підключаємо PS3 до ноутбука через HDMI

Ігрова приставка Sony PlayStation 3 має в своїй конструкції HDMI порт, що дозволяє підключати консоль за допомогою спеціального шнура до телевізора або монітора для виведення зображення і звуку, якщо у техніки є потрібні роз'єми. У ноутбуків теж є HDMI-порт, але при цьому у багатьох користувачів виникають проблеми з підключенням.

Варіанти підключення

На жаль, можливість з'єднати PS3 або іншу приставку з ноутбуком є тільки в тому випадку, якщо у вас топовий ігровий ноутбук, але і це не завжди працює. Справа в тому, що в ноутбуці і в приставці HDMI-порт працює тільки на висновок інформації (є винятки у вигляді дорогих ігрових ноутбуків), а не її прийом, як в телевізорах і моніторах.

Якщо ж ситуація не дозволяє вам підключити PS3 до монітора або телевізора, то можна скористатися варіантом підключення через спеціальний тюнер і провід, який зазвичай йде в комплекті з приставкою. Для цього бажано купити USB або ExpressCard тюнер і увіткнути його в звичайний USB-роз'єм на ноутбуці. Якщо ви вирішите вибрати ExpressCard-тюнер, то перевірте, чи підтримує він USB.

В тюнер необхідно увіткнути провід, який йшов разом з приставкою. Один його кінець, що має прямокутну форму, потрібно увіткнути в PS3, а інший, що має округлу форму (&171;тюльпан&187; будь-якого кольору), в тюнер.

Кабель от PS3

Таким чином ви зможете підключити PS3 до ноутбука, але тільки не за допомогою HDMI, а виведене зображення і звук будуть жахливої якості. Тому оптимальне рішення в такому випадку & 8212; придбання спеціального ноутбука або окремого телевізора/монітора з підтримкою HDMI (останнє вийде значно дешевше).

більше статей на цю тему: