Пошук і завантаження драйверів для звукової карти ASUS Xonar D1

Дискретна звукова карта ASUS Xonar D1 після підключення до комп'ютера ще не готова коректно обробляти вхідний і вихідний сигнал, оскільки в операційній системі відсутнє відповідне програмне забезпечення, зване драйвером. Користувачеві слід самостійно інсталювати ці файли, щоб налагодити нормальну роботу даного комплектуючого. Для цього можна вибрати один з чотирьох доступних варіантів.

Спосіб 1: Офіційний сайт ASUS

Найнадійніший джерело отримання драйверів для дискретної звукової карти &8212; використання сторінки продукції на офіційному сайті виробника. Це пов'язано з тим, що сам розробник оперативно завантажує оновлення, попередньо перевіряючи файли на працездатність. У випадку з моделлю пристрою від ASUS це завдання здійснюється так:

Перейдіть на офіційний веб-сайт ASUS

 1. Скористайтеся посиланням вище або самостійно перейдіть на головну сторінку сайту, де відразу ж Наведіть курсор на рядок &171;сервіс&187; .
 2. Переход к разделу сервис на официальном сайте для скачивания драйверов ASUS Xonar D1
 3. У списку виберіть &171; підтримка & 187; .
 4. Переход к разделу поддержка на официальном сайте ASUS Xonar D1 для скачивания драйверов
 5. Найлегше відшукати необхідну модель ASUS Xonar D1 через вбудований рядок пошуку, тому просто почніть там вводити назву і перейдіть за відповідним варіантом з результатів.
 6. Поиск устройства ASUS Xonar D1 на официальном сайте для скачивания драйверов
 7. На сторінці продукту перейдіть на вкладку &171; драйвери та утиліти&187; .
 8. Переход в раздел с драйверами для ASUS Xonar D1 на официальном сайте
 9. В обов'язковому порядку слід вибрати використовувану операційну систему, відкривши спливаючий список. При цьому звертайте увагу і на розрядність, адже від цього залежить сумісність файлів.
 10. Выбор версии ОС для скачивания драйверов ASUS Xonar D1 с официального сайта
 11. Відобразиться тільки одна версія драйвера, яка є актуальною, тому залишається тільки натиснути по кнопці&171; завантажити & 187; .
 12. Начало скачивания драйвера для ASUS Xonar D1 с официального сайта
 13. Чекайте закінчення завантаження і відкрийте отриманий каталог через будь-який зручний архіватор.
 14. Успешная загрузка драйвера для ASUS Xonar D1 с официального сайта
 15. Відшукайте там файл &171;Setup.exe&187; і запустіть його.
 16. Запуск установщика для ASUS Xonar D1 с официального сайта
 17. Дочекайтеся завершення підготовки програми для інсталяції.
 18. Ожидание распаковки установщика драйверов для ASUS Xonar D1
 19. При відображенні вітального вікна відразу ж переходите далі.
 20. Начало установки драйверов для ASUS Xonar D1 с официального сайта
 21. Прийміть умови ліцензійної угоди і клікніть по кнопці & 171; далі&187; .
 22. Подтверждение лицензионного соглашения для установки драйверов ASUS Xonar D1
 23. Запустіть процес інсталяції, використовуючи для цього спеціально відведену кнопку.
 24. Процесс установки драйверов звуковой карты ASUS Xonar D1

Після закінчення установки ви отримаєте відповідне повідомлення про успішність цієї операції. Тепер рекомендується перезавантажити операційну систему, щоб всі зміни точно вступили в силу. Встановіть ASUS Xonar D1 в якості пристрою відтворення за замовчуванням і перевірте працездатність звукової карти на прийом вхідних і вихідних сигналів.

Спосіб 2: програми від сторонніх розробників

Варіант з використанням програм від сторонніх розробників більше підійде тим користувачам, хто зіткнувся з необхідністю в комплексній інсталяції драйверів, наприклад, після переустановлення операційної системи. Однак за допомогою налаштувань в самому Софті можна вибрати і лише один пристрій, для якого слід провести сканування на наявність оновлень. Принцип виконання даного завдання показаний в іншому матеріалі від нашого автора, де за приклад було взято відоме рішення під назвою DriverPack Solution .

Скачивание драйверов для ASUS Xonar D1 через сторонние программы

Детальніше: встановлення драйверів через DriverPack Solution

Однак варто розуміти, що DriverPack Solution &8212; далеко не єдине тематичне програмне забезпечення, тому якщо воно вам не підійшло, варто придивитися до інших варіантів. Зробити це можна в огляді на нашому сайті, де є короткі описи більшості популярних додатків, що дозволяють оновлювати драйвери в автоматичному режимі і сумісних з розглянутою сьогодні звуковою картою.

Детальніше: найкращі програми для встановлення драйверів

Спосіб 3: унікальний ідентифікатор звукової карти

Унікальний ідентифікатор ASUS Xonar D1 &8212; апаратний код, який присвоюється такому комплектуючому ще на стадії виробництва. Саме його Віндовс і будь-яка інша ОС використовує в якості визначника моделі пристрою. Звичайному користувачеві такий Hardware ID практично ніколи не виявляється корисним, проте це не відноситься до ситуацій, коли потрібно знайти сумісний драйвер на спеціальному сайті. В такому випадку можна скопіювати розташований нижче код, який відповідає даній звуковій карті, і вставити його в рядок пошуку на обраному веб-ресурсі, щоб відшукати стовідсотково робочі файли для використовуваної версії операційної системи.

PCI/VEN_13F6&DEV_8788&SUBSYS_834F1043

Скачивание драйверов для ASUS Xonar D1 через уникальный идентификатор

Детальніше: Як знайти драйвер по ID

Спосіб 4: вбудований в Windows інструмент

Ми не гарантуємо працездатність цього методу, оскільки вбудоване в Windows засіб часто не може в автоматичному режимі відшукати драйвери для нового підключеного обладнання, оскільки навіть коректно не розпізнає його. Однак якщо жоден з перерахованих вище варіантів вам не підійшов, це буде єдина альтернатива, яку слід спробувати реалізувати. Більш детально про цю операцію читайте в керівництві далі.

Установка драйверов для ASUS Xonar D1 штатными средствами Windows

Детальніше: Установка драйверів стандартними засобами Windows

Відразу ж після установки драйверів для звукової карти ASUS Xonar D1 пристрій повинен функціонувати правильно. Не забудьте вибрати його в якості джерела за замовчуванням, щоб потім підключити периферію і почати повноцінне взаємодія з ОС.

більше статей на цю тему: