встановлення пароля на iPhone та Android

Android

Сучасні смартфони з Андроїд надають можливість установки на екран блокування пін-коду, графічного ключа або пароля з метою забезпечення належного рівня безпеки, яку, при бажанні, можна посилити. Так, якщо смартфон оснащений сканером відбитка пальця, обличчя або очей, розблокувати його можна відповідним чином. Обраний метод буде використовуватися не тільки для входу в мобільну ОС, але і для підтвердження оплати, здійснюваної через Гугл Пей. Будь-який з доступних варіантів захисту задається в системних налаштуваннях, там же присутня можливість додаткового конфігурування для максимально комфортного користування. Більш детально алгоритм вирішення задачі з заголовка статті розглядався нами в окремому матеріалі, посилання на який дана нижче.

Детальніше: Як встановити пароль на Android


Ввод пароля для блокировки экрана в настройках Android

IPhone

Високий рівень безпеки завжди був однією з ключових переваг мобільних девайсів Еппл , а тому установка пароля на них є практично обов'язковою процедурою, принаймні, для повноцінного використання всіх можливостей. Як і в середовищі андроїд, в айОС доступно кілька варіантів захисту – це може бути простий чотиризначний код, більш складна комбінація цифр або довільний набір символів. Крім цього, в залежності від моделі Айфона, є використання Touch ID або Face ID – сканера відбитка пальця або особи відповідно, що істотно спрощує і прискорює розблокування екрану і підтвердження оплати, при цьому є ще більш ефективним методом забезпечення безпеки. Про те, як налаштувати функцію блокування, ми теж писали раніше.

Детальніше: Як встановити пароль на iPhone

Как поставить пароль на телефон iPhone

Установка пароля на додатки

Якщо ж встановити пароль потрібно не на екран блокування, а на окремі додатки, можна діяти по одному з двох алгоритмів. По-перше, така можливість доступна в актуальних версіях андроїд (в оболонках від сторонніх виробників) і айОС, і абсолютній більшості користувачів цього буде достатньо. По-друге, при бажанні можна скористатися програмними рішеннями від сторонніх розробників, які у великій кількості представлені в Гугл Плей Маркеті і Апп Стор. Такого роду софт пропонує ряд додаткових функцій, проте не позбавлений недоліків, в числі яких реклама і, найчастіше, платне поширення. Детальніше про те, як захистити встановлені на мобільному пристрої програми, можна дізнатися в наступній інструкції.

Детальніше: Як встановити пароль на додаток на телефоні

Установка пароля на приложение стандартными средствами iOS на iPhone

більше статей на цю тему: