Програми для скачування музики на телефон

Не обов'язково підключати смартфон до комп'ютера, щоб завантажити на нього музику. Існує безліч офіційних (і не тільки) додатків для смартфонів, що дозволяють зробити це максимально швидко. Для кожної операційної системи можна виділити індивідуальні рішення.

Android

У Play Маркеті можна знайти кілька відмінних додатків для скачування музики. Більшість з них є повноцінними стрімінговимі сервісами, де є не тільки велика музична колекція, але і можливість скачування аудіозаписів для оффлайн прослуховування. Деякі з них вимагають оформлення платної підписки, оскільки відкривають доступ до ліцензованого контенту. Про найбільш популярних, простих і зручних у використанні представників даного сегмента ми раніше писали в окремій статті.

Google Play Music на Андроид

Детальніше: Програми для завантаження музики на Android

IPhone

Незважаючи на закритість iOS, для iPhone теж існує чимало програм для скачування музики. Серед них є як стрімінгові сервіси, так і додатки-завантажувачі і зручний браузер з можливістю завантажувати аудіо та відеофайли з будь-якого сайту, навіть де це не передбачено самими розробниками. Всі вони, але куди більш детально, раніше були розглянуті нами в окремому матеріалі.

Интерфейс программы Zvooq на iPhone

Детальніше: програми для завантаження музики на iPhone

Незалежно від операційної системи смартфона, ви можете без праці знайти підходяще додаток, встановити його з Google Play Маркета або App Store і завантажувати будь-які музичні файли, а також прослуховувати їх безпосередньо у вбудованому плеєрі.

більше статей на цю тему: