виправлення проблеми із запуском антивіруса Касперського в Windows 7

Спосіб 1: Перевірка наявності інших антивірусів

Якщо ви збираєтеся запустити Антивірус Касперського в Windows 7, але при цьому на комп'ютері вже є будь-яка стороння захист, швидше за все, під час першого включення з'явиться повідомлення про помилку з проханням позбутися від наявного додатки. Для виправлення цієї ситуації радимо прочитати матеріал за посиланням нижче, де ви знайдете всю інформацію про те, як видалити антивірус на комп'ютері.

Детальніше: видалення антивіруса з комп'ютера
Удаление стороннего антивируса при решении проблем с запуском Касперского в Windows 7

Відзначимо, що навіть якщо видалення антивіруса вже відбулося, на комп'ютері можуть зберігатися залишкові файли, що заважають функціонуванню іншого захисту, а іноді програма просто не видаляється стандартним методом. Тоді на допомогу приходять спеціальні рішення від сторонніх розробників. Використовуйте наступні матеріали для знайомства і підбору відповідного софта.

Детальніше:
посібник з видалення антивірусу Avast у Windows
програми для видалення програм, які не видаляються

Спосіб 2: Сканування ОС на наявність вірусів

Як би це парадоксально не звучало, але часто проблема з запуском антивіруса викликана наявністю на комп'ютері загроз, які блокують цей процес. Подібні віруси спеціально модернізуються розробниками так, щоб їх було проблематично не тільки виявити, але і видалити. У цьому випадку на допомогу приходять засоби сканування, що працюють без попередньої установки на ПК. Запустіть одну з них, перевірте ОС і перевірте, чи є в ній подібні загрози. Якщо вони будуть виявлені, відбудеться їх моментальне видалення і більше запуску антивіруса Касперського нічого не завадить.

Детальніше: перевірка комп'ютера на наявність вірусів без антивіруса

Проверка компьютера на наличие вирусов при решении проблем с запуском Касперского в Windows 7

Спосіб 3: Установка актуальної версії антивіруса Касперського

Єдина рекомендація, присутня на офіційному сайті антивіруса, – оновлення до останньої версії. Це варіант не найефективніший, але спробувати його варто: оновлення автоматично замінює старі файли і усуває помилки з запуском софта, якщо щось заважало зробити це раніше. Оновити антивірус Касперського можна різними методами, починаючи від ручного завантаження інсталятора і закінчуючи використанням фірмового ПЗ.

Детальніше: безкоштовне оновлення Kaspersky Anti-Virus

Обновление антивируса Касперского в Windows 7 при решении проблем с его запуском

Спосіб 4: оновлення драйверів графічного адаптера

Якщо при запуску антивіруса на екрані з'являється повідомлення &171;Error in graphics drivers occurred&187; , значить, виникає помилка при взаємодії з графічними драйверами, встановленими в операційній системі. У більшості випадків це пов'язано з відсутністю останніх оновлень для відеокарти, але зустрічається і при пошкодженні файлів. Для кожного з цих варіантів актуальна установка останньої версії драйвера, що виконується по-різному.

Детальніше: оновлюємо драйвери відеокарти NVIDIA / AMD Radeon

Обновление драйверов видеокарты при решении проблем с запуском Касперского в Windows 7

Спосіб 5: перевстановлення антивіруса

Завершальний рада – перевстановлення антивіруса Касперського. Вдаватися до нього варто в тих ситуаціях, коли нічого з перерахованого вище так і не допомогло виправити проблему з запуском. Спочатку ознайомтеся з матеріалом по темі повної деінсталяції ПО, щоб на комп'ютері не збереглися тимчасові файли.

Детальніше: повне видалення з комп'ютера кошти Kaspersky Antivirus

Переустановка антивируса Касперского в Windows 7 для решения проблемы с запуском программы

Потім можна приступити до повторної інсталяції софта. Якщо ви переживаєте, що під час цього процесу щось піде не так, робіть все точно за інструкцією, яку можна знайти, перейшовши за наступним посиланням.

Детальніше: Як встановити Kaspersky Anti-Virus

Враховуйте, що всі розглянуті рекомендації застосовні для ліцензійної версії Kaspersky Anti-Virus. При використанні піратських збірок ми радимо перейти на ліцензію або звернути увагу на доступні безкоштовні аналоги.

Детальніше: встановлення безкоштовного антивірусу на ПК

більше статей на цю тему: