Установка ігор на PSP за допомогою комп'ютера

как устанавливать игры с компьютера на psp
Портативна приставка Sony PlayStation Portable здобула любов користувачів, і до сих пір актуальна, нехай вже і давно не проводиться. Останнє призводить до проблеми з іграми – диски знайти все важче, а від PS Network консоль ось уже кілька років як відключена. Вихід є-можна використовувати комп'ютер для установки ігрових додатків.

Як встановити ігри на PSP за допомогою ПК

Насамперед змушені розчарувати користувачів, охочих пограти на цій приставці в ігри з комп'ютера – вона навіть на момент виходу володіла малими апаратними характеристиками, тому під цю платформу існує тільки ScummVM, віртуальна машина для запуску квестів 90-х.подальша стаття буде присвячена установці PSP-ігор з комп'ютера.

Для того щоб встановити гру за допомогою комп'ютера на ПСП, нам знадобляться:

 • Сама консоль з модифікованою прошивкою, бажано на базі останнього випущеного ПЗ, і картою пам'яті Memory Stick Duo об'ємом не менше 2 Гб. Використовувати адаптери Memory Stick Duo під microSD не рекомендуємо, оскільки це погано впливає на стабільність роботи;
 • Кабель miniUSB для підключення до комп'ютера;
 • ПК або ноутбук під управлінням Windows не нижче Vista.

В якості альтернативи можете використовувати адаптер карт Memory Stick для комп'ютера: витягніть картку з приставки, вставте в адаптер і підключіть Останній до ПК або ноутбука.

Читайте також: підключення карти пам'яті до комп'ютера або ноутбука

Тепер кілька слів про ігри. "Рідні" ігри для цієї платформи бажано мати в форматі ISO , оскільки деякі з тих, що в форматі CSO, можуть працювати некоректно або не працювати зовсім. Ігри з PSX повинні бути у вигляді каталогу з файлами та підпапками.

Процедура виглядає наступним чином:

 1. Підключіть PSP до комп'ютера за допомогою кабелю USB, потім на консолі відкрийте»Налаштування" і перейдіть до пункту «З'єднання USB» . Якщо ви використовуєте варіант з адаптером, то пропускайте цей крок.
 2. Опция подключения ПСП к компьютеру по USB-min
 3. Комп'ютер повинен розпізнати пристрій і завантажити до нього всі потрібні драйвера. На Windows 10 процес відбувається майже миттєво, на більш старих версіях «вікон» доведеться трохи почекати. Для відкриття каталогу карти пам'яті ПСП скористайтеся " провідником» : відкрийте розділ " Комп'ютер» і знайдіть підключений девайс в блоці " пристрої зі знімними носіями» .
  Распознанная ПСП в Проводнике

  Читайте також: додавання ярлика "мій комп'ютер" на робочий стіл у Windows 10

 4. Невеликий нюанс щодо ігор. Нерідко вони поширюються в архівах форматів RAR , ZIP , 7Z , які відкриваються відповідними програмами . Однак деякі архіватори сприймають ISO як архів (зокрема, WinRAR ), тому завжди уважно дивіться на розширення файлу. PSX-ігри розпаковувати потрібно обов'язково. Переходьте до директорії, де розміщені гри, потім знайдіть там потрібний ISO-файл або папку з PSX-грою, виділіть необхідне і скопіюйте будь-яким зручним способом.
  Скопировать с компьютера образ игры для ПСП

  Читайте також: як увімкнути відображення розширень на Windows 7 і Windows 10

 5. Поверніться до каталогу картки пам'яті PSP. Кінцева директорія залежить від типу встановлюваної гри. Образи ігор слід переміщати в каталог ISO .
  Папка установки игры на карту памяти ПСП
  Ігри PSX і Homebrew слід встановлювати в каталог GAME , який знаходиться в директорії PSP.
 6. Папка установки PSX и Homebrew на карту памяти ПСП
 7. Після того як всі файли скопійовані, скористайтеся " безпечним вилученням пристрою» для відключення консолі від комп'ютера.

  Детальніше: як використовувати " безпечне вилучення пристрою»

 8. Запускати ігри випливає з пункту меню»Гра" - «Memory Stick» .
Местоположение пункта запуска игры на ПСП, скопированных с компьютера по USB-min

Можливі проблеми та їх вирішення

Приставка не визначається комп'ютером
Досить поширена несправність, яка найчастіше виникає через відсутність драйверів або проблем з кабелем або роз'ємами. Неполадки з драйверами можна вирішити їх перевстановлення.

Урок: Установка драйверів стандартними засобами Windows

Також спробуйте замінити кабель або підключити його до іншого USB-роз'єму. До слова, PSP не рекомендується з'єднувати з комп'ютером за допомогою хабів.

Скопіював гру, але її не видно в»Memory Stick"
У даній проблеми може бути кілька причин, найчастіша з них – гру спробували встановити на офіційну прошивку. Друга-гра знаходиться в невідповідному каталозі. Також не виключені проблеми з самим чином, картою пам'яті або картрідером.

Гра встановлена нормально, але працює неправильно
У цьому випадку причина полягає в ISO або, що частіше, CSO-файлі. Ігри в останньому форматі займають менше місця, але стиснення часто порушує працездатність ресурсів, тому рекомендується використовувати повнорозмірні образи.

Як бачите, процедура встановлення ігор на PSP за допомогою комп'ютера досить проста.

більше статей на цю тему: