Програми для створення персонажів в Android

Creanime

Додаток Creanime - це генератор персонажів аніме з низкою додаткових можливостей. За допомогою вбудованих інструментів є можливість налаштувати зовнішність героя і його одяг. Готові результати можна зберегти в пам'яті Android-пристрої і переглядати у вбудованій «галереї» або використовувати в якості аватара в соціальних мережах або месенджерах. В інтегрованій бібліотеці передбачається більше 1000 готових стилів і шаблонів, які можна комбінувати на свій смак.

приложения для создания персонажей на андроид-01
Інтерфейс досить простий і приємний, тому розібратися у функціях не складе труднощів. Виконуючи завдання кожен день, можна отримувати віртуальні монети для покупки додаткових аксесуарів і не витрачати на них реальні гроші. Більшість коштів доступні для безкоштовного використання, але купувати різні аксесуари доведеться за додаткову плату. До того ж у безкоштовній версії Програми присутня реклама. Деякі користувачі повідомляють, що додаток на даний момент погано оптимізовано, тому може викликати вильоти і лаги в мобільному пристрої.

Завантажити Creanime з Google Play Маркета

AVAkuma – Anime Character Maker

У додатку Avakuma – anime Character Maker для створення персонажів аніме і манги з необмеженою кількістю слотів реалізований широкий спектр можливостей персоналізації, що дозволяють зробити оригінальних героїв, використовуючи різні зачіски, наряди, аксесуари та інші елементи. Причому одяг також є можливість розробляти вручну. Одним з переваг софта є наявність інструментів анімації, за допомогою чого ви можете зробити кліпи та історії з використанням вбудованих готових шаблонів.
приложения для создания персонажей на андроид-02
У додатку інтегровано фірмове співтовариство, яке в даний момент процвітає в Інтернеті. Ви можете дивитися чужих персонажів, а також демонструвати свої проекти іншим користувачам. Також вбудована міні-гра, в яку можна грати разом з друзями, заробляючи ексклюзивний одяг і нові аксесуари. Незважаючи на англомовний інтерфейс, він досить зрозумілий, а у вбудованій бібліотеці є величезна кількість інструментів для створення персонажів, багато з яких безкоштовні, але є і елементи, які доведеться купувати додатково або заробляти в грі.

Завантажити AVAkuma - anime Character Maker з Google Play Маркета

Fantasy Character Creator

За допомогою fantasy Character Creator можна створювати фантастичних персонажів, використовуючи попередньо встановлену бібліотеку готових шаблонів. Ви зможете змінювати зовнішній вигляд героїв, одяг, колір очей і волосся, додавати різні елементи, використовувати рандомні стилі. Використовуючи великий набір інструментів, вийде створити безліч різних героїв-від бойового кота до елегантного Ельфа. Доступна широка кольорова палітра для вибору відтінку фону, очей, волосся або шерсті.
приложения для создания персонажей на андроид-03
За замовчуванням є лише кілька основних персонажів, включаючи відьму, допитливого Кота, пірата та інших. На їх основі можна проводити редагування. Всі інструменти, якими володіє додаток, повністю безкоштовні. Елементи розсортовані за типом і призначенням, а за рахунок візуальної стилізації розділів зорієнтуватися в інтерфейсі нескладно. Єдиним мінусом є наявність рекламних роликів, які можуть відволікати від створення персонажа.

Завантажити fantasy Character Creator з Google Play Маркета

EPic Character Generator

Ще одне цікаве рішення для створення фантастичних реалістичних персонажів – це Epic Character Generator, що дозволяє зробити героя для ігор, історій або рольових сесій. Тут вбудовано велику кількість інструментів для редагування зовнішності, є вибір з готових шаблонів: елементів одягу, аксесуарів, взуття, зброї, волосся та інших переміщуваних елементів, які зручно розсортовані за типом. Також є можливість накладати антуражний фон. Після реєстрації в системі можна синхронізувати прогрес в мобільному додатку з комп'ютером і продовжувати роботу на іншому пристрої в будь-який момент.
приложения для создания персонажей на андроид-04
Готовий результат можна зберігати в якості зображення, а також PSD-файлу з можливістю подальшої зміни і доопрацювання за допомогою різних графічних редакторів. У додатку доступно 16 різноманітних рас, безліч додаткових елементів для створення обстановки навколо персонажа. Вбудовано керівництво, за допомогою якого розібратися з функціями зможе навіть новачок. Основні функції та шаблони доступні для безкоштовного використання, але для відкриття додаткових героїв та сезонів потрібно буде придбати платну версію.
приложения для создания персонажей на андроид-05
завантажити Epic Character Generator з Google Play Маркета

Character Maker

Просте і приємне додаток Character Maker з інтерфейсом російською мовою дозволяє створювати персонажів, використовуючи велику кількість вбудованих для цього інструментів. Ви можете вибрати колір шкіри майбутнього героя, форму і колір очей, брови, волосся, одяг та інші елементи, комбінувати їх і накладати один на одного. У головному вікні зберігаються всі картки персонажів з додатковою інформацією, яку ви можете задати, – ім'я та опис.
приложения для создания персонажей на андроид-06
Відмінною рисою Character Maker є можливість створення обстановки, тобто фону. Ви можете не тільки змінювати колірне оформлення, але і накладати різні предмети меблів, елементи і навіть комікс-хмарка з власним текстом. За щоденний запуск програми ви будете отримувати різні подарунки і бонуси, включаючи додаткові елементи для ваших майбутніх персонажів. Також їх можна придбати окремо, а результатом є можливість поділитися з друзями або зробити скріншот.
приложения для создания персонажей на андроид-07
Завантажити Character Maker з Google Play Маркета

Dollicon

Додаток Dollicon призначений для створення унікальних персонажів аватарів у вигляді милих ляльок для будь-яких історій, соціальних мереж або месенджерів. Зовнішність героїв можна налаштувати під свої уподобання: вибрати очі, форму обличчя, колір шкіри, волосся, одяг, накладати сонцезахисні окуляри, головні убори та інше. Ви можете додати фон, наприклад блискучий, який приверне увагу до вашого персонажа. Також є можливість використовувати бульбашки з текстом, що допоможе висловити думки.
приложения для создания персонажей на андроид-08
У додатку вбудована бібліотека, де можна подивитися всіх створених персонажів, а готові проекти дозволяється зберегти в пам'ять мобільного пристрою, поділитися ним з друзями або відправити по електронній пошті. Крім того, після перегляду реклами відкриються додаткові фільтри. Більшість основних можливостей поширюються безкоштовно, але можна розблокувати всі предмети за фіксовану суму або купувати різні тематичні пакети окремо.

Завантажити Dollicon з Google Play Маркета

більше статей на цю тему: