ASUS EZ Flash 3 Utility

download bios flash utility
Засіб ASUS EZ Flash 3 Utility являє собою програмне забезпечення, вбудоване в БІОС пристроїв від ASUS і призначене для оновлення мікропрограми.

Відкриття утиліти

Оскільки розглядається засіб не є програмою для Windows, запустити його можна тільки з-під BIOS. Відкрити утиліту можна на спеціальній вкладці-в більшості випадків це &171;Advanced&187; - &171;EZ Flash Utility&187; . Так ця вкладка виглядає в сучасному UEFI.
Запуск bios flash utility в графическом варианте микропрограммы

А так – в текстовому варіанті прошивки.
Вкладка открытия bios flash utility в текстовом варианте микропрограммы

Використання утиліти

Розглядається засіб саме по собі марно: буде потрібно носій із записаним на нього файлом прошивки для BIOS. В якості зовнішнього носія в більшості випадків використовується USB Flash, в якості внутрішнього – основний накопичувач комп'ютера. Утиліта дозволяє вибирати як один, так і інший варіанти.
Выбор накопителя с прошивкой bios flash utility в графическом варианте микропрограммы

Програма сканує файлову систему на наявність прошивки і відображає її в примітивному подобі «провідника» . Звідси ж запускається процедура апдейта мікропрограми: досить вибрати необхідний файл, натиснути Enter і підтвердити своє бажання.
Прошивка микпрограммы в bios flash utility в графическом варианте микропрограммы

Гідності

  • Легкість в освоєнні;
  • Наявність захисту від прошивки невідповідною версії.

Недоліки

  • Присутній лише на пристроях ASUS;
  • Доступ здійснюється виключно через BIOS.

ASUS EZ Flash 3 Utility – неймовірно простий засіб, який значно полегшує процес оновлення прошивки БІОС, якщо в цій процедурі виникла необхідність. Для використання цього засобу не знадобиться ніяких особливих знань або навичок.

більше статей на цю тему: