Програми для перенесення програм на інший диск

Встановлену програму або відеогру не так легко перенести на інший диск вручну, оскільки це загрожує виникненням різних збоїв. Найкраще скористатися спеціальним софтом, який робить це в автоматичному режимі. Пропонуємо розглянути кращі рішення.

Application Mover

Почнемо з однієї з найбільш популярних програм для перенесення встановлених додатків між локальними дисками під назвою Application Mover. Вона не підтримує російську мову, проте має зрозумілий інтерфейс з невеликою кількістю опцій, з якими впорається навіть початківець користувач. Досить вказати вихідну директорію Додатки і бажану. Після виставляються додаткові параметри &8212; оновлення значень в реєстрі, ярлика, лог-файлів.

Интерфейс программы Application Mover

Логи змін зберігаються в окремому файлі, щоб користувач в будь-який момент міг відстежити пересування додатків і файлів між дисками. У разі будь-якого збою переносна програма не перестане працювати, оскільки Application Mover автоматично відкотить зміни. Передбачено безліч версій з різними можливостями і призначенням. Ознайомитися з їх повним переліком можна на офіційному сайті.

Завантажити Application Mover

Steam Mover

Незважаючи на назву, додаток Steam Mover дозволяє переносити не тільки ігри, встановлені через платформу Steam & 8212; їм також підтримуються Origin і DRM Free. Вже при першому запуску програма проведе автоматичний аналіз системи і відобразить всі встановлені програми, які можна перенести. Крім цього, відображається обсяг займаної ними пам'яті і вихідний шлях. Для перенесення досить вибрати відповідний пункт, вказати бажаний шлях і активувати процедуру.

Интерфейс программы Steam Mover

Розглянуте рішення чудово підходить для тих ігор, у які ви граєте найчастіше. Перенісши їх на SSD, можна значно збільшити швидкість їх роботи і, отже, показник FPS. Російська мова не передбачений, проте в меню Steam Mover міститься всього кілька опцій, з якими легко розібратися без перекладача. Є повністю безкоштовною.

Завантажити Steam Mover

FreeMove

На черзі ще простіша утиліта з відкритим кодом. В основі алгоритму лежить додавання символічних посилань в початкове положення, що виключає ризик виникнення збоїв після процедури. Підтримуються як встановлені додатки, так і звичайні папки з будь-якими файлами.

Интерфейс программы FreeMove

Як і у випадку з Steam Mover, для комфортного використання FreeMove не буде потрібно русифікація, оскільки тут реалізовано всього чотири опції: &171;Browse Move From&187; (оригінальний шлях), &171;Browse To&187; (Новий Шлях), &171;Move&187; (перенесення), &171;Set original folder to hidden&187; (приховати оригінальну папку).

Завантажити FreeMove

FolderMove

FolderMove &8212; ще одне безкоштовний додаток для звільнення дискового простору шляхом перенесення певних папок в директорії інших накопичувачів. Як і в попередньому випадку, в основі алгоритму використовується метод створення символічних посилань. Самі розробники пропонують використовувати продукт власникам твердотільних накопичувачів з метою перенесення даних на них або, навпаки, з них.

Интерфейс программы FolderMove

Примітно, що FolderMove є портативною, отже, не вимагає установки на комп'ютер. Російськомовна локалізація не реалізована, але розібратися з інтерфейсом можна на інтуїтивному рівні. Присутня лише одна додаткова функція, що дозволяє приховати папку з символічними посиланнями в початковому положенні.

Завантажити FolderMove

Таким чином, ми розглянули кілька програмних рішень для автоматичного перенесення встановлених програм і звичайних папок між дисками на комп'ютері. Всі вони є простими і підійдуть для будь-яких користувачів, а більшість поширюється на безкоштовній основі.

більше статей на цю тему: