Програми для тюнінгу авто будь-якої марки

Программы для тюнинга авто любой марки
Тюнінг автомобіля-заняття захоплююче і дуже дороге. Саме тому бажано заздалегідь визначити, як буде виглядати авто після всіх зміни і скільки це може коштувати. Допоможуть в цьому програми, які ми розглянемо в даному огляді.

Tuning Car Studio

Тюнінг Кар студіо являє собою софт, який здатний додавати на фотографію будь-якого авто деякі елементи. Наприклад, диски, наклейки і накладки на фари. З його допомогою також можна перефарбувати кузов і його частини і затонувати скла.

Программа для тюнина авто юбой марки Tuning Car Studio

Віртуальний Тюнінг 3D

Дана програма також допомагає з «обвісом» автомобіля. Робиться це на прикладі декількох 3D моделей відомих марок. Доступний стайлінг кузова, зміна салону і механіки, можливе фарбування і поклейка вінілу. Всі деталі, що встановлюються на авто, в точності повторюють дизайн запчастин від відомих виробників. Програма дозволяє проводити тест-драйви і переглядати звіти.

Программа для тюнинга авто любой марки Виртуальный тюнинг 3D

Відмінність цих програм полягає в тому, що перша може працювати з будь – яким вихідним матеріалом, а друга-тільки з обмеженим модельним рядом. Разом з тим, Віртуальний Тюнінг 3D володіє більш потужним функціоналом і високою реалістичністю, що є великим плюсом для власників представлених в ній марок. Кар студіо ж дозволяє швидко визначитися з відтінком фарбування або тонування і розташувати на кузові призначені для користувача наклейки.

більше статей на цю тему: