усунення подвійного кліка у комп'ютерної миші

Спосіб 1: налаштування швидкості подвійного клацання

Почати варто з програмних налаштувань, які можуть впливати на помилкові спрацьовування подвійного кліка мишкою. Якщо у вас вже налаштовано одинарне натискання, але при цьому часом з'являються незрозумілі збої або ж подвійний клік спрацьовує при послідовному натисканні з великою затримкою, потрібно відрегулювати його швидкість.

 1. Для цього відкрийте & 171; Пуск & 187; і перейдіть до меню &171;Параметри&187; .
 2. Переход в Параметры для настройки скорости двойного клика мыши в Windows 10
 3. Там виберіть категорію &171; пристрої&187; .
 4. Переход в устройства для настройки скорости двойного клика мыши в Windows 10
 5. Через ліве меню перейдіть до розділу &171;миша&187; .
 6. Переход в раздел Мышь для настройки скорости двойного клика в Windows 10
 7. Відшукайте клікабельну напис &171;Додаткові параметри миші&187; і натисніть по ній для переходу в меню.
 8. Переход в Дополнительные параметры мыши для настройки скорости двойного клика в Windows 10
 9. У першій же вкладці &171;кнопки миші&187; вас цікавить повзунок &171;швидкість виконання подвійного клацання&187; . Встановіть її на кілька пунктів вище, а потім застосуйте зміни.
 10. Настройка скорости двойного клика мыши в Windows 10 через Параметры

Після цього переходьте до стандартного використання комп'ютера, перевіряючи, чи будуть спостерігатися помилкові спрацьовування. Якщо так, приступайте до наступних методів вирішення.

Спосіб 2: Відключення подвійного кліка

Налаштування за замовчуванням в Windows має на увазі відкриття папок і запуск додатків подвійним кліком миші. Якщо ви читаєте цю статтю якраз для того, щоб поміняти це значення на одинарне натискання, тоді буде потрібно виконати такі дії:

 1. Відкрийте & 171; Пуск & 187; і через пошук знайдіть додаток &171;панель управління&187; .
 2. Переход в Панель управления для настройки двойного клика мыши в Windows 10
 3. Перейдіть до розділу &171; Параметри Провідника & 187; .
 4. Переход в Параметры Проводника для отключения двойного клика мыши в Windows 10
 5. На вкладці & 171; Загальні & 187; помістіть маркер на пункт &171; відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком&187; , а потім обов'язково клікніть & 171; застосувати & 187; .
 6. Отключение двойного клика мыши через параметры Проводника

Всі зміни тут же вступлять в силу, а це значить, що ви можете переходити до перевірки виконаної дії.

Спосіб 3: перевстановлення драйверів

Це останній варіант вирішення проблеми появи подвійного кліка миші, пов'язаний з функціонуванням самої операційної системи. Він полягає в тому, що вам буде потрібно оновити драйвери цього пристрою, використовуючи будь-який зручний для цього спосіб. Метод рідко виявляється ефективним, але деяким користувачам все ж допомагає. З прикладом інсталяції драйверів ознайомтеся в статті за посиланням нижче.

Детальніше: завантаження драйверів для комп'ютерної мишки Logitech

Обновление драйверов мыши для устранения проблемы с появлением двойного клика в Windows 10

Спосіб 4: продування миші стисненим повітрям

Переходимо до апаратних способів виправлення появи випадкового подвійного натискання миші. Перший такий спосіб найефективніший і підійде будь-кому: купіть стиснене повітря в балоні з трубкою в будь-якому будівельному або господарському магазині.

Приобретение сжатого воздуха для продува мыши при появлении ошибки с двойным кликом

Далі залишається тільки відключити мишу від комп'ютера і ретельно продути всі щілини, особливо під самими кнопками. Це допоможе позбутися від дрібних крихт, пилу та інших сторонніх предметів, які можуть провокувати помилкові натискання. Місце для продувки варто заздалегідь підготувати, а ще краще робити це на вулиці, адже пил і сміття миє розлетітися по всій кімнаті.

Спосіб 5: ручна чистка миші

Останній метод актуальний тільки для тих, хто не боїться розбирати мишку. Не зайвим буде наявність для неї запасних ніжок, оскільки найчастіше їх доводиться відклеювати, щоб отримати доступ до гвинтиків, але зазвичай можна приклеїти назад і той же комплект, без заміни. Миша знадобиться розібрати, відкрутивши всі кріплення. Їх розташування на кожній моделі різне, тому конкретних порад немає.

Полная разборка мыши для проверки кнопки мыши на двойной клик

Після цього займіться оглядом перемикача, на якому спрацьовує подвійний клік. Переконайтеся в тому, що сама кнопка не зламана і не має видимих дефектів. Якщо миша дорога і ви стикаєтеся з таким завданням вперше, краще віднести її в сервісний центр, щоб при ручному розбиранні випадково не пошкодити тендітні проводки і саму плату.

На завершення уточнимо один момент з приводу бездротових мишей, що працюють від адаптерів Bluetooth або Wireless. Проблеми з подвійним кліком бувають викликані перешкодами хвиль, наприклад, від Динаміка комп'ютера або інших бездротових периферійних пристроїв. Спробуйте відсунути кабель з адаптером трохи в сторону або поміняйте порт його підключення, а потім перевірте, чи позначиться це якось на роботі обладнання.

більше статей на цю тему: