Способи обрізати відео на смартфоні Samsung

Спосіб 1: вбудовані інструменти

Обрізати відео на телефоні Samsung можна за допомогою передбачених інструментів операційної системи:

 1. Знайдіть відео, яке потрібно обрізати. Зазвичай воно знаходиться у вбудованій»галереї" . Можете використовувати будь-який файловий менеджер, але в якості способу потрібно все одно відкрити " Галерею» .
 2. как обрезать видео на телефоне samsung-01
 3. На нижній панелі інструментів виберіть піктограму олівця, щоб відкрити вбудований редактор.
 4. как обрезать видео на телефоне samsung-02
 5. Використовуйте повзунки ліворуч і праворуч, щоб вибрати область ролика. Ті фрагменти, які залишаться по краях, будуть затемнені. Для більш точної роботи краще перевернути смартфон в горизонтальне положення.
 6. как обрезать видео на телефоне samsung-03
 7. Щоб попередньо переглянути відео, натисніть на кнопку відтворення. Після завершення редагування виберіть кнопку " Зберегти» .
 8. как обрезать видео на телефоне samsung-04

Готове відео буде збережено в пам'яті телефону, при цьому старий файл залишиться в колишньому вигляді.

Спосіб 2: сторонні програми

Якщо попередній метод не зручний, можна скористатися сторонніми додатками, які доступні для безкоштовного скачування в Google Play Маркеті . Вони мають на увазі розширену функціональність, на відміну від системних засобів, включаючи накладення тексту, ефектів та інших елементів, а також повноцінний монтаж роликів. Обрізати відео на телефоні Samsung можна, наприклад, через одну з найпопулярніших програм для Android – YouCut.

Завантажити YouCut з Google Play Маркета

 1. У головному вікні тапніте по кнопці зі знаком плюс внизу. Дозвольте програмі отримати доступ до мультимедійних файлів на телефоні. Виберіть потрібний відеофайл з «галереї» і натисніть на кнопку зі стрілкою для продовження.
 2. как обрезать видео на телефоне samsung-05
 3. У редакторі на панелі знизу виберіть функцію»обрізати" . Після цього за допомогою маркерів по краях визначте фрагменти зліва чи справа, які потрібно вирізати.
 4. как обрезать видео на телефоне samsung-06
 5. Натисніть на значок галочки праворуч, щоб застосувати зміни. Відбудеться автоматичний перехід в попереднє вікно. Якщо редагувати відео більше не потрібно, тапніте по кнопці " Зберегти» , розташованої у верхньому кутку праворуч.
 6. как обрезать видео на телефоне samsung-07
 7. Виберіть якість, роздільну здатність та частоту кадрів ролика, а потім підтвердьте дію.
 8. как обрезать видео на телефоне samsung-08

Після конвертації відредаговане відео буде збережено в папці «youcut» , знайти яку можна у вбудованій »галереї" Самсунга.
как обрезать видео на телефоне samsung-09

Читайте також: Запис екрану на Самсунг

більше статей на цю тему: