Чому не заряджається смартфон Samsung A40

Причина 1: зарядний пристрій

Найпоширеніша причина, по якій не заряджається Samsung A40, - це поломка зарядного пристрою або USB-кабелю. Уважно огляньте шнур на наявність заломів і механічних пошкоджень. Порушень цілісності і забруднень на штекері бути, звичайно ж, не повинно. Навіть якщо візуально ви не бачите проблему, в якості перевірки спробуйте підключити смартфон до іншої зарядці (або навпаки &8212; під'єднати свою зарядку до іншого смартфону).

не заряжается samsung a40-1

Всі виробники настійно рекомендують використовувати оригінальний зарядний пристрій.

Адаптер повинен бути сумісний з мобільним пристроєм, і один з головних параметрів сумісності – це напруга. Показник вказується на корпусі блоку, тому звірте дані з вимогами свого телефону. Невідповідність характеристик може призводити не тільки до відсутності зарядки, але і до пошкодження акумуляторної батареї.
не заряжается samsung a40-02

Причина 2: несправний роз'єм

Часто контакти зарядного пристрою не взаємодіють з платою через забруднення або поломки роз'єму. За допомогою ліхтарика огляньте його. Якщо там є пил або інше сміття, то витягніть його за допомогою не дуже гострого, що не металевого і не крихкого предмета, який не принесе шкоди пристрою.
не заряжается samsung a40-03

У разі наявності механічних пошкоджень рекомендується звернутися в сервісний центр. Найчастіше гніздо потрібно замінити, але зробити це без спеціальних інструментів і знань не представляється можливим.

Причина 3: Проблема з акумулятором

Несправність акумуляторної батареї – ще одна з найпоширеніших проблем. Поломка компонента може бути викликана наступними причинами:

  • Закінчився термін використання, який може варіюватися від 400 до 600 циклів зарядки. В цьому випадку буде потрібно замінити елемент живлення. Те ж саме необхідно зробити, якщо акумулятор здувся: зрозуміти це можна по опуклою задній кришці.
  • Контролер живлення, який контролює процес заряду батареї, вийшов з ладу. Така неполадка усувається тільки в сервісному центрі.
  • Якщо всередину корпусу телефону потрапила волога, можна спробувати розібрати пристрій і акуратно просушити його компоненти за допомогою фена. Ймовірно, вийде повернути працездатність смартфона. Якщо корпус монолітний, найкраще звернутися в сервісний центр, де фахівець просушить пристрій зсередини і прибере оксиди, які цілком могли з'явитися після такого інциденту.

Як Ви вже розумієте, якщо з акумулятором щось трапилося, в більшості випадків буде потрібно його заміна. Якщо пристрій розбірний, то проблем з цим виникнути не повинно, монолітні Корпуси самостійно розбирати вже важче &8212; краще довірити цю справу професіоналу. Тим хто зважився зробити все сам, слід підібрати елемент живлення, який за технічними параметрами ідентичний поточному. У нашому окремому матеріалі є докладні інструкції по розбору смартфонів від виробника Samsung.

Детальніше: Як відкрити кришку Самсунга

не заряжается samsung a40-4

Причина 4: програмний збій

Іноді причиною, чому Самсунг А40 не заряджається, стають збої в роботі системи. Більшість з них можна виправити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Перевірка працездатності в»безпечному режимі"

Іноді встановлені програми не дозволяють телефону заряджатися. Спробуйте видалити недавно інстальовані програми, а якщо нічого не змінилося, визначити, чи конфліктує операційна система з софтом, допоможе запуск системи в " безпечному режимі» :

  1. Вимкніть смартфон, потім натисніть на кнопку живлення, щоб його запустити. В той момент, коли з'явиться фірмовий напис «Samsung» утримуйте кнопку зменшення гучності.
  2. не заряжается samsung a40-5
  3. Система запуститься в " безпечному режимі» . Перевірте, чи заряджається пристрій.
  4. не заряжается samsung a40-06

Якщо заряд пішов, значить, потрібно шукати програмне забезпечення, яке заважає нормально працювати пристрою. Вийдіть з " безпечного режиму» і по черзі видаляйте підозрілі програми.

Читайте також:
Як прибрати безпечний режим на Самсунг
Як видалити програму з телефону Samsung

Сюди ж можна віднести не просто &171;криві&187;, не адаптовані додатки, але і шкідливі. Дізнатися про їх наявність можна за допомогою вбудованих інструментів, а також сторонніх інструментів. Раніше ми вже розповідали про перевірку Самсунга на віруси різними методами.

Детальніше: Як перевірити Самсунг на віруси
не заряжается samsung a40-07

Очищення кешу

Кешовані дані на телефоні необхідні для швидкого доступу до встановлених програм або веб-сторінок браузера. Коли тимчасові файли починають конфліктувати один з одним, в роботі системи цілком можуть виникнути проблеми. Щоб перевірити, чи не в цьому причина проблеми із зарядкою, рекомендується очистити розділ кешу. Ми вже розглядали всі способи очищення кешу на смартфонах Samsung.

Детальніше: Як очистити кеш на Samsung
не заряжается samsung a40-08

Скидання до заводських налаштувань

Скидання до заводських налаштувань є радикальним заходом, оскільки всі дані, налаштування та програми, які зберігаються у внутрішній пам'яті смартфона, будуть безповоротно видалені. Рекомендується заздалегідь зробити резервну копію інформації на хмарному сховищі для подальшого відновлення.

Читайте також: Як відновити резервну копію з Google Диска

Скинути настройки до заводських можна декількома способами: за допомогою системних інструментів, функції заводського recovery або використовуючи спеціальний сервісний код. Якщо смартфон не включається, можна запустити базове меню в режимі відновлення за допомогою одночасного натискання кнопок збільшення рівня гучності і харчування. Раніше ми окремо розбирали всі способи, що дозволяють повернути систему в початковий стан.

Детальніше: як скинути Samsung до заводських налаштувань
не заряжается samsung a40-09

більше статей на цю тему: