Програми для здачі звітності в електронному вигляді

Багато співробітників підприємств самих різних напрямків стикаються із завданням відправки звітності. Зараз ця операція виконується в електронному форматі, оскільки практично всі бази і документи зберігаються на локальних сховищах комп'ютерів, а не на аркушах паперу. Відповідно, у користувачів виникає потреба підбору програмного забезпечення, через яке можна було б відправляти звіти в необхідні організації. Сьогодні ми поговоримо про такі рішення, взявши до уваги саме професійні інструменти.

1C-звітність

Компанія 1C вже давно завоювала популярність на ринку, забезпечивши багато компаній якісними програмами для ведення бухгалтерії, різного обліку, управління даними та іншою інформацією. Серед списку всіх рішень є і 1C-звітність &8212; модуль, призначений для роботи зі звітами. Варто відзначити, що дане ПЗ підтримує взаємодію з усіма офіційними організаціями, включаючи ФНС, ПФР, ФСС, Росстат, Росалкогольрегулювання, Росприроднагляд і ФТС. Для цього в додатку є навіть заздалегідь заготовлені шаблони і опції, попередньо перевіряючі документацію на наявність помилок.

Использование программы 1C-Отчетность для сдачи отчетности в электронном виде

Інтерфейс 1C-звітність реалізований у вкрай зручному вигляді, адже всі необхідні документи часто сортуються автоматично, можуть легко редагуватися, а також доступна рядок пошуку, що дозволяє швидко відшукати потрібний файл за ключовим словом. Єдина проблема, з якою може зіткнутися власник програми, який не має допомоги системного адміністратора &8212; реєстрація при підключенні. Тут доведеться створити електронний цифровий підпис і прив'язати її до профілю. Однак часто з цим допомагають навіть фахівці 1C, якщо покупка софта відбувається у великому місті. Більш детальні професійні відомості про відправку звітності через 1C-звітність ми пропонуємо дізнатися на офіційному сайті, клацнувши по посиланню нижче.

Завантажити 1C-звітність з офіційного сайту

Контур.Екстерн

Далі мова піде про ще одне відоме рішення під назвою Контур.Екстерн. Головна особливість даного програмного забезпечення & 8212; адаптивність, оскільки розробники пропонують скористатися ним як великим підприємствам, так і представникам дрібного бізнесу, наприклад, початківцям приватним підприємцям. ФНС, ПФР ,ФСС, Росстат, РАР і РПН & 8212; це перелік всіх підтримуваних державних організацій, для яких можна складати звітність за шаблонами Контур.Екстерн, тому ви можете бути впевнені в тому, що софт задовольнить всі потреби, пов'язані з прискоренням ведення документації. Як у випадку і з попереднім програмним забезпеченням, є вбудований інструмент для автоматичної перевірки помилок у звітах, а самі стандарти оформлення постійно оновлюються, тому з даним аспектом не повинно виникнути ніяких проблем.

Использование программы Контур.Экстерн для сдачи отчетности в электронном виде

Звіти через Контур.Екстерн складаються точно так же, як і в його аналогах. Стандартні форми заповнюються звичним для співробітників чином, а перелік всіх документів, що знаходяться в роботі або архіві, можна переглянути через каталоги, складені у вигляді ієрархії. Додатково це програмне забезпечення дозволяє оформляти платежі і отримувати довідку з фінансових і питань законів через вбудовану базу. Існує кілька збірок Контур.Екстерн, які підійдуть різним підприємствам. Ми радимо спочатку вивчити їх все, щоб потім вибрати відповідну. Зробити це можна на офіційному сайті, клікнувши по посиланню нижче.

Завантажити Контур.Екстерн з офіційного сайту

Контур.Екстерн встановлюється на комп'ютер майже так само, як і стандартні програми, проте тут є певні нюанси, які потрібно враховувати. Якщо вас зацікавило це додаток, настійно рекомендуємо вивчити інформацію з приводу інсталяції, перейшовши за посиланням нижче. Там ви знайдете покрокову інструкцію з усіма необхідними скріншотами і описами.

Детальніше: Установка програми Контур.Екстерн на комп'ютер

Астрал Звіт

В астрал звіт схеми звітності мають вигляд таблиці, а також поділу на категорії, куди вони відправляються. Завдяки цьому можна швидко орієнтуватися у великому списку файлів і навіть сортувати їх за різними параметрами. Підходить астрал звіт навіть для документообігу початкового рівня, оскільки дозволяє підключати додаткові джерела відправки або здійснювати передачу об'єктів між учасниками однієї мережі. Що стосується безпосереднього документообігу, то тут для цього існує цілих двісті різних стандартизованих шаблонів, які відповідають державним вимогам і роблять процес оформлення звіту набагато легше. Ви не зіткнетеся з помилковими відправками неправильно заповнених форм, тому що в астрал звіт є опція, автоматично перевіряє заповнюються дані. З інтерфейсом розбереться навіть початківець користувач, тому додатково навчати персонал після придбання програмного забезпечення не доведеться.

Использование программы Астрал Отчет для сдачи отчетности в электронном виде

Придбання ліцензії астрал звіт &8212; найголовніша особливість, про яку слід поговорити більш детально. Програми такого рівня часто поширюються за місячною або річною підпискою, що торкнулося і розглянутого додатка. Так, начальник або Звичайний користувач повинен зайти на сайт і визначити для себе відповідний тарифний план. Після цього вже оформляється заявка на придбання. На жаль, протестувати функціональність астрал звіт, завантаживши пробну версію на комп'ютер, не вийде, оскільки розробники пропонують тільки проведення презентацій. Основні питання теж вирішуються з представниками компанії, а більш детально про це всім ми пропонуємо прочитати на офіційному сайті, натиснувши за наступним посиланням.

Завантажити астрал звіт з офіційного сайту

НВІС

НВІС більше підходить бухгалтерам, оскільки саме для них розробники створили безліч корисних опцій, що дозволяють стежити за фінансами, однак тут є і інструменти для взаємодії з іншими державними організаціями. Документообіг в НВІС реалізується тільки на початковому рівні, як і в інших подібних програмах, оскільки ви можете тільки відправляти повідомлення службам і приймати відповіді від них. Існує величезна кількість відповідних схем, які заповнюються безпосередньо під час здачі звітності. Діляться вони на різні категорії, які ви побачите, якщо зверніть увагу на ліву панель вікна, представленого на скріншоті далі. За допомогою окремого модуля можна переглядати поточний стан фінансів і податків, вивчаючи детальну статистику. Подання вже складеного звіту буде доступне лише в тому випадку, якщо ви правильно заповнили всі форми, а алгоритми перевірки не виявили помилок.

Использование программы СБИС для сдачи отчетности в электронном виде

Серед додаткових опцій НВІС, крім згаданої вище статистики, є і календар. У ньому бухгалтер або відповідальний за фінанси співробітник може переглядати список справ і звітів, які потрібно здати в певний період часу. Повідомлення з даного календаря відображаються в самому вікні, а також налаштовується відправлення повідомлень по електронній пошті і СМС. Всі нові повідомлення теж позначаються спеціальним маркером, тому ви завжди будете в курсі про отримані відповіді. Формат документів, що заповнюються через НВІС, повністю відповідає паперовому формату, тому їх можна сміливо друкувати і оформляти належним чином.

Завантажити VLSI з офіційного веб-сайту

Вище ми вже розповідали про одну програму, принцип установки якої розписаний в окремому керівництві на нашому сайті. Це ж стосується і НВІС, оскільки даний процес часто викликає труднощі у початківців користувачів. Однак якщо ви звернете увагу на наступну інструкцію, то зрозумієте, що в цьому немає нічого складного і зможете впоратися з поставленим завданням швидко і без будь-яких випадкових проблем.

Детальніше: Установка програми НВІС на комп'ютер

Такском Доклайнер

Такском Доклайнер &8212; остання тематична програма нашого сьогоднішнього матеріалу. Вона функціонує на платформі 1С, тому інтерфейс може здатися багатьом користувачам вкрай знайомим, особливо тим, хто на своєму підприємстві вже задіє інші модулі від даного розробника. Тут присутня верхня панель, де розташовуються вкладки. Вони виконують важливу опцію навігації, оскільки не доводиться відкривати безліч окремих вікон для звірки бланків або їх редагування. Що стосується самих актів і звітів, а також інших функціональних розділів Такском Доклайнер, перехід до кожного з них здійснюється через ліву панель. Картки звітності складаються точно так само, як і в інших програмах, оскільки є стандартизованими, саме тому ми і не будемо зараз зупинятися довго на цих операціях.

Использование программы Такском Доклайнер для сдачи отчетности в электронном виде

Зворотній зв'язок в Таксоком Доклайнер теж реалізована і коректно функціонує зі службами ФНС, Росстат, ПФР і ФСС. Про всі відповіді ви будете повідомлені в найголовнішому вікні програми або повідомлення будуть приходити на електронну пошту. Модуль Таксоком відмінно вбудовується в 1С: Підприємство, тому нічого не заважає вам об'єднати два даних рішення, створивши повноцінну робочу систему, де можна не тільки взаємодіяти зі звітами, а й управляти іншими аспектами своєї справи. Завантажити розглянуте додаток можна з офіційного сайту, але за ліцензію доведеться заплатити. Більш детально про це читайте за посиланням далі.

Завантажити Такском Доклайнер з офіційного сайту

Веб-сервіси

Веб-сервіси, що дозволяють здавати звітність в електронному форматі, не підходять під формат сьогоднішнього матеріалу, оскільки не є повноцінними представниками програмного забезпечення. Однак ми б хотіли хоча б трохи розповісти про дані варіантах, оскільки зараз вони стають все популярнішими і поступово витісняють стандартні додатки. Пов'язано це з тим, що всі дії виконуються в браузері і завантажувати саме ПО на комп'ютер не потрібно. Кожен користувач створює собі профіль і автоматично стає учасником глобальної мережі обміну документацією. Однак такі онлайн-сервіси теж працюють на платній основі за підпискою різного формату. Якщо вас зацікавили подібні рішення, радимо ознайомитися з моя справа, Небо і Ельба. Звичайно, на просторах інтернету існує ще величезна кількість різних сайтів, але ці є найпопулярнішими і точно відповідають державним стандартам.

Использование онлайн-сервисов для сдачи отчетности в электронном виде

Програми для здачі звітності в електронному вигляді &8212; вкрай бажане забезпечення, яке повинно знаходитися у співробітників компанії, що відповідають за фінансові питання. Завдяки сьогоднішньому огляду Ви зможете визначитися з вибором і перейти до переговорів з розробниками організації демонстрації додатків, обговорення тарифних планів і кількості ліцензій.

більше статей на цю тему: