Програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Як відомо, практично в кожному ноутбуці є вбудований адаптер Wi-Fi, що дозволяє підключатися до Інтернету без застосування проводів. Однак далеко не всі знають, що ця технологія в лептопах може працювати не тільки на прийом, а й на віддачу. Це дозволяє роздати мережу Wi-Fi в тому випадку, якщо Користувач іншого пристрою (наприклад, планшет або смартфон) не може підключитися по кабелю або USB-модему. Для здійснення даної операції потрібно задіяти спеціальне програмне забезпечення, про який і піде мова далі.

MyPublicWiFi

MyPublicWiFi &8212; перша програма нашої сьогоднішньої статті. Її назва вже говорить про основне призначення, але банальна роздача з'єднання &8212; не єдина можливість цього додатка. Для початку давайте все ж зупинимося на принципі створення мережі. Для цього тут потрібно тільки встановити логін (SSID) і пароль для підключення. Після заповнення цих двох полів залишається натиснути на кнопку &171;Set up and Start Hotspot&187; . Тепер всі девайси, що знаходяться в радіусі дії, зможуть без проблем приєднатися до цієї мережі, попередньо ввівши пароль. Творець через інтерфейс MyPublicWiFi зможе відстежувати підключених клієнтів і управляти ними, наприклад, в будь-який момент обмежити доступ.

Использование программы MyPublicWiFi для раздачи интернета с ноутбука

Додатково це програмне забезпечення може емулювати локальну мережу або віртуальну, але тільки для користувачів VirtualBox . Це допоможе досвідченим користувачам розібратися з виконанням інших завдань, наприклад, перевіркою налаштувань. Відзначимо опцію &171;Block file sharing&187; : Вона відключає можливість задіяти технологію P2P, яка застосовується в різних торрент-клієнтах. Це знадобиться, якщо ви хочете обмежити скачування файлів, наприклад, для економії трафіку. Завантажити та протестувати MyPublicWiFi можна безкоштовно, скориставшись офіційним сайтом. Для цього треба клікнути по розташувалася нижче посиланням.

Завантажити MyPublicWiFi

На нашому сайті є окремий матеріал по темі використання MyPublicWiFi. Ми рекомендуємо вивчити його тим користувачам, хто все ж зацікавився в цьому рішенні і зіткнувся із завданням створення власної мережі. У цьому допоміжному керівництві ви знайдете всі відомості, які треба знати при взаємодії з цим додатком.

Читайте також: Як користуватися програмою MyPublicWiFi

Connectify

Наступна програма під назвою Connectify вже має більш великий інтерфейс і безліч корисних налаштувань, що робить її не тільки багатофункціональною, але і підвищує складність освоєння початківцями користувачами. З самого початку слід вибрати тип з'єднання. Connectify може виступати як звичайним роздавачем Wi-Fi, так і мостом або провідним маршрутизатором, що стане в нагоді для підключення ще одного проводового пристрою, наприклад, телевізора або ігрової приставки. Однак відзначимо, що розширені опції доступні тільки в преміум-версії, тому всім бажаючим потрібно витратитися на її придбання. При створенні звичайного SSID Wi-Fi Вам слід лише вказати логін і пароль, а потім почати роздачу.

Использование программы Connectify для раздачи интернета с ноутбука

Згадаємо ще одну цікаву опцію, яка доступна тільки користувачам, які придбали повну версію на офіційному сайті. Вона полягає в підвищенні зони покриття бездротової мережі, що досягається завдяки залученню інших підключених девайсів. Однак при цьому слід враховувати, що швидкість роботи Інтернету буде трохи знижуватися &8212; це залежить від кількості пристроїв і відстані між ними. Connectify відображає всіх підключених клієнтів і дозволяє керувати ними. З недоліків можна відзначити тільки відсутність російського інтерфейсу і обмеження безкоштовної версії. Перед покупкою ми настійно рекомендуємо все ж почати зі стандартної збірки, щоб переконатися в тому, що Connectify вам підходить.

Завантажити Connectify

Всім початківцям користувачам, які обрали Connectify в якості програми для роздачі інтернету через ноутбук, ми радимо звернутися до допоміжного матеріалу, перейшовши по розташованої далі посиланням. Там автор в максимально розгорнутому вигляді розписав принципи настройки цього програмного забезпечення для різних цілей.

Читайте також: посібник із налаштування Програми Connectify

MHotspot

MHotspot &8212; ще одна програма, що потрапляє під тематику нашого матеріалу. У ній ви знайдете все ті ж опції, про які говорилося раніше. Принцип створення мережі теж практично нічим не відрізняється &8212; потрібно лише задати SSID і ключ доступу, а потім вибрати відповідний тип підключення і запустити роздачу. Однак є одна цікава функція, яка була відсутня в двох попередніх додатках. Вона полягає в установці обмеження на максимальну кількість підключених клієнтів.

Использование программы mHotspot для раздачи интернета с ноутбука

Звичайно, після створення нової мережі в mHotspot ви можете переглядати список всіх підключених клієнтів і по потребі обривати з'єднання з будь-яким з них. Додатково в головному меню відображається загальна зведення по поточному підключенню. Там показано кількість спожитих мегабайт, число підключених клієнтів, поточна швидкість завантаження і віддачі. Даний інструмент поширюється безкоштовно і доступний для скачування на офіційному сайті. Єдиним недоліком mHotspot можна вважати відсутність російської мови інтерфейсу, але тут досить мало різних пунктів і кнопок, тому на освоєння не піде багато часу.

Завантажити mHotspot

Switch Virtual Router

Функціональність інструменту Switch Virtual Router спрямована на простоту використання та швидкість створення нової мережі. Тут ви не знайдете якихось особливих налаштувань і навіть окремого меню, де можна було б переглянути список підключених пристроїв або Загальні відомості про поточний з'єднанні. Через Головне меню Switch Virtual Router викликається невелике додаткове вікно, де користувач задає назву для мережі і встановлює пароль. Тут же можна налаштувати сплячий режим і включити автоматичний запуск разом з операційною системою.

Использование программы Switch Virtual Router для раздачи интернета с ноутбука

Однак іноді такий мінімалізм є навіть перевагою, що стосується тих користувачів, кому не потрібні будь-які сторонні опції, які не впливають на головне завдання програмного забезпечення. Таке оформлення допомагає Switch Virtual Router практично не споживати системні ресурси, тому під час її активної роботи ви не помітите будь-яких змін у швидкодії комп'ютера. Справляється зі своїм завданням дане по відмінно навіть при підключенні чотирьох і більше джерел одночасно.

Завантажити Switch Virtual Router

Virtual Router Manager

Virtual Router Manager &8212; ще одне вкрай просте у використанні безкоштовний додаток, що дозволяє роздавати Wi-Fi з ноутбука. Воно не має ніяких додаткових вікон і меню, а вся настройка відбувається буквально за кілька натискань. Від користувача потрібно тільки вибрати назву для мережі, Встановити пароль і натиснути на &171;Start Virtual Router&187; . Потім список підключених клієнтів відображатиметься внизу, але немає можливості керувати ними.

Использование программы Virtual Router Manager для раздачи интернета с ноутбука

Софт підійде всім тим користувачам, хто зацікавлений в організації простий роздачі інтернету і не потребує величезної кількості додаткових опцій, які застосовуються лише час від часу. Єдиний недолік Virtual Router Manager & 8212; відсутність російської мови інтерфейсу, однак тут він не особливо потрібен, оскільки користувачеві не доведеться взаємодіяти з різними опціями і меню.

Завантажити Virtual Router Manager

MaryFi

MaryFi &8212; схоже на попереднє рішення, але з наявністю російської мови інтерфейсу. Тут присутні всі ті ж функції, про які ми вже багато разів говорили раніше, а підключення створюється точно так же, як і в іншому програмному забезпеченні. MaryFi безкоштовний додаток, практично не навантажує операційну систему, а також прекрасно працює у фоновому режимі. Більше про нього сказати нічого, а рекомендувати його ми можемо тим користувачам, кому не потрібні ніякі допоміжні опції, що дозволяють налаштовувати з'єднання або управляти підключеними джерелами.

Использование программы MaryFi для раздачи интернета с ноутбука

Завантажити MaryFi

Virtual Router Plus

Передостанній безкоштовний софт, про який ми хочемо поговорити, називається Virtual Router Plus. Це знову така ж програма, як і попередні, що не володіє ніякими особливостями. Всі налаштування відбуваються в рамках одного вікна, де присутня всього дві форми для заповнення і одна кнопка, що запускає роздачу інтернету. Єдина відмінність Virtual Router Plus від інших представників подібного софта &8212; вона не вимагає установки. Ви просто завантажуєте архів, розпаковуєте його та запускаєте.

Использование программы Virtual Router Plus для раздачи интернета с ноутбука

Завантажити Virtual Router Plus

Вище ви ознайомилися з переліком програмного забезпечення, яке дозволяє роздавати Wi-Fi на ноутбуці. Як видно, нічого складного в реалізації даного завдання немає, а більшість додатків не мають будь-яких особливостей, що вимагають детального вивчення або підготовки від користувача.

більше статей на цю тему: