корисні плагіни для Lightroom

Полезные плагины для лайтрума
Можливості Lightroom великі і користувач може використовувати будь-які комбінації інструментів для створення свого шедевра. Але для даної програми існує безліч плагінів, які у багато разів здатні спростити життя і зменшити час обробки зображення.

Завантажити Adobe Lightroom

Читайте також: корекція кольору фото в Lightroom

Список корисних плагінів для Lightroom

Одними з найкорисніших плагінів є пакет Nik collection від Google, компоненти якого можна використовувати в Lightroom і Photoshop . На даний момент плагіни є вже безкоштовними. Ці інструменти відмінно підійдуть професіоналам, але новачкам вони теж не завадять. Встановлюється як звичайна програма, Вам лише потрібно вибрати в який фоторедактор його вбудувати.

Пример Nik collection на официальном сайте

Analog Efex Pro

За допомогою Analog Efex Pro ви можете створювати фотографії з ефектом плівкової фотографії. Плагін складається з набору 10 готових до використання інструментів. До того ж, ви самі можете створити свій фільтр і застосовувати необмежену кількість ефектів до одного фото.

Плагин Analog Efex Pro для Lightroom

Silver Efex Pro

Silver Efex Pro створює не просто чорно-білі фото, а імітує прийоми, створювані в фотолабораторіях. Має 20 фільтрів, тому користувачеві буде де розвернутися в своїй творчості.

Плагин Silver Efex Pro для Lightroom

Color Efex Pro

Дане доповнення має 55 фільтрів, які можна комбінувати або створювати свої. Цей плагін незамінний, якщо вам потрібно зробити корекцію кольору або застосувати спеціальний ефект.

Плагин Color Efex Pro для Lightroom

Viveza

Viveza вміє працювати з окремими частинами фото без виділення ділянки і масок. Відмінно справляється з автоматичним маскуванням переходів. Працює з контрастністю, кривими, ретушшю і т. д.

Плагин Viveza для Lightroom

HDR Efex Pro

Якщо вам потрібно налаштувати правильне освітлення або створити гарний художній ефект, то HDR Efex Pro допоможе вам у цьому. Ви можете на початку скористатися готовими фільтрами, а деталі доопрацювати вручну.

Плагин HDR Efex Pro для Lightroom

Sharpener Pro

Sharpener Pro надає знімкам різкість і автоматично маскує переходи. Також плагін дозволяє оптимізувати фотографію для різних видів друку або перегляду на екрані.

Плагин Sharpener для Lightroom

Dfine

Якщо вам потрібно зменшити шум на знімку, то Dfine допоможе в цьому. Завдяки тому, що Доповнення створює різні профілі для різних зображень, ви можете не переживати за збереження деталей.

Плагин Dfine для Lightroom

Завантажити Dfine

SoftProofing

Якщо після обробки фото ви хочете роздрукувати знімок, але він виходить зовсім інший за кольором, то SoftProofing допоможе вам прямо в Lightroom переглянути, якою буде роздруківка. Таким чином ви зможете розрахувати параметри зображення для майбутнього друку. Звичайно, для цієї мети існують окремі програми, але плагін набагато зручніше, адже вам не доведеться витрачати час, так як все можна зробити на місці. Вам потрібно просто правильно налаштувати профілі. Даний плагін платний.

Плагин SoftProofing для Lightroom

Завантажити плагін SoftProofing

Show Focus Points

Show focus Points спеціалізується на пошуку фокусування знімка. Так, ви зможете вибрати з безлічі практично однакових фотографій найкращу або відповідну. Плагін працює з програмою Lightroom починаючи з 5 версії. Підтримує основні камери Canon EOS, Nikon DSLR, а також деякі Sony.

Плагин Show Focus Points для Lightroom

Завантажити плагін Show focus Points

Тут були наведені кілька найкорисніших плагінів для Lightroom, які допоможуть вам швидше і якісніше зробити роботу.

більше статей на цю тему: