не Еверестом єдиним: програми для діагностики ПК

Перегляд інформації про власний комп'ютер, його діагностика та тестування &8212; важливі процедури для тих користувачів, які стежать за станом свого комп'ютера. Для цього передбачені спеціальні програми, найпопулярнішою з яких є Everest. У даній статті розглянемо різні програмні рішення, що збирають інформацію про комп'ютер.

Everest

Как пользоваться Everest 3

Everest, який після свого оновлення більш відомий як AIDA 64, застосовується для діагностики найчастіше і є еталонною програмою в своїй ніші. Крім перегляду абсолютно всіх відомостей про свій комп'ютер, починаючи з &171;заліза&187; і закінчуючи серійним номером операційної системи, користувач може протестувати його пам'ять і стабільність при екстремальних навантаженнях. Популярності програмі додає російськомовний інтерфейс і безкоштовне поширення.

Завантажити Everest

Детальніше читайте в статті: Як користуватися Everest

CPU-Z

CPU-Z

Це безкоштовна міні-програма, яка відображає параметри роботи процесора, оперативної пам'яті, відеокарти і материнської плати. На відміну від Everest Ця програма не дозволяє проводити тестування.

Завантажити CPU-Z безкоштовно

PC Wizard

PC-wizard

За допомогою цього невеликого додатка з доброзичливим російськомовним інтерфейсом користувач може отримати повну інформацію про &171;начинці&187; свого комп'ютера. Також програма відображає докладні дані про операційну систему & 8212; сервіси, модулі, системні файли, бібліотеки.

PC Wizard надає широкі можливості для тестування. Програма проводить діагностику швидкості операційної системи, процесора, оперативної пам'яті, жорсткого диска, Direct X і відео.

Завантажити PC Wizard безкоштовно

System Explorer

System Explorer

Дане безкоштовний додаток не є прямим аналогом Everest, проте є дуже корисним і його краще використовувати в парі з AIDA 64.

System Explorer призначений для моніторингу та управління процесами в системі і, фактично, виконує функцію диспетчера завдань. За допомогою нього можна перевіряти файли на наявність шкідливого коду, закривати процеси, що гальмують роботу комп'ютера, переглядати інформацію про батарею, відкритих додатках, діючих драйверах і з'єднаннях.

Завантажити System Explorer безкоштовно

SIW

SIW

Ця програма, подібно Everest, сканує всю інформацію про комп'ютер: апаратні засоби, встановлені програми, дані про стан інтернет-трафіку. Програма володіє максимальною компактністю і поширюється безкоштовно. Користувач може подивитися всі цікаві відомості і зберегти їх в текстовому форматі.

Завантажити SIW безкоштовно

Ось ми і розглянули кілька програм для діагностики ПК. Ми рекомендуємо завантажити і використовувати таку програму для підтримки комп'ютера в здоровому стані.

більше статей на цю тему: