Чому не працює ліхтарик на пристрої з Android

Спосіб 1: перезавантаження пристрою

Якщо ліхтарик на андроїд-пристрої перестав включатися, то в першу чергу рекомендуємо перезапустити ваш пристрій. Це допоможе за умови, що в роботі системи стався несерйозний збій, який зазвичай вирішується перезавантаженням. Натисніть на апаратну кнопку живлення або одночасно на кнопку збільшення гучності і включення (Це залежить від системних налаштувань), потім виберіть відповідну функцію.

не включается фонарик на андроиде-01
Звичайне вимкнення та ввімкнення також може допомогти скинути накопичені помилки та Старий кеш.

Читайте також: перезавантажте пристрій Android без кнопки живлення

Спосіб 2: Зарядка акумулятора

Ліхтарик, а точніше робота світлодіода, вбудованого в смартфон, & 8212; досить вимоглива до енергії процедура. Якщо у пристрою низький заряд акумулятора, то в цілях економії або через брак ресурсів ліхтарик може не запуститися. Як правило, при спробі використання підсвічування з'являється повідомлення про те, що не вистачає заряду батареї.

Вирішити цю проблему досить просто – залиште Ваш девайс на зарядці на деякий час. Як тільки акумулятор буде заряджений, робота ліхтарика повинна відновитися. Якщо цього не сталося, перезавантажте смартфон.

Спосіб 3: перевірка на віруси

Ще одна поширена причина, що перешкоджає нормальній роботі системи і програмного забезпечення, &8212; це наявність шкідливих утиліт. Віруси можуть впливати на системні файли, в тому числі і ті, що відповідають за роботу світлодіода на програмному рівні. Як правило, на сучасних Android-пристроях реалізована досить надійна система захисту від небажаних файлів, але рекомендуємо додатково перевірити систему на вірусне ПЗ, якщо інші рекомендації зі статті не допоможуть. Про те, як це можна зробити, ми писали раніше в окремому матеріалі.

Детальніше: способи пошуку вірусів на платформі Android
не включается фонарик на андроиде-02

Спосіб 4: використання сторонніх додатків-ліхтариків

Цей метод не є повноцінним рішенням проблеми, яка з'явилася на пристрої, але може допомогти використовувати ліхтарик знову, в разі якщо файли вбудованого кошти були якимось чином пошкоджені і відновити їх можна тільки, вдавшись до радикальних заходів, наприклад до Скидання налаштувань. Можете використовувати додатки-ліхтарики від сторонніх розробників, які запускають світлодіод девайса і інтегруються в панель повідомлень.

В магазині Google Play Маркет досить великий вибір подібних додатків – досить ввести відповідний запит в рядку пошуку, потім перейти на сторінку софта, натиснувши на назву в результаті пошуку, і вибрати кнопку установки.

Читайте також: програми-ліхтарики для Android

не включается фонарик на андроиде-03

Спосіб 5: рішення проблем з софтом

Якщо ви і так використовуєте стороннє програмне забезпечення для використання ліхтарика, то може знадобитися застосувати методи, які зможуть вирішити проблему саме з конкретним софтом. Для початку спробуйте очистити кеш або видалити дані програми, таким чином скинувши його налаштування:

  1. Через системні»Налаштування" перейдіть до розділу »Додатки" , потім виберіть " Управління додатками» , щоб відобразити список встановленого софта.
  2. не включается фонарик на андроиде-04
  3. У новому вікні знайдіть проблемну програму та виберіть її, а потім виберіть " використання пам'яті» .
  4. не включается фонарик на андроиде-05
  5. Спочатку натисніть на кнопку очищення кешу, щоб видалити всі тимчасові неактуальні дані.
  6. не включается фонарик на андроиде-06
  7. Якщо очищення кешу не допомогло, видаліть дані, натиснувши відповідну кнопку. Залишиться тільки підтвердити дію.
  8. не включается фонарик на андроиде-07

Можна спробувати ще відключити, потім знову включити роботу програми. Таким чином ви примусово перезапустите його.

Спосіб 5: конфлікт ПО

Згадайте, чи не встановлювали ви нещодавно сторонні програми, які могли втрутитися в роботу ліхтарика. Наприклад, це камери, які також використовують спалах, і після отримання доступу до вбудованих функцій андроїда конфліктують з системою, викликаючи подібні помилки. Якщо це так, то можна видалити такий софт, перезавантажити смартфон, потім перевірити працездатність ліхтарика.

Читайте також: як видалити невдалі програми в Android

Спосіб 6: скидання до заводських налаштувань

Якщо жоден спосіб зі статті не допоміг, то може знадобитися Скидання налаштувань андроїда до заводських. Ця процедура усуне неполадки системного характеру, які іншими методами виправити не вдається. Слід зазначити, що всі ваші файли, додатки, настройки будуть безповоротно видалені, тому попередньо подбайте про резервної копії даних. Наш автор вже писав в окремому керівництві про те, як підготуватися до Скидання налаштувань і правильно виконати його.

Детальніше: Скидання налаштувань на пристрої Android
не включается фонарик на андроиде-08

Спосіб 7: Ремонт / заміна світлодіода

Проблема може полягати і в апаратних несправності, наприклад в поломці світлодіода, що відповідає за ліхтарик на смартфоні. Наприклад, він відійшов від шлейфу або мікросхеми, пошкодився в результаті удару. У такій ситуації не буде працювати і спалах в камері. Самостійно ремонтувати компонент досить важко, тому краще звернутися в сервісний центр. Фахівці зможуть виявити проблему і виправити її, якщо буде така можливість.

більше статей на цю тему: