найкращі програми для уповільнення музики

Необхідність уповільнити пісню може виникнути в різних випадках. Можливо, ви хочете вставити уповільнену пісню у відео, і Вам потрібно, щоб вона заповнила весь відеофрагмент. Можливо, вам потрібна повільна версія музики для якоїсь події.

У будь-якому випадку вам потрібно використовувати програму для уповільнення музики. Важливо, щоб програма могла змінити швидкість програвання, не змінивши при цьому висоту звучання пісні.


Програми для уповільнення музики можна умовно розділити на ті, які є повноцінними звуковими редакторами, що дозволяють робити різні зміни пісні і навіть складати музику, і ті, що призначені тільки для уповільнення пісні. Читайте далі і ви дізнаєтеся про кращих програмах для уповільнення музики.

Amazing Slow Downer

Amazing Slow Downer интерфейс программы

Amazing Slow Downer є однією з тих програм, які призначені в основному для уповільнення музики. За допомогою цієї програми ви зможете змінити темп музики, не зачепивши при цьому висоту звучання треку.

Програма також має ряд додаткових можливостей: частотний фільтр, зміна висоти тону, видалення голосу з музичної композиції і т. п.

Головною перевагою програми є її простота. Як в ній працювати ви зможете зрозуміти практично відразу.

Недоліки включають неперекладений інтерфейс програми та необхідність придбання ліцензії для зняття обмежень безкоштовної версії.

Завантажити програму Amazing Slow Downer

Samplitude

Внешний вид Samplitude

Самплітуд-професійна студія для виробництва музики. Її можливості дозволяють складати музику, робити ремікси на пісні і просто змінити музичні файли. У Samplitude вам будуть доступні синтезатори, запис інструментів і вокалу, накладення ефектів і мікшер для відомості отриманого треку.

Однією з функцій Програми є зміна темпу музики. При цьому не зачіпається звучання пісні.

Розібратися в інтерфейсі Самплітуд для новачка буде досить важким завданням, так як програма розрахована на професіоналів. Але змінити вже готову музику зможе без праці навіть новачок.
До мінусів можна віднести платність програми.

Завантажити програму Samplitude

Audacity

Главное окно Audacity

Якщо вам потрібна програма для редагування музики, то спробуйте Audacity. Обрізка пісні, видалення шуму, запис звуку з мікрофона – все це доступно в цій зручній і простій програмі.
За допомогою Аудасіті ви також можете уповільнити музику.

Головними плюсами програми є простий зовнішній вигляд і велике число можливостей по перетворенню музики. Крім цього програма абсолютно безкоштовна і переведена на російську мову.

Завантажити програму Audacity

FL Studio

FL Studio

ФО СТУДІО – це, напевно, найпростіша з професійних програм для створення музики. Працювати з нею зможе навіть новачок, але при цьому її можливості не поступаються іншим аналогічним додаткам.
Як і інші подібні програми FL Studio містить можливість створення партій для синтезаторів, додавання семплів, накладення ефектів, запис звуку і мікшер для зведення композиції.

Уповільнити пісню для ФЛ студіо також не проблема. Досить додати аудіофайл в програму і вибрати необхідний темп відтворення. Змінений файл можна зберегти в один з популярних форматів.
Мінусами додатки є платність програми і відсутність російського перекладу.

Завантажити програму FL Studio

Sound Forge

Главное окно Sound Forge

Sound Forge – це програма для зміни музики. Вона багато в чому схожа з Audacity і також дозволяє обрізати пісню, додати до неї ефекти, прибрати шум і т. п.

Доступно і уповільнення або прискорення музики.

Програма переведена на російську і має зрозумілий для користувача інтерфейс.

Завантажити програму Sound Forge

Ableton Live

Ableton Live

Ableton Live – це ще одна програма для створення та змішування музики. Подібно FL Studio і Samplitude додаток здатний створювати партії різних синтезаторів, записувати звук реальних інструментів і голосу, додавати ефекти. Мікшер дозволяє додати останній штрих до вже майже готової композиції, щоб вона зазвучала дійсно якісно.

Використовуючи Ableton Live, ви зможете також змінити темп вже готового аудіофайлу.

Мінуси Ableton Live, як і інші музичні студії, включають відсутність безкоштовної версії та перекладу.

Завантажити програму Ableton Live

Cool Edit

Adobe Audition

Cool Edit – це чудова професійна програма для редагування музики. В даний час вона перейменована в Adobe Audition. Крім зміни вже записаних композицій, ви зможете записати звук з мікрофона.

Уповільнення музики – одна з багатьох додаткових функцій Програми.

На жаль, програма не переведена на російську мову, а безкоштовна версія обмежена пробним періодом використання.

Завантажити програму Cool Edit

За допомогою перерахованих програм ви легко і швидко зможете уповільнити будь-який аудіофайл.

більше статей на цю тему: