Програми для вимкнення служб у Windows 10

Перш ніж відключати служби в Windows 10 вручну або за допомогою програм, ознайомтеся з нашим матеріалом про те, які з них можна деактивувати без шкоди роботи системи.

Детальніше: вимкнення непотрібних та невикористаних служб у Windows 10

Також відзначимо, що програм, що виконують завдання в автоматичному режимі, не існує: рішення про деактивацію кожної користувачеві все одно доведеться приймати самостійно.

Easy Service Optimizer

Перше безкоштовне рішення, за допомогою якого можна відключити непотрібні служби в Windows 10, – це Easy Service Optimizer. Воно переведено на російську мову і не вимагає установки, досить завантажити і запустити утиліту, після чого можна відразу приступати до налаштувань. Крім деактивації, тут передбачена можливість включити непрацюючі або відновити існуючі служби. Також безпосередньо можна створити REG-файли.

Оскільки бездумне відключення системних служб може привести до проблем в роботі операційки, в додатку передбачена кнопка для швидкого відкату змін. Відключити будь-який елемент просто: достатньо виділити непотрібну службу і клікнути на кнопку " зупинити вибрану службу» на верхній панелі інструментів.

программы, отключающие ненужные службы на виндовс 10-01

Також є можливість деактивувати відразу кілька елементів одним клацанням миші, виділивши їх затисненням клавіші «Ctrl» . Якщо ви знаєте назви служби, то через програму її можна додати в роботу системи, а також налаштувати тип запуску або додати опис. Всі елементи позначаються квітами: зелений означає, що вона активна, червоний – вимкнена, а Сірий – не існує.

Завантажити Easy Service Optimizer

WinServices

Ще одна проста, але функціональна програма, &8212; це WinServices, за допомогою якої можна керувати службами операційної системи Windows 10. Вона дозволяє не тільки зупинити непотрібні елементи, але створити нові, зберегти або перезапустити їх роботу. Незважаючи на англомовний інтерфейс, розібратися з функціональними можливостями нескладно.

Після запуску програми відобразиться вікно зі списком всіх основних служб і інструментами для їх управління. Відключити можна будь-який елемент, знайшовши його в списку, викликавши контекстне меню і з віконця вибравши пункт «Stop Service» .

программы, отключающие ненужные службы на виндовс 10-02

Додаток підтримує відображення властивостей служб: досить виділити цікаву і на верхній панелі інструментів натиснути на кнопку «Properties» . В результаті відобразиться нове вікно, де на вкладці «Configuration» буде доступна інформація про розташування служби, її опис, тип запуску та інші відомості.

программы, отключающие ненужные службы на виндовс 10-04

Ви можете змінити деякі властивості служби (за це відповідає вкладка «Actions» ), наприклад її назва, або деактивувати опцію відправки інформації про поточний стан елемента. Додатково до всього, в WinServices передбачена можливість вибору стилів відображення списку служб, що підійде для більш досвідчених користувачів. Крім того, вона моніторить стан елементів в режимі реального часу і відправляє відомості про це Користувачеві. Поширюється на безкоштовній основі.

Завантажити WinServices

FireDaemon Pro

Додаток призначений для зручного управління службами Windows 10: відключення, включення, перезапуску, видалення та інших дій. Воно дозволяє запускати будь-який скрипт і додаток Win32, наприклад BAT, Python, Java, в якості служби ОС. Перевагою FireDaemon Pro є функція збору статистичних даних і запису їх у файл LOG на локальний диск для подальшого перегляду. Крім цього, додаток не вимогливо до ресурсів системи, а також здатне управляти пріоритетом підпроцесів.

Після встановлення та запуску відобразиться список усіх служб Windows 10. Виділіть той об'єкт, який потрібно відключити, потім натисніть на кнопку вгорі у вигляді квадрата – «Stop» . Як видно, деактивація елементів відбувається в кілька кліків.

программы, отключающие ненужные службы на виндовс 10-06

У додатку є один, мабуть, істотний недолік: в ній не передбачено інструментів для редагування служб. Крім того, вона англійською мовою і поширюється на умовно-безкоштовній основі, але передбачений пробний період на 30 днів, протягом якого є можливість ознайомитися з усіма запропонованими функціями.

Завантажити FireDaemon Pro

ServiWin

Ще одна безкоштовна і проста програма-ServiWin, що дозволяє управляти службами Windows 10, зберігати їх, перезапускати, створювати звіт у форматі HTML, запускати елемент в " редакторі реєстру» . Підтримується робота з 32-і 64-бітними системами. Програмне забезпечення Портативне, тобто досить завантажити і запустити його – установка не потрібно.

Після запуску ServiWin відобразиться перелік всіх служб «десятки», як активних, так і відключених. Відключити будь-який елемент можна в кілька кліків: виділіть його і клацніть по кнопці зупинки у вигляді червоної лампочки на верхній панелі з інструментами.

программы, отключающие ненужные службы на виндовс 10-07

Щоб подивитися більш детальну інформацію про службу, натисніть на кнопку «Properties» . У новому вікні можете вивчити відомості про місцезнаходження, Тип запуску, імені розробника, а також опис. До недоліків відноситься англомовний інтерфейс і відсутність можливості змінити тип запуску з інтерфейсу утиліти.

Завантажити ServiWin

Ashampoo WinOptimizer

Ashampoo WinOptimizer &8212; професійний інструмент для роботи з різними службами Windows 10. Він являє собою комплексне рішення, що дозволяє оптимізувати систему і поліпшити її швидкодію і захист. За допомогою вбудованих засобів користувач може швидко очистити «десятку» від сміттєвих і тимчасових файлів, створити точку відновлення системи, планувати завдання, усунути несправність в системному реєстрі і багато іншого.

Програма умовно-безкоштовна, але при цьому у неї інтерфейс російською мовою, що дозволить швидко розібратися у функціях і можливостях. Відключення служб в Ashampoo WinOptimizer відбувається через вкладку " всі модулі» > блок »продуктивність" > функція " керування службами Windows» . Після переходу по цьому шляху відобразиться повний список з усіма службами операційної системи. Елементи можна відсортувати за різними параметрами. Щоб включити відображення всіх елементів, виберіть потрібний варіант в випадаючому меню " Вид» . Для деактивації будь-якої служби клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт " зупинити службу» .

программы, отключающие ненужные службы на виндовс 10-10

При виборі служби праворуч відобразиться додаткова панель з її деякими властивостями і інструментами управління. Звідси також можна зупинити або відключити службу, а також вибрати тип запуску або оцінити її ефективність онлайн.

Завантажити Ashampoo WinOptimizer

більше статей на цю тему: