створюємо електронну пошту на gmail.com

У цифрову епоху досить важливо мати електронну пошту, адже без неї буде проблематично зв'язатися з іншими користувачами в Інтернеті, забезпечити безпеку сторінки в соціальних мережах і багато іншого. Однією з найпопулярніших служб електронної пошти є Gmail. Він універсальний, адже надає доступ не тільки до поштових послуг, а й до соціальної мережі Google+, хмарного сховища Google Диск , YouTube , безкоштовної майданчику для створення блогу і це не повний список всього.

Мета створення пошти Gmail бувають різними, адже Google надає багато інструментів та функцій. Навіть при покупці смартфона на базі Android вам знадобиться Гугл аккаунт для використання всіх його можливостей. Сама ж пошта може використовуватися для бізнесу, спілкування, прив'язки інших акаунтів.

Створення пошти на Gmail

Реєстрація пошти не представляє з себе щось складне для звичайного користувача. Але є деякі нюанси, які можуть бути корисними.

 1. Щоб завести обліковий запис, перейдіть на сторінку реєстрації.
 2. Сторінка створення пошти в Gmail

 3. Перед вами відкриється сторінка з формою для заповнення.
 4. Форма регистрации Gmail
 5. На полях " Як вас звати» Вам належить написати своє ім'я та прізвище. Бажано, щоб вони були вашими, а не вигаданими. Так буде легше відновити аккаунт, якщо його зламають. Втім, ви завжди можете без проблем змінити ім'я та прізвище в будь-який час в Налаштуваннях.
 6. Заполнение имени и фамилии
 7. Далі буде поле назви вашого ящика. У зв'язку з тим, що даний сервіс дуже популярний, підібрати гарне і ніким не зайняте ім'я досить складно. Користувачеві доведеться добре подумати, адже бажано, щоб назва була легко читається і відповідало його цілям. Якщо введене ім'я вже зайнято, то система запропонує свої варіанти. У назві можна використовувати тільки латиницю, цифри і точки. Врахуйте, що на відміну від інших даних, назва ящика змінити неможливо.
 8. Имя почтового ящика Gmail
 9. У полі»Пароль" вам потрібно придумати складний пароль, щоб зменшити ймовірність злому. Коли ви придумаєте пароль, то обов'язково запишіть його в надійне місце, адже ви легко можете забути його. Пароль повинен складатися з цифр, великих і малих літер латинського алфавіту, символів. Його довжина не повинна бути менше восьми символів.
 10. Ввод пароля в специальную графу
 11. В графі " підтвердити пароль» напишіть той, який написали раніше. Вони повинні збігатися.
 12. Подтверждение пароля
 13. Тепер вам потрібно буде ввести дату народження. Це обов'язково.
 14. Указание дня, месяца и года рождения
 15. Також, вам обов'язково потрібно вказати свою стать. Джимейл пропонує своїм користувачам крім класичних варіантів»Чоловічий" і »Жіночий" , також " інший» і " не вказано» . Ви можете вибрати будь-який, адже якщо що, його завжди можна відредагувати в Налаштуваннях.
 16. Указания пола для регистрации в Gmail
 17. Після потрібно ввести номер мобільного телефону та інший запасний адресу електронної пошти. Обидва ці поля можна не заповнювати одночасно, але варто заповнити хоч одне.
 18. Поля для номера телефона и запасного электронного почтового адреса
 19. Тепер, якщо потрібно, виберіть свою країну та поставте галочку, яка підтверджує, що Ви погоджуєтесь з умовами використання та Політикою конфіденційності.
 20. Соглашение с политикой конфидециальности и условиями использования сервиса
 21. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку»далі" .
 22. Сохранение заполненных данных и продолжение регистрации
 23. Ознайомтеся і прийміть умови використання аккаунта, натиснувши «приймаю» .
 24. Условия использования почтового ящика Gmail
 25. Тепер ви зареєстровані в сервісі Гмайл. Щоб перейти до ящика, клікніть на " Перейти до служби Gmail» .
 26. Завершение регистрации и переход к почтовому ящику
 27. Вам буде показана коротка презентація можливостей даного сервісу. Якщо хочете переглянути її, то натисніть»Вперед" .
 28. Презентация возможностей сервиса
 29. Перейшовши до своєї пошти, ви побачите три листи, які розповідають про переваги сервісу, кілька порад щодо використання.
 30. Новая электронная почта и первые письма в ней

Як бачите, створення нової поштової скриньки досить просте заняття.

більше статей на цю тему: