на увазі настройку пересилання з основної пошти на нову. Це дозволить старим контактам відправляти вам листи на вже знайомий адресу, а ви будете читати їх і відповідати з нового, повідомляючи тим самим, що вже змінили основну пошту. Такий же спосіб підійде, якщо ви хочете отримувати листи з підтвердженнями або різну розсилку на нову адресу зі старого, який зареєстрований на різних сайтах і в соціальних мережах.

 1. Для початку перейдіть до свого старого ящика, листи з якого хочете пересилати на новий. Натисніть по значку з шестерінкою на верхній панелі і з меню виберіть пункт & 171; всі налаштування&187; .
 2. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-010

 3. Ви будете переміщені до списку з усіма параметрами Gmail. На сторінці потрібно вибрати вкладку &171; пересилання і POP / IMAP & 187; , потім навпаки &171; пересилання&187; натиснути кнопку &171; додати адресу пересилання&187; .
 4. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-011
 5. Введіть нову адресу електронної пошти, на яку ви хочете отримувати повідомлення з цього, і перейдіть до наступного кроку.
 6. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-012
 7. Відкриється нове вікно, в якому відобразиться підтвердження пересилання повідомлень на вказану адресу. У ньому необхідно клікнути на кнопку &171;продовжити&187; .
 8. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-013
 9. Ви будете повідомлені про те, що на нову адресу надіслано лист для підтвердження пересилання. Це потрібно для безпеки, тому перейдіть до наступного кроку.
 10. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-014
 11. Відкрийте Вхідні на новій адресі та перейдіть за посиланням для підтвердження.
 12. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-015
 13. На новій сторінці натисніть &171;Підтвердити&187; , після чого можете повертатися до вихідного ящика і оновлювати вкладку з настройками.
 14. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-016
 15. За замовчуванням переадресація буде відключена, тому тепер вам потрібно активувати її на вказану раніше адресу та вибрати опцію надсилання повідомлень. Це може бути збереження копій в папці з вхідними, видалення їх або автоматична відмітка як прочитані.
 16. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-17

В результаті ви домоглися того, що тепер можете не заходити на стару адресу електронної пошти, а відстежувати всі листи з нового. Однак враховуйте, що якщо ви збираєтеся відповідати на листи, які отримали в якості пересилання, то одержувач побачить, що ви зробили це з нової адреси електронної пошти, а не з того, куди був відправлений оригінал спочатку.

Спосіб 5: додавання нової адреси для &171; надсилати листи як&187;

Цей метод дозволить вам в рамках налаштувань одного електронної адреси підключити до нього один або кілька інших, на які ви вже не хочете заходити, але бажаєте відправляти листи від їх імен. Для цього в Gmail придумана функція &171; відправляти листи як&187;, для використання якої вам знадобиться до однієї Пошти підключити другу через додаткове підтвердження.

 1. Відкрийте пошту, до якої потрібно додати другу адресу. Натисніть по значку з шестерінкою і перейдіть в усі налаштування.
 2. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-018
 3. Виберіть вкладку &171; рахунки та імпорт&187; , потім у блоці &171;надсилати листи як&187; клацніть по кнопці &171; додати іншу адресу електронної пошти&187; .
 4. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-019
 5. Введіть бажане ім'я профілю та вкажіть існуючу адресу електронної пошти. Його можна буде використовувати як псевдонім при листуванні.
 6. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-020
 7. У наступному вікні ви будете повідомлені про необхідність підтвердження адреси, тому відправте посилання на вказаний ящик.
 8. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-021
 9. Ви можете перейти за посиланням у надісланому листі або ввести код підтвердження у відведене для нього поле. Після завершення натисніть &171;Підтвердити&187; і закрийте дане вікно.
 10. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-022
 11. У налаштуваннях ви можете вибрати адресу електронної пошти, яка використовується за замовчуванням, і вказати, яку з доданих вибрати як відповіді на інші електронні листи.
 12. Как изменить адрес электронной почты в Gmail-23

більше статей на цю тему: