Як увімкнути підсвічування клавіатури на ноутбуці

Acer

Багато моделей сучасних ноутбуків від компанії Acer оснащені однорівневої або навіть багаторівневої підсвічуванням з можливістю швидкого налаштування за допомогою функціональних клавіш. Користувачеві, який хоче включити підсвічування, знадобиться тільки визначити, яке поєднання або яка конкретна клавіша відповідає за цю дію. Стаття від іншого нашого автора за посиланням нижче допоможе розібратися з виконанням даного завдання. У ній ви знайдете наочні інструкції та ілюстрації можливих варіантів комбінацій, що дозволить в максимально короткі терміни знайти підходящу і запам'ятати її для подальшого застосування.

Детальніше: увімкнення підсвічування клавіатури ноутбука Acer

Как включить подсветку на ноутбуке 1

Додатково звернемо вашу увагу на те, що в цій же статті є розділ, присвячений визначенню моделі ноутбука з подальшим з'ясуванням, чи підтримується на ньому функція підсвічування. Обов'язково використовуйте це керівництво, якщо у вас не вийшло знайти необхідну комбінацію і активувати підсвічування. Є така ймовірність, що ви помиляєтеся і підсвічування у конкретної моделі не підтримується. Ще є ймовірність відсутніх драйверів або невірних налаштувань BIOS, про що теж сказано в матеріалі вище.

HP

На ноутбуках від HP зазвичай використовується два різних варіанти включення підсвічування, що залежить безпосередньо від моделі лептопа. Часто це можна зробити за допомогою клавіші F5 або комбінації Fn + F5 (залежно від налаштування функціональних клавіш у BIOS). Зустрічається й інша комбінація, коли необхідна функція призначена на клавішу F8 . Ви завжди можете самостійно подивитися на клавіатуру, щоб знайти необхідне позначення на клавіші і використовувати її для своєї настройки. Більш детально про це читайте в матеріалі далі.

Детальніше: увімкнення підсвічування клавіатури на ноутбуці HP

Как включить подсветку на ноутбуке 2

У цій же статті ви знайдете цікаву інформацію про те, що в деяких ноутбуках від HP Підтримується настройка в BIOS, що відповідає за час світіння підсвічування. Вона може бути автоматично відключена після деякого часу бездіяльності. Якщо потрібно змінити цей параметр, прочитайте інструкцію про те, як знайти і поправити необхідний параметр безпосередньо в БІОС або UEFI.

ASUS

Компанія ASUS за час випуску різних моделей ноутбуків, в тому числі і ігрових, використовувала абсолютно різні комбінації і окремі клавіші, призначаючи їх під управління підсвічуванням клавіатури. В цьому випадку все так само просто &8212; потрібно поглянути на саму клавіатуру, ознайомитися з маркуваннями і відшукати потрібний значок. Популярні поєднання клавіш, які можуть виявитися придатними, описані в матеріалі від іншого нашого автора і супроводжуються наочними ілюстраціями для простоти розуміння.

Детальніше: увімкнення підсвічування клавіатури на ноутбуці ASUS

Как включить подсветку на ноутбуке 3

Іноді власники лептопів від ASUS стикаються з проблемою включення підсвічування, що може бути викликано різними причинами. У деяких випадках виною всьому застарілі або відсутні драйвери для клавіатури, в інших &8212; фізичні несправності пристрою. Про це всім читайте, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: виправлення проблеми з непрацюючою підсвічуванням клавіатури на ноутбуці ASUS

Lenovo

Компанія Lenovo вибрала самий неочевидний, але для деяких користувачів найбільш зручний метод управління підсвічуванням на клавіатурах своїх ноутбуків. Найчастіше використовується поєднання Fn + Пробіл , але іноді настройка виноситься і на ряд з функціональними клавішами. Однак звернемо увагу, що поєднання може не спрацювати, якщо в BIOS відключена підтримка функціональних клавіш, тобто Fn просто не працює. Це можна виправити самостійно, перевіривши лише одне Налаштування.

Детальніше: увімкнення підсвічування клавіатури на ноутбуці Lenovo

Как включить подсветку на ноутбуке 4

Dell та Alienware

У лептопах від Dell (включаючи їх суббренд Alienware) теж досить велика варіативність клавіш і їх поєднань, які можуть застосовуватися для управління підсвічуванням. У деяких дуже старих моделях ця функція виведена на Стрілки, які потрібно натискати з затиснутою клавішею Fn . Зараз найчастіше зустрічаються варіанти управління на верхній панелі F1-F12 , але сама клавіша може відрізнятися залежно від серії та самої моделі. Ще важливо переконатися в тому, що ваш ноутбук дійсно підтримує функцію підсвічування. У всьому цьому Вам допоможе розібратися стаття за посиланням нижче.

Детальніше: увімкнення підсвічування клавіатури на ноутбуці Dell

Как включить подсветку на ноутбуке 5

Samsung

Samsung останнім часом виробляє не так багато різних ноутбуків, але серед них є ті, які оснащені підсвічуванням клавіатури (переважно преміум-сегмент). Управління нею здійснюється за допомогою вже знайомих все функціональних клавіш. Спочатку спробуйте просто натиснути на F9 , якщо на ній є такий же значок, як і на наступному зображенні. Якщо підсвічування не активувалася, використовуйте поєднання клавіш Fn + F9 . У разі невдачі і в цей раз рекомендуємо перейти на офіційний сайт виробника, вбити назву своєї моделі лептопа і перевірити, чи оснащена вона підсвічуванням клавіатури взагалі.

Как включить подсветку на ноутбуке 20

MSI

Компанія MSI випускає переважно ігрові ноутбуки. У більшості таких моделей присутній підсвічування клавіатури, а метод її включення і регулювання залежить виключно від серії пристрою. У бюджетних варіантах на самому блоці лептопа, поруч з кнопкою виключення, присутня окрема кнопка, що відповідає за активацію і деактивацію підсвічування. Нижче на зображенні ви бачите її позначення, тому відшукати кнопку не складе труднощів.

Как включить подсветку на ноутбуке 6

У більш суворих моделях розробники вважають за краще зберігати стандартні методи управління підсвічуванням, виводячи функцію на одну з клавіш F1-F12 . Зазвичай за включення підсвічування і настройку її яскравості відповідає клавіша F8 , яку потрібно натиснути окремо або разом з Fn , залежно від встановлених налаштувань у BIOS. Якщо F8 у вашій моделі відповідає за будь-яку іншу функцію, ознайомтеся з панеллю більш детально і спробуйте знайти клавішу з таким же позначенням.

Как включить подсветку на ноутбуке 07

Власники ігрових пристроїв від MSI мають доступ до програмного забезпечення для управління клавіатурою. Сумісно воно переважно з моделями з підтримкою RGB і вже є встановленим в операційній системі. Якщо немає, то SteelSeries Engine для MSI знадобиться завантажити з офіційного сайту в розділі з драйверами для вашого ноутбука, щоб отримати доступ до програмного забезпечення і почати налаштування пристрою. Так, дійсно, ігрові моделі з RGB-клавіатурою створені разом з компанією SteelSeries, тому і використовується фірмове ПЗ для управління.

Как включить подсветку на ноутбуке 8

Gigabyte

Багато моделей лептопів від Gigabyte теж оснащені підсвічуванням. У більшості випадків управління їй здійснюється однаково. Функції, що відповідають за збільшення, зменшення яскравості, включення або відключення підсвічування винесені на клавіші цифрової панелі, яка за замовчуванням буде відключена. Тому ви без будь-яких комбінацій можете регулювати яскравість, розуміючи призначення кожної клавіші по її маркуванню. Якщо замість управління яскравістю надруковуються стандартні символи, теж відмічені на цих клавішах, спробуйте використовувати їх поєднання разом з Fn .

Как включить подсветку на ноутбуке 9

Якщо ви придбали модель з серії AORUS, швидше за все, на вашому ноутбуці вже буде встановлено Control Center. Якщо це не так, знадобиться встановити фірмову програму з офіційного сайту. У ній ви повинні знайти параметр &171;Keyboard Backlight&187; і перевести його в значення &171;On&187; , щоб активувати підсвічування клавіатури без використання клавіш на ній.

Как включить подсветку на ноутбуке 10

Huawei

Ноутбуки від Huawei не так давно з'явилися на ринку, але вже стали досить популярними. Деякі серії з модельного ряду теж мають підсвічування клавіатури, управління якої за стандартом здійснюється за допомогою функціональних клавіш. Зазвичай це F3 , тому досить буде просто натиснути на неї і перевірити, чи включиться підсвічування. Якщо ні, спробуйте скористатися цією ж клавішею в поєднанні з Fn . Якщо на F3 призначена інша функція, подивіться на інші клавіші панелі, ознайомтеся з нанесеними на них значками і спробуйте знайти ту клавішу, яка відповідає за регулювання підсвічування.

Как включить подсветку на ноутбуке 11

Toshiba

В інтернеті досить мало навчальної інформації з управління ноутбуками від Toshiba, оскільки на вітчизняному ринку цей виробник не найпопулярніший. До того ж метод управління яскравістю на більшості моделей відрізняється від стандартних. Швидше за все, ви не знайдете клавішу, що відповідає за підсвічування клавіатури, на лінії F1-F12 , оскільки розробники винесли її на загальний блок з символами. Подивіться на клавішу Z і зверніть увагу, чи є під ним ще одна піктограма, схожа на клавіатуру. Якщо так, значить, включення підсвічування здійснюється за допомогою комбінації Fn + Z .

Как включить подсветку на ноутбуке 12

MacBook

Хоч ноутбуки від Apple і працюють під управлінням іншої операційної системи, це не скасовує той факт, що управління яскравістю клавіатури на таких пристроях здійснюється звичним для багатьох користувачів способом. На верхній панелі з клавішами вам знадобиться знайти F5 і F6 . Перша клавіша відповідає за зменшення яскравості, а друга &8212; за її збільшення.

Как включить подсветку на ноутбуке 13

Додатково Ви можете налаштувати таймер автоматичного вимкнення підсвічування клавіатури при бездіяльності, якщо раптом виявилося, що вона відключається занадто швидко. Знадобиться відкрити &171;Системні налаштування&187; і вибрати в цьому вікні вкладку &171;Клавіатура&187; . Знайдіть пункт &171;вимикати підсвічування клавіатури через &8230; бездіяльності&187; і встановіть нове значення в секундах або взагалі зніміть галочку з цього пункту, щоб підсвічування ніколи не вимикалася автоматично.

Как включить подсветку на ноутбуке 15

Microsoft Surface

Нові моделі гібридних ноутбуків Microsoft Surface практично всі оснащені підсвічуванням клавіатури. Включається вона однаково &8212; шляхом затиснення комбінації клавіш Fn + F7 . Якщо ви власник більш старої моделі, яка оснащена функцією підсвічування клавіатури, але клавіша Fn відсутня, знадобиться використовувати поєднання Alt + F2 для включення і збільшення яскравості підсвічування і Alt + F1 &8212; для зменшення або відключення.

Как включить подсветку на ноутбуке 14

Що стосується теми відключення підсвічування на ноутбуці після того, як вона вже не потрібна, то в цьому випадку можна використовувати всі ті ж функціональні клавіші. У деяких випадках налаштування доступу через центр мобільності Windows або підсвічування можна назавжди відключити через BIOS.

Читайте також: відключення підсвічування клавіатури на ноутбуці

більше статей на цю тему: