Програми для повного видалення файлів

Коли немає часу займатися ручним очищенням жорсткого диска або іншого накопичувача, варто скористатися автоматизованими засобами, призначеними для повного видалення файлів. Пропонуємо розглянути кращі з них.

Eraser

Eraser &8212; безкоштовне рішення з відкритим кодом, призначене для повного видалення даних без можливості їх відновлення, навіть якщо це зашифровані об'єкти. Головна особливість програми & 8212; 14 методів видалення файлів на вибір Користувача, причому список постійно поповнює як сам творець, так і сторонні розробники. Варто відзначити, що вона вбудовується в &171; провідник & 187; ОС Windows і дозволяє застосовувати свої функції через контекстне меню без необхідності кожного разу відкривати вікно.

Интерфейс программы Eraser

Є і додаткові можливості, самі примітні з них це дефрагментація жорсткого диска, розклад автоматичного очищення кошика і алгоритми підвищеної безпеки при роботі в мережі, що має на увазі повне видалення всієї історії і слідів, що залишаються користувачем після роботи в Інтернеті. На жаль, офіційна русифікація відсутня, що стане проблемою для початківців користувачів, адже розібратися з функціональністю Eraser не так просто.

Завантажити Eraser з офіційного сайту

Читайте також: Програми для видалення непотрібних файлів

File Shredder

File Shredder &8212; більш проста програма для роботи з зовнішніми і внутрішніми накопичувачами. Передбачена можливість повного видалення всіх даних з обраного носія або вибіркова процедура. В останньому випадку користувач додає відповідні файли та папки за допомогою функцій &171;Add Files&187; і &171;Add Folders&187; відповідно. Вони з'являються у вигляді зручного списку в робочому вікні, де відображаються назви, формати, шлях і розмір. Кнопка &171;Remove All&187; призначена для повного видалення.

Запуск утилиты затирания в File Shredder

Стирання даних у File Shredder виконується в кілька етапів, нові випадкові байти записуються на місце старих. Таким чином втрачається можливість відновити інформацію в подальшому. Реалізовано п'ять режимів роботи, кожен з яких має свої особливості і тривалість. Як і у випадку з Eraser, рішення інтегрується в контекстне меню і може використовуватися без запуску. Російська мова відсутня, зате завантажити програму можна безкоштовно.

Завантажити File Shredder C офіційного сайту

Урок: Як видалити видалені файли з жорсткого диска

PrivaZer

PrivaZer &8212; це пакет утиліт, призначених для видалення різних даних на комп'ютері. Очищається історія роботи з більшістю додатків, серед яких інтернет-браузери, Офісне ПЗ (наприклад, Miсrosoft Office або LibreOffice), Графічні, фото і відеоредактори. Для видалення файлів і папок на підключених носіях використовується окремий розділ, де користувач вибирає потрібну функцію: & 171; Поглиблене сканування & 187;, & 171; видалити безслідно&187; або &171; запланувати очищення&187; .

Интерфейс программы PrivaZer

Ми розглянули лише малу частину можливостей, передбачених в додатку PrivaZer. По суті це багатофункціональне рішення для повного очищення пристрою від будь-якого сміття і не тільки. Інтерфейс зручно поділений на розділи, що спрощує робочий процес навіть для малодосвідчених користувачів, незважаючи на його громіздкість. Присутній меню російською мовою, а Скачати ПриваЗер можна безкоштовно.

Завантажити PrivaZer

HDD Low Level Format Tool

Для повного видалення файлів з жорсткого диска або накопичувачів іншого виду можна використовувати засоби форматування. Однією з кращих програм для проведення такого роду процедур є HDD Low Level Format Tool, що використовує алгоритми глибокої обробки. Відразу після запуску відбувається сканування системи, після чого відображаються доступні носії, підключені до комп'ютера. Це можуть бути жорсткі диски, SSD або флеш-карти. При виборі відповідного девайса відкривається нове вікно з трьома розділами: & 171; деталі пристрою&187; , &171;низькорівневе форматування & 187; і &171;S.M.A.R.T.&187; .

Быстрая очистка в программе HDD Low Level Format Tool

Щоб повністю видалити файли з пристрою, не обов'язково виконувати низькорівневе форматування & 8212; буде досить поверхневої очищення, активується галочкою навпроти пункту & 171; виконати Швидке очищення & 187; . HDD Low Level Format Tool є платною, проте є ознайомча версія з обмеженням за кількістю оброблюваних даних. Російськомовна локалізація не передбачена.

Завантажити HDD Low Level Format Tool

Це були кілька простих програм для повного видалення файлів з жорсткого диска або флешки. Всі вони повністю автоматизовані і практично не вимагають ручних дій від Користувача, за винятком запуску самих функцій.

більше статей на цю тему: