Помилка FaceIT Anti-Cheat на Windows 7

Зверніть увагу! офіційна підтримка Windows 7 була припинена компанією Microsoft 14 січня 2020 року, у зв'язку з чим пізніше, в травні 2021, розробники FACEIT Anti-cheat також відмовилися від підтримки даної версії операційної системи. Єдиний можливий варіант використання зазначеної антічіт-системи полягає в оновленні до Windows 10 або Windows 11.

Офіційне повідомлення FACEIT Anti-cheat

Детальніше: Як оновити Windows до останньої версії

Любителі кіберспортивних змагань добре знайомі з сервісом FaceIT, який активно використовує власну систему захисту від чітерства. Нерідко користувачі комп'ютерів на Windows 7 стикаються з ситуацією, коли доступ до майданчика обмежується через проблеми з системою античита, вирішення яких ми розглянемо в статті далі.

Усунення проблем з античитом FaceIT

Найчастіше сервіс відображає помилку виду &171;Your system is out of date, you are missing important Windows updates!&187; .

Текст ошибки античита FaceIT на Windows 7

Як випливає з опису збою, проблема полягає в тому, що в системі відсутні новітні оновлення безпеки, без яких не працює захист ФейсИТ від читів. Отже, рішенням проблеми буде установка цих оновлень.

Спосіб 1: автоматична інсталяція оновлень

Основним методом отримання патчів безпеки в Windows 7 є автоматичний, коли необхідні компоненти завантажуються з «Центру оновлень Windows» і встановлюються без участі користувача. Ця функція в системі включена за замовчуванням, проте в деяких випадках може виявитися вимкненою – запустити її заново вам допоможе інструкція далі.

Ustanovka-avtomaticheskogo-obnovleniya-v-nastroykah-parametrov-TSentra-obnovleniya-Windows-v-Windows-7

Урок: як увімкнути автоматичне оновлення Windows 7

Якщо з активацією автоматичного оновлення виникають труднощі, зверніться до розділу вирішення проблем нижче.

Спосіб 2: Встановлення вручну

Альтернативний варіант інсталяції необхідних оновлень – самостійна їх завантаження Користувачем і подальша установка вручну по одному.

 1. Насамперед слід перевірити, які оновлення останніми встановлені в системі. Для цього відкрийте «Пуск» і клікніть по пункту " Панель управління» . Открыть панель управления для устранения проблем с античитом FaceIT

  Далі встановіть відображення в режим великих значків, потім перейдіть до пункту " програми та компоненти» .

  Программы и компоненты для устранения проблем с античитом FaceIT

  У вікні " програм і компонентів» зверніться до меню зліва і виберіть в ньому пункт " Перегляд встановлених оновлень» .

  Просмотр журнала обновлений для устранения проблем с античитом FaceIT

  Після відкриття журналу прокрутіть до блоку «Microsoft Windows» і погляньте на саму верхню позицію – це і буде останнє встановлене оновлення.

 2. Узнать последнее установленное обновление для устранения проблем с античитом FaceIT
 3. Тепер переходимо до завантаження та встановлення відсутніх компонентів. Нижче ми наводимо посилання на офіційну історію оновлень "сімки" - скористайтеся нею, щоб знайти наступний важливий патч.

  Історія оновлень Windows 7

 4. В історії оновлень назви файлів ведуть до сторінок їх завантаження, отже, нам потрібно просто клікнути по необхідному.Скачать следующее обновление для устранения проблем с античитом FaceIT

  Далі знайдіть посилання з номером оновлення на наступній сторінці та скористайтеся ним.

 5. Перейти к загрузке обновлений для устранения проблем с античитом FaceIT
 6. Прокрутіть сторінку до блоку «Method 3: Microsoft Download Center» , потім знайдіть в таблиці посилання, яка відповідає розрядності вашої версії Віндовс 7, і натисніть на неї для початку завантаження. Загрузить новое обновление для устранения проблем с античитом FaceIT

  Далі виберіть мову «Російський» і натисніть »завантажити" .

 7. Скачивание нового обновления для устранения проблем с античитом FaceIT
 8. Після завантаження запустіть отриманий файл. Натиснути «так» для початку інсталяції. Установка обновлений для устранения проблем с античитом FaceIT

  Швидше за все, після успішної інсталяції оновлення комп'ютер потрібно перезавантажити – збережіть зміни у відкритих програмах і закрийте їх, потім скористайтеся кнопкою «Reboot now» .

 9. Ребут после установки обновления для решения проблемы FaceIT античита на Windows 7
 10. За прикладом з кроків 4-5 доустановите всі відсутні компоненти, після чого пробуйте підключитися до FaceIT – якщо все зроблено правильно, система повинна працювати без проблем.
 11. Наведений вище метод більш трудомісткий, проте в деяких випадках єдиний доступний.

Вирішення деяких проблем

Часом процес установки оновлень або Неможливий зовсім, або користувач стикається з певною проблемою. Розглянемо найпоширеніші і запропонуємо варіанти їх вирішення.

» Windows Update " недоступний
Іноді спроба відкрити засіб установки системних оновлень призводить до різного роду помилок. У більшості випадків з ними стикаються користувачі так званих «репаков» &8212; піратських версій Windows 7, з яких були видалені ті чи інші «непотрібні» з точки зору пірата компоненти. Нерідко в їх число потрапляє і «Центр оновлень&8230;», через який і перевіряється справжність копії ОС. Рішення у цієї проблеми тільки одне – повна перевстановлення системи на ліцензійну версію.

Урок: встановлюємо Windows 7 з флешки

Оновлення не встановлюються
Буває і так, що оновлення не встановлюються: або засіб видає помилки, або установка в ручному режимі завершується аварійно. Даний збій виникає по безлічі причин, тому єдиного його рішення немає – ознайомтеся з матеріалом Далі для того щоб дізнатися про можливі методи усунення неполадки.

Ostanovka-sluzhbyi-TSentr-obnovleniya-Windows-v-okoshke-Dispetchera-sluzhb-v-Windows-7

Детальніше: що робити, якщо не встановлюються оновлення Windows 7

Тепер вам відомо, як слід усувати проблеми в роботі FaceIT Anti-Cheat. Наостанок нагадуємо, що підтримка Windows 7 закінчується в січні 2020 року, тому краще буде встановити новітню версію операційної системи від Майкрософт, на якій стабільна робота всіх сервісів кіберспортивного майданчика гарантується.

більше статей на цю тему: