Програми для перегляду фільмів на комп'ютері

KMPlayer

KMPlayer – один з найпопулярніших відеоплеєрів для перегляду фільмів на комп'ютері, що обумовлено функціональністю і гнучкістю налаштувань. Програвач розповсюджується безкоштовно, підтримує потокове передавання LiveVideo, а також безліч форматів, включаючи DVD, VCD, AVI, MKV, 3GP та інші. Додаткова установка кодеків на комп'ютер не потрібно, оскільки в плеєр вбудована бібліотека libavcodec, що містить ще й фільтри, які дозволяють комфортно переглядати практично будь - які відео-і аудіофайли. Передбачається хмарне сховище, де можна зберігати різні дані і призначені для користувача настройки. Якщо ролик ще не до кінця завантажений або пошкоджений, KMPlayer здатний відтворити його, незважаючи на це (за винятком відсутніх ділянок).

Программы для просмотра фильмов на компьютере-01
Програма працює з субтитрами: вона не тільки їх відображає, але і передбачає вбудований редактор. Крім того, програвач має специфічні можливості, завдяки яким можна тонко налаштувати якість відео, навіть оцифрованого зі старих джерел. Користувач може вручну відрегулювати різкість, розмиття, рівні кольорів за рахунок інтегрованого набору інструментів. Для більш зручного перегляду можна використовувати якісне шумозаглушення або функцію зміни швидкості відтворення файлу, при якому тон звуку зберігається. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, при цьому передбачено зміну його обкладинки і використання плагінів, призначених для плеєра Winamp . Реалізована підтримка управління функціями і відтворенням за допомогою гарячих клавіш, а також створення скріншотів.

Завантажити KMPlayer

VLC Media Player

VLC Media Player – це крос-платформний програвач, який підтримує сучасні кодеки та мережеві протоколи IPv4 або IPv6. Крім перегляду фільмів або відео на комп'ютері, він підійде і для створення стрімів або серверів. Поширюється плеєр безкоштовно і має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою. Підтримується велика кількість різних мультимедійних форматів, включаючи найрідкісніші, а також трансляція з різних джерел і відтворення потокового відео і веб-радіо. Програма здатна відкрити пошкоджений або не до кінця скачаний файл, вважати з зовнішніх носіїв інформації, в тому числі дисків.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-2
Розширити функціональність VLC Media Player можна за допомогою додаткових плагінів, а перетворити зовнішній вигляд допоможуть додавання оболонок і вбудований редактор для створення і зміни своїх скінів. У VLC відкритий вихідний код, що дозволяє доповнити її можливостями, розробленими ентузіастами. Вбудований інструмент, що дозволяє зробити і обробити скріншот. Користувачеві доступно налаштування під себе характеристик відображення: контрастності, яскравості, насиченості, розмиття. Підтримуються субтитри на декількох мовах, а також робота з плейлистами і тонка настройка звуку за допомогою еквалайзера.

Завантажити VLC Media Player

PotPlayer

PotPlayer являє собою Південнокорейський продукт, який спочатку розроблявся в якості альтернативи KMPlayer, але при цьому він відрізняється підтримкою інноваційних технологій для обробки відео. CUDA і QuickSync забезпечують високу якість картинки при перегляді відеофайлів з використанням апаратного прискорення за рахунок ресурсів графічного адаптера комп'ютера. Також є можливість дивитися кіно в тривимірному форматі, оскільки плеєр сумісний з великою кількістю моделей 3D-окулярів. Програвач розпізнає практично всі відомі мультимедійні формати, також коректно відтворює фільми з DVD-дисків та інших знімних носіїв.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-03
Повністю безкоштовний мультимедійний програвач має базу кодеків для відтворення відео та аудіо, також є система гнучких налаштувань, включаючи еквалайзер, регулювання кольору, контрастності, додаткових фільтрів, швидкості перегляду. Прослуховування музики може красиво візуалізуватися за допомогою різних спецефектів. Інтерфейс локалізований, при цьому він простий і зрозумілий. При необхідності можна відрегулювати прозорість вікна або змінити тему, вибравши зі списку встановлених скінів. Програма робить відеозахоплення і скріншоти, а також підтримує відображення субтитрів на різних мовах навіть з ефектами.

Завантажити PotPlayer

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic – один з простих і невибагливих програвачів, але при цьому він функціональний за рахунок підтримки плагінів і вбудованої бібліотеки кодеків. Це дозволяє відтворювати практично будь-який формат відео - та аудіофайлів, а також переглядати графічні зображення. Додатково включені декодери VC-1 з DXVA і H. 264. Програма підійде для старих або слабких комп'ютерів, оскільки вона не перевантажена зайвими настройками. За зовнішнім виглядом інтерфейс нагадує програвачі 2000-х років, але в цьому є свій плюс: приємна візуальна оболонка без зайвих елементів, які відволікають від перегляду фільмів на комп'ютері.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-04
Програвач коректно працює з другим монітором і відтворює файли з фізичних або віртуальних DVD-дисків з меню і навігацією по змісту. Реалізована підтримка субтитрів, форматів QuickTime і RealVideo. Розробники регулярно оновлюють свій продукт, покращують його і виправляють помилки, при цьому програма поширюється на безкоштовній основі. Відкритий вихідний код дозволяє розширити функціональність плеєра, а через вбудований клієнт сервісу YouTube можна дивитися потокові відео прямо з інтерфейсу Media Player Classic HC.

Завантажити Media Player Classic Home Cinema

Light Alloy

Ще один простий і функціональний плеєр, що розповсюджується безкоштовно, &8212; це Light Alloy. Він відрізняється гнучкістю в налаштуванні і роботою на малопотужних машинах. Всі необхідні для відтворення мультимедійних файлів кодеки встановлюються автоматично. Програма відкриває "биті" ролики і аудіозаписи, стабільно працює з вмістом на Blu-Ray і DVD-дисках. Для забезпечення комфорту при перегляді фільму доступні регулювання яскравості зображення, передачі кольору, контрастності, насиченості. Звукова доріжка коригується за своїми потребами, багаторазово сповільнюючи її або чергуючи з іншими доріжками.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-05
Крім основних функцій для відтворення, програвач оснащений клієнтом IPTV, що дозволяє переглядати потокове відео з інтернету. Передбачено спеціальний плагін для прослуховування радіо з можливістю запису ефіру на жорсткий диск. Інтерфейс Light Alloy відрізняється оригінальним оформленням і зручною панеллю навігації. При необхідності користувач може змінити зовнішній вигляд плеєра, скачавши з офіційного сайту розробника будь-яку тему безкоштовно.

Завантажити Light Alloy

Kantaris Media Player

Програвач Kantaris Media Player поєднав в собі інтерфейс стандартного системного плеєра Windows Media Player з функціями відомого клієнта Videolan (VLC), що дозволяє дивитися практично будь-які відео файли без установки додаткових кодеків, оскільки передбачає їх. Програма легка і невимоглива, тому підійде для слабких комп'ютерів або ноутбуків, забезпечуючи стабільне відтворення фільмів навіть у високій якості.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-6
Медіаплеєр відкриває відео на оптичних носіях DVD, а також аудіодоріжки з CD. Особливість програми-це можливість читати файли без вилучення їх з RAR-архівів, а також динамічне скачування субтитрів, які є в онлайн-базі. Плеєр локалізований, але, якщо після установки інтерфейс англійською мовою, то поміняти його можна в розділі з настройками. При прослуховуванні музики доступна красива візуалізація або використання різноманітних звукових ефектів. Для більш тонкої настройки звуку передбачений еквалайзер.

Завантажте Kantaris Media Player з офіційного веб-сайту

GOM Player

Мультиформатний GOM Player з кодеками в комплекті забезпечує комфортний перегляд відеофайлів або прослуховування музики, оскільки працює з більшістю відомих форматів: AVI, DIVX, MKV, MP4, WMV, MOV, MPG та інші. Це обумовлено тим, що програма заснована на підтримці всіх популярних декодерів, включаючи FLAC, DIVX, H. 264, MPEG1, MPEG2. Унікальний стиль оформлення являє собою мінімалістичний яскравий дизайн з панеллю керування відтворенням внизу, а також можливістю відкривати плейлист в додатковому вікні.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-07
У безкоштовної версії програвача доступні всі основні функції, але також існує більш просунута версія – GOM Player Plus, яка регулярно оновлюється і вдосконалюється. Програма не вимоглива до коду файлу, тому здатна відкривати навіть пошкоджені дані, намагаючись відновити «биті» фрагменти. Дивитися відео можна навіть під час його завантаження з інтернету, причому, якщо воно передбачає субтитри, вони будуть коректно відображатися. Певним діям або функціям дозволяється призначити гарячі клавіші.

Завантажити GOM Player

Cyberlink PowerDVD

CyberLink PowerDVD – один з найпотужніших мультимедійних центрів для комп'ютерів із середніми технічними характеристиками і вище. Вона пропонує підтримку скінів, простоту в Налаштуваннях, широкий спектр підтримуваних форматів файлів, в тому числі MP2, MP3, WMA, WMV, AVI, MPG, MOV, MIDI та інші. При цьому забезпечується висока якість відтвореного контенту, а технологія TrueTheater Noise Reduction пригнічує цифровий шум.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-08
Програвач забезпечує стабільний і комфортний перегляд при звучанні з Dolby True HD Audio і максимальною роздільною здатністю відео до 8k. у PowerDVD інтегрований клієнт YouTube, що дозволяє дивитися потокові відео. Реалізовано скачування контенту з відеохостингу для автономного перегляду. Користувач може самостійно створювати плейлисти з обраними зображеннями, відео або звуковими доріжками. Якість зображення тонко налаштовується за рахунок вбудованих інструментів. Слід зазначити, що безкоштовна версія обмежена по функціональності, тому для доступу до всіх можливостей буде потрібно покупка ліцензії.

Завантажити CyberLink PowerDVD

Zoom Player

Zoom Player являє собою безкоштовний плеєр для домашнього перегляду фільмів на комп'ютері. Як і в аналогічних продуктах, реалізована підтримка понад 90 форматів файлів, можливість перегляду пошкоджених даних, а також відтворення кіно з дисків DVD. Програма працює з зображеннями BMP, PNG і JPEG, дозволяє масштабувати, обертати або панорамувати картинку. Перегляд фільмів в 4K або 8k комфортний, оскільки плавність обумовлена підтримкою апаратного прискорення DXVA за рахунок характеристик відеокарти ПК.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-09
Під час інсталяції пропонується вибрати і відкоригувати параметри і компоненти, які будуть встановлені з програвачем. Наприклад, набір кодеків для правильного відтворення файлів або список інтернет-радіостанцій. Zoom Player автоматично витягує дані з архівів 7z, RAR або ZIP. Крім того, управляти відтворенням можна не тільки мишею, але і гарячими клавішами, і за допомогою пульта ДУ. Реалізована функція відкриття і збереження плейлистів в декількох форматах: ZPL, b4s, M3U і WPL.

Завантажити Zoom Player

BS.Player

Програвач BS.Player-це шанс зробити навіть з слабкого комп'ютера мультимедійний центр, оскільки він невимогливий до ресурсів і при цьому функціональний і зручний. Поширюється безкоштовно, але існує платна версія програми з розширеним набором функцій. Для домашнього користування і перегляду фільмів на ПК вистачить базових можливостей. Плеєр підтримує скіни і здатний відкрити більшість відомих відео - і аудіоформатів, в числі яких XVID, MKV, AVI, MP3, M2V, WAV, MOV. Після покупки можна виробляти відео з DVD. Вбудований необхідний набір кодеків для коректного програвання файлів, причому можна розширювати бібліотеку компонентів при необхідності.
Программы для просмотра фильмов на компьютере-10
В оболонку плеєра інтегрований сервіс YouTube, що дозволяє переглядати стріми, відеотрансляції і прослуховувати інтернет-радіо. Також доступно скачування і збереження контенту на жорсткому диску ПК, а для версії PRO передбачається HD-якість відео. Інтерфейс російською мовою, він відрізняється він аналогічних продуктів яскравістю і зручною навігацією. Реалізована робота з плейлистами і управління відтворенням з дистанційного пульта. Є еквалайзер для налаштування звучання і підтримка багатоканальних аудіосистем 5.1 і 7.1.

Завантажити BS.Player

більше статей на цю тему: