Як змінити обліковий запис на телефоні

Android

На мобільному пристрої з Android змінити основний аккаунт (Google) або додати ще один можна в системних налаштуваннях. Залежно від версії операційної системи і/або фірмової оболонки назва і розташування розділу, в якому вирішується це завдання, може трохи відрізнятися, але не критично. Більш детально про всі нюанси даної процедури розповідається в окремій статті на нашому сайті.

Детальніше: Як увійти в обліковий запис Гугл на Андроїд-девайсі

Вход в учетную запись Google на мобильном устройстве с Android

У разі, якщо ви хочете використовувати тільки один Google-аккаунт на пристрої, необхідно вийти з попереднього аккаунта перед входом в новий. Інструкцію можна знайти за представленою нижче посиланням.

Детальніше: Як вийти з облікового запису Гугл на пристрої з Андроїд

как изменить аккаунт на телефоне_002

Якщо ви хочете зберегти доступ до обох акаунтів і перемикатися між ними, ознайомтеся з тематичною статтею на нашому сайті, яка розповість про те, як це зробити. Дана можливість доступна у всіх додатках Google і тих, де реалізована підтримка сервісів компанії.

Детальніше: як перемикатися між обліковими записами Гугл на Андроїд-девайсі

Переход к выбору учетной записи в приложении YouTube на телефоне

Власники мобільних пристроїв Xiaomi, Samsung та інших брендів під питанням «як змінити аккаунт на телефоні» цілком можуть мати на увазі не обліковий запис Google, про що йшла мова вище, а відповідні профілі виробників. Алгоритм дій, які потрібно виконати для вирішення озвученої в заголовку статті завдання, в даному випадку може трохи відрізнятися, але загальна суть та ж – можна як увійти в нову учетку, а потім вийти зі старої, так і залишити доступними обидві. Зробити це допоможуть представлені нижче інструкції.

Детальніше:
Як вийти з Mi-аккаунта на Xiaomi
Як вийти з облікового запису на Samsung

Переход к настройкам учетных записей на Samsung с OneUI

Примітка: у доступних за посиланнями вище статтях розповідається тільки про вихід з учеткі, але для того, щоб в неї увійти, досить виконати запропоновані рекомендації в зворотному порядку.

IPhone

Під зміною аккаунта власники iPhone зазвичай мають на увазі одну з двох завдань – зміну даних облікового запису Apple ID (або ідентифікатора – адреси електронної пошти) або вихід з використовуваної на пристрої в даний момент з метою входу в нову. Перше може бути виконано на офіційному сайті сервісу iCloud, друге – в Налаштуваннях iOS/iPadOS і/або в App Store. Обов'язковою умовою в кожному з випадків є необхідність знати пароль від аккаунта. Детальніше ж про всі доступні способи розповідається в окремій статті у нас на сайті, посилання на яку дана нижче.

Детальніше: Як поміняти обліковий запис Еппл Айді на Айфоне

как изменить аккаунт на телефоне_003

Сторонні програми

Крім зміни основного аккаунта на мобільному пристрої, без якого просто не вийде скористатися всіма можливостями операційної системи, деякі користувачі також можуть зіткнутися з необхідністю зміни аккаунта в окремих додатках. У кожному з випадків це робиться по-різному (але найчастіше в Налаштуваннях), проте зрозуміти загальну суть і реалізувати все на практиці як в Android, так і в iOS, допоможуть наступні інструкції.

Детальніше:
Як змінити аккаунт в Google Play Маркеті / Viber / YouTube

Пример переключения учетной записи в Google Play на телефоне

більше статей на цю тему: