використання електронного гаманця PayPal

Проста і безпечна система PayPal дуже популярна серед інтернет-користувачів, які активно ведуть бізнес, купують в інтернет-магазинах або просто використовують її для своїх потреб. Кожна людина, яка хоче скористатися всіма перевагами даного електронного гаманця, не завжди знає всі нюанси. Наприклад, як зареєструватися або надіслати гроші іншому користувачеві PayPal.

Читайте також: Як користуватися Вебмані

Реєструємося в PayPal

Даний сервіс дозволяє створити Особистий або корпоративний рахунок. Реєстрація цих акаунтів відрізняється один від одного. В особистому потрібно вказати свої паспортні дані, адреса проживання і так далі. А ось корпоративний вже вимагає повну інформацію про компанію і її власника. Тому, коли будете створювати гаманець не переплутайте ці види рахунку, адже вони призначені для різних цілей.

Начало регистрации личного счёта в системе PayPal

Детальніше: реєстрація в PayPal

Дізнайтеся номер рахунку PayPal

Номер рахунку присутній у всіх аналогічних сервісах, але в PayPal це не набір цифр як, наприклад, в WebMoney. Свій номер ви фактично вибираєте самі при реєстрації вказуючи електронну пошту, від якої в першу чергу залежить ваш аккаунт.

Детальніше: Пошук номера рахунку PayPal

Переводимо гроші на інший рахунок PayPal

Можливо, Вам потрібно перевести деяку суму грошей на інший електронний гаманець PayPal. Це робиться легко, вам просто необхідно знати електронну адресу іншої людини, який прив'язаний до його гаманця. Але пам'ятайте, що якщо ви відправляєте гроші, то система візьме з вас комісію, тому на рахунку має бути трохи більше, ніж хочете відіслати.

  1. Щоб переказати гроші, перейдіть по шляху " відправлення платежів» &8212; " надіслати кошти друзям та близьким» .
  2. Перевод денежных средств на счёт другого пользователя PayPal
  3. Заповніть запропоновану форму та підтвердьте відправлення.

Детальніше: переказ грошей з одного гаманця PayPal на інший

Виводимо гроші з PayPal

Існує кілька способів виведення грошей з електронного гаманця PayPal. Один з них передбачає переказ на банківський рахунок. Якщо це спосіб незручний, то ви можете скористатися перекладом на інший електронний гаманець, наприклад, WebMoney.

  1. Щоб перевести кошти на банківський рахунок, перейдіть»рахунок" &8212; «вивести кошти».
  2. Вывод денежных средств со счёта PayPal на банковский счёт
  3. Заповніть усі поля та збережіть.

Детальніше: виводимо гроші з PayPal

Користуватися PayPal не так складно, як може здатися на перший погляд. При реєстрації головне вказувати справжні дані, щоб уникнути проблем в процесі використання сервісу. Перерахування грошей на інший рахунок не займає багато часу і проробляється в кілька кроків. А виведення грошей можна здійснити декількома варіантами.

більше статей на цю тему: