Способи вимкнення режиму польоту в Android

Спосіб 1: Шторка

Режим «у літаку» &8212; досить часто використовувана функція на Android-пристроях, тому, як правило, кнопка для швидкого управління розташовується в шторці. Досить зробити свайп зверху вниз по екрану, потім натиснути на значок у вигляді літака, якщо він активний.

как отключить режим полета на андроиде-01
Іноді кнопки в шторці немає, і це означає, що з якихось причин відключено її відображення, оскільки за замовчуванням вона повинна бути. Щоб її повернути, досить вручну змінити показ плиток. Для цього повністю розгорніть шторку, потім тапніте по трьох вертикальних точках вгорі і виберіть пункт " змінити плитки» . У блоці " інші функції» знайдіть кнопку «у літаку» або &171; Режим польоту & 187; і додайте її в основну шторку, перетягнувши її вгору.
как отключить режим полета на андроиде-02

Спосіб 2: Системні «Налаштування»

Також управління функцією реалізовано у відповідному розділі штатних»Налаштування" :

  1. Перейдіть до»Налаштування" , вибравши іконку в головному меню або значок у вигляді шестерні в шторці, потім відкрийте розділ " підключення та спільний доступ» .
  2. как отключить режим полета на андроиде-03
  3. У новому вікні повинен знаходитися перемикач режиму " у літаку» . У нашому випадку функція називається " Режим польоту» . Переведіть тумблер в неактивний стан.
  4. как отключить режим полета на андроиде-04

Алгоритм дій в цьому випадку може відрізнятися через особливості версії операційної системи або її оболонки & 8212; можете скористатися рядком пошуку штатних»Налаштування" , ввівши відповідний запит, наприклад: «режим польоту» , «у літаку» або «Режим польоту» .
как отключить режим полета на андроиде-05

Спосіб 3: меню живлення

У деяких версіях ОС Android кнопка для включення або виключення режиму польоту є в меню живлення. Для цього затисніть апаратну кнопку включення смартфона, в результаті чого має з'явитися додаткове вікно, де можна відключити пристрій, перезавантажити його, а також вибрати профіль звуку і відключити режим польоту.

Відразу слід зазначити, що даний спосіб підійде далеко не для всіх пристроїв, а скоріше для більш ранніх версій андроїда.

как отключить режим полета на андроиде-06

Додаткова інформація

Режим польоту може називатися по-різному, оскільки більшість виробників розробляють фірмові оболонки для Android-пристроїв. Як ми вже говорили, це може бути як «Режим польоту» , так і «автономний режим» . Але як, правило, знайти його назву можна в розділі підключень в " Налаштуваннях» . Також шукайте значок у вигляді літака, що напевно говорить про те, що він пов'язаний з режимом польоту.

Також слід додати, що режим польоту на Андроїд відключає всі модулі зв'язку, включаючи мобільну мережу, Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Якщо вам потрібно, наприклад, відключити Інтернет, але при цьому залишатися на зв'язку або використовувати навігатор, то краще вимикати модулі окремо. До речі, в шторці є кнопки для швидкого відключення тих чи інших функцій.

більше статей на цю тему: