Програми для обмеження доступу до Інтернету

Будь-який користувач може зіткнутися з ситуацією, коли необхідно тимчасово заблокувати доступ в інтернет. Особливо це актуально для батьків, які хочуть убезпечити свою дитину. На щастя, існує безліч різних програм, що дозволяють обмежити підключення до мережі.

Time Boss

Насамперед розглянемо багатофункціональне рішення для організації надійного батьківського контролю на комп'ютері, обмеження якого практично неможливо обійти. Передбачено дві версії: стандартна і просунута. Обидві є платними, а єдина відмінність в тому, що друга необхідна для локальних мереж і віддаленого контролю доступу. Присутній інтерфейс російською мовою.

Интерфейс программы Time Bos

З основних функцій Time Boss варто виділити можливість тимчасового обмеження певних програм або всього підключення до Інтернету. Це працює як для конкретних користувачів операційної системи, так і для всього комп'ютера. Додаток веде журнал дій, в який записуються логи запуску будь-яких програм, відвідані веб-сайти і навіть скріншоти. Передбачена функція відправки звіту на електронну пошту. Режим &171; Стелс & 187; приховує батьківський контроль від будь-яких облікових записів, крім головної. Це лише основні функції розглянутого рішення, а з повним їх переліком та інструкцією можна ознайомитися на офіційному сайті.

Завантажити Time Boss

WinLock

WinLock & 8212; досить проста програма, що дозволяє контролювати доступ до різних компонентів операційної системи. Встановлюється дозволений період, після закінчення якого модуль буде заблокований. Скасування налаштувань здійснюється тільки після введення пароля, а перезавантаження системи не допоможе обійти заборону. Передбачена можливість обмеження гарячих клавіш, роботи певних додатків і Інтернету.

Интерфейс программы WinLock

Додаток є умовно-безкоштовним. Підтримується Російська мова. Розширена версія дозволяє блокувати USB-з'єднання, веб-камеру та встановлювати фільтри веб-сайтів. Звіти про роботу надсилаються на вказану адресу електронної пошти. WinLock автоматично додається в автозавантаження, щоб виключити ризик обходу захисту шляхом перезавантаження.

Завантажити WinLock

WinGuard

WinGuard дозволяє встановити пароль на будь-які програми, файли, папки, веб-сайти та інші компоненти системи. Зробити це можна за допомогою простого інтерфейсу, виділивши потрібні модулі для блокування. Передбачена опція Обмеження клавіатури і миші. Присутня можливість використання пароля при вході в операційну систему. Підтримується робота з обліковими записами з індивідуальними настройками для кожної з них.

Интерфейс программы WinGuard

Додаток є умовно-безкоштовним, в стандартній версії недоступно більшість опцій. Наприклад, якщо розглядати веб-браузери, пароль встановлюється тільки на Mozilla Firefox . При спробі вибрати будь-який інший програма запропонує придбати просунуту версію.

Завантажити WinGuard

ContentWasher

Надійне рішення &171;три в одному&187; від російських розробників, яке підходить як для домашнього використання, так і для шкіл або інших організацій. ContentWasher для дому дозволяє обмежити доступ до певних сайтів, комп'ютера повністю, певних ігор або додатків, а також організувати систему онлайн-контролю за всіма діями, які виконуються на ПК. Продукт позиціонується як відмінне рішення для батьківського контролю, проте підходить і для інших потреб.

Интерфейс программы ContentWasher

Крім будинку або освітніх установ, ContentWasher відмінно підійде для офісів, де більшість співробітників витрачає багато часу не на роботу. Програма заблокує доступ до месенджерів і соціальних мереж, приховає рекламу і відішле статистику користування на вказану електронну пошту. Передбачена функція, що дозволяє вказати певні сайти, і комп'ютер буде підключатися тільки до них. На офіційному сайті можна знайти безліч відеоуроків, що дозволяють освоїти це рішення. Присутня російська мова, є безкоштовна версія для ознайомлення.

Завантажити ContentWasher

Mipko Personal Monitor

Mipko Personal Monitor &8212; ще одне багатофункціональне рішення від російських розробників, що представляє собою систему батьківського контролю. Воно не дозволяє повністю обмежити доступ в Інтернет, проте допоможе максимально оптимізувати роботу в ньому. Головна функція & 8212; обмеження всіх ненадійних сайтів, де дитина може зіткнутися з порнографією, азартними іграми, наркотиками, екстремізмом та іншими небажаними явищами. Передбачена як вбудована база таких ресурсів, так і можливість самостійного їх додавання.

При використанні розглянутої програми батько буде знати про всі дії, які виконує дитина за комп'ютером. З головних особливостей варто відзначити збереження всіх листувань, натискань клавіш, історії відвідувань веб-сайтів, запуски додатків, а також автоматичне створення знімків екрану з певною періодичністю.

Интерфейс программы Mipko Personal Monitor

Користувач може встановити сигнальні слова, на які mipko Personal Monitor моментально зреагує. Всі перехоплені дані зберігаються в окремий файл на комп'ютері, після чого відправляються на вказану електронну адресу. Підтримуються такі соціальні мережі, як VK, Facebook, Однокласники, YouTube та ін додаток працює в потайному режимі, ретельно шифруючи всі дані. Можна завантажити триденну демо-версію. Інтерфейс підтримує російську мову.

Завантажити Mipko Personal Monitor

Deskman

Deskman &8212; ефективний менеджер безпеки Windows від іспанських розробників, що дозволяє встановити обмеження на будь-які компоненти операційної системи, включаючи Інтернет. Присутній як локальний режим, так і віддалений. Додаток завжди працює в тлі режимі, а викликається воно за допомогою комбінації гарячих клавіш. Відразу після запуску можна побачити безліч різних налаштувань, що дозволяють максимально персоналізувати обмеження під свої потреби.

Интерфейс программы Deskman

Після ретельної настройки досить натиснути одну кнопку, щоб запустити блокування. З додаткових можливостей варто відзначити заморожування додатків, наявність обмеженого диспетчера завдань і режим швидкого розгортання. Деякі з функцій, наприклад, віддалене управління, доступні тільки в Pro-версії. Російська мова не підтримується, а про питання конфіденційності можна не турбуватися, оскільки Deskman не використовує хмарні сховища. Для відключення блокування використовується пароль, встановлений адміністратором в &171;Boss Mode&187; .

Завантажити Deskman

Internet Lock

Internet Lock &8212; простіша програма, призначена для встановлення певних правил використання комп'ютера. Передбачено кілька основних способів, що дозволяють обмежити доступ до Інтернету або певних додатків. Обмеження встановлюється на веб-браузери, FTP-сервера, поштові клієнти, месенджери та інші програми. Запустити їх можна буде тільки після введення встановленого пароля.

Интерфейс программы Internet Lock

Здійснити блокування можна як назавжди, так і тимчасово. Є можливість позначення дозволеного періоду, після закінчення якого буде необхідно ввести пароль. Правила застосовуються як для окремих, так і для всіх користувачів комп'ютера. Російська мова не передбачений, а головна проблема в тому, що Internet Lock є платним рішенням. На щастя, присутня ознайомча версія, в якій доступні всі можливості.

Завантажити Internet Lock

Таким чином, ми розглянули популярні програми для обмеження доступу в інтернет. Кожна з них працює по-своєму і може застосовуватися в різних ситуаціях.

більше статей на цю тему: