автоматичне створення точок відновлення в Windows 10

Важливо! у цій статті розповідається про те, як налаштувати автоматичне створення точок відновлення, але при необхідності ви можете робити це самостійно в будь-який час. На нашому сайті є окрема стаття, в якій розповідається, як це зробити. Скористайтеся посиланням нижче, щоб ознайомитися з нею.

Детальніше: створення точки відновлення Windows 10

создание точки восстановления автоматически в windows 10_01

Варіант 1:&171; панель управління & 187;

Налаштувати автоматичне створення точок відновлення можна в спеціальному меню " панелі управління» . Досить буде вибрати диск для зберігання зліпків і перевести в активне положення відповідний перемикач.

 1. Відкрийте " Панель управління» будь-яким доступним способом. Найпростіше це зробити через пошук по системі. Для цього встановіть курсор у відповідне поле на панелі завдань, введіть запит, а потім в списку результатів клацніть лівою кнопкою миші по однойменному додатком. создание точки восстановления автоматически в windows 10_02

  Читайте також: Як відкрити "Панель управління" в Windows 10

 2. У вікні спочатку переконайтеся, що у верхньому правому куті навпроти пункту " перегляд» встановлено значення " Великі значки» . При необхідності змініть цей параметр На потрібний. Потім у списку розділів перейдіть до »відновлення" .
 3. создание точки восстановления автоматически в windows 10_03
 4. У меню перейдіть за посиланням " Налаштування відновлення системи» , клікнувши по ній лівою кнопкою миші.
 5. создание точки восстановления автоматически в windows 10_04
 6. У новому вікні перейдіть у вкладку " Захист системи» і в списку " параметри захисту» виберіть диск, на якому будуть зберігатися точки відновлення. Рекомендується виділити " локальний диск (C:) (Система)» . Потім натисніть на кнопку »налаштувати" .
 7. создание точки восстановления автоматически в windows 10_05
 8. У меню, що з'явиться, першочергово переведіть перемикач у верхній частині вікна в положення " Увімкнути захист системи» . Також ви можете задати максимально допустимий обсяг пам'яті, який буде зайнятий точками відновлення, але це робити не обов'язково. создание точки восстановления автоматически в windows 10_06
 9. На завершення клікніть по кнопці " застосувати» , щоб зберегти внесені зміни. Після цього всі активні вікна можна закрити — настройка автоматичного створення точок відновлення виконана.

Читайте також: Налаштування точок відновлення в операційній системі Windows 10

Варіант 2:&171; планувальник завдань & 187;

Налаштувати автоматичне створення точок відновлення в Windows 10 можна за допомогою " планувальника завдань» . Для цього необхідно буде попередньо створити спеціальний скрипт. Щоб ви його не прописували вручну, ми підготували файл і розмістили його на нашому Яндекс. Діск . Скачайте архів з ним, скориставшись кнопкою нижче.

Завантажити automatic_restore_point з Яндекс. діск

Примітка! вказаний скрипт поміщений в архів, тому його попередньо необхідно витягти. Зробити це можна як стандартними засобами операційної системи, так і за допомогою програмного забезпечення від сторонніх розробників. При необхідності зверніться за допомогою до відповідного керівництва на нашому сайті, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: як витягти файли з ZIP-архіву в Windows 10

создание точки восстановления автоматически в windows 10_07
 1. Поміщений в архів скрипт витягніть в кореневу директорію диска C , щоб до нього був швидкий доступ.
 2. создание точки восстановления автоматически в windows 10_08
 3. Запустіть " Планувальник завдань» будь-яким доступним способом. Найпростіше це зробити через пошук по системі. Для цього встановіть курсор у відповідне поле на панелі завдань, введіть запит і в результатах пошуку клікніть лівою кнопкою миші по відповідному додатком. создание точки восстановления автоматически в windows 10_09

  Читайте також: Запуск "планувальника завдань" у Windows 10

 4. У вікні " планувальника завдань» клікніть по кнопці " Створити завдання» , розташованої в правій частині інтерфейсу.
 5. создание точки восстановления автоматически в windows 10_10
 6. У новому меню, перебуваючи у вкладці»Загальні" , першочергово введіть назву завдання. Воно може бути довільним, в нашому прикладі «LumpicsRu» . Після цього в нижній частині вікна зі списку " налаштувати для» виберіть значення «Windows 10» .
 7. создание точки восстановления автоматически в windows 10_11
 8. Перейдіть на вкладку " тригери» і створіть новий тригер, для чого клацніть по кнопці »створити" в нижній частині інтерфейсу.
 9. создание точки восстановления автоматически в windows 10_12
 10. У вікні у верхній частині зі списку " почати завдання» виберіть " при вході в систему» . Відповідно, точка відновлення буде автоматично створюватися кожен раз при включенні комп'ютера. Далі в блоці »Параметри" Виберіть користувача, в обліковому записі якого буде виконуватися цей тригер. Рекомендується вибрати " будь-який користувач» . На завершення клікніть по кнопці «ОК» , щоб зберегти зміни.
 11. создание точки восстановления автоматически в windows 10_13
 12. Повернувшись до попереднього вікна, ви можете помітити, що відповідний тригер був створений, він відображається в центральній частині.
 13. создание точки восстановления автоматически в windows 10_14
 14. Перейдіть у вкладку «дії» і створіть нову дію, натиснувши відповідну кнопку внизу інтерфейсу.
 15. создание точки восстановления автоматически в windows 10_15
 16. У вікні зі списку «дія» виберіть " Запуск програми» . Далі в поле " Програми або сценарії» прокладіть шлях до виконуваного файлу wscript.exe . Для цього ви можете скористатися кнопкою " огляд» або просто вставити наведений нижче шлях у порожнє поле.

  C:\Windows\System32\wscript.exe

  Далі в полі " додати аргументи (необов'язково)» вкажіть шлях до раніше викачаного з Яндекс.діск скрипту. З огляду на те, що він був поміщений в кореневу директорії диска C , шлях до нього буде наступним:

  C:\automatic_restore_point.vbs

  За підсумком у вас все поля повинні бути заповнені точно так же, як показано на зображенні нижче. На завершення не забудьте натиснути на кнопку «ОК» , щоб зберегти зміни.

 17. создание точки восстановления автоматически в windows 10_16
 18. Повернувшись до попереднього вікна, переконайтеся, що дія була створена. Воно буде відображатися в списку центральної частини. Натиснути «ОК» , щоб закінчити створення завдання.
 19. создание точки восстановления автоматически в windows 10_17
 20. У головному вікні " Планувальник завдань» можна буде знайти щойно створене завдання у списку " бібліотека планувальника» , він знаходиться у верхній його частині. Це буде означати, що всі дії виконані вірно і точки відновлення будуть створюватися автоматично.
 21. создание точки восстановления автоматически в windows 10_18

  Зверніть увагу! за допомогою налаштування автоматичного створення точок відновлення через «Планувальник завдань» ви можете задати точний час виконання поставленого завдання. Інші способи з цієї статті не надають таку можливість.

Варіант 3: & 171; Редактор локальних групових політик&187;

Активувати опцію автоматичного створення точок відновлення можна через " Редактор локальних групових політик» . Для цього достатньо змінити конфігурацію відповідного параметра.

Важливо! цим способом можна скористатися тільки в тому випадку, якщо ви є власником Windows 10 редакції »Професійна" або »корпоративна" , в іншому випадку потрібної утиліти просто не буде.

Читайте також: Перегляд інформації про збірку Windows 10

 1. Відкрити " Редактор локальних групових політик» будь-яким доступним способом, найпростіше це зробити через вікно " виконати» . Викличте його за допомогою гарячих клавіш Win + R . Потім впишіть в порожнє поле команду gpedit.msc і натисніть Enter .
 2. создание точки восстановления автоматически в windows 10_19
 3. Після появи відповідного вікна, скориставшись деревовидної структурою каталогів в лівій частині інтерфейсу, перейдіть за вказаним нижче шляху:

  "конфігурація комп'ютера" → "Адміністративні шаблони" → "Компоненти Windows" → "антивірусна програма Microsoft Defender "→ »перевірка"

 4. создание точки восстановления автоматически в windows 10_20
 5. Потрапивши в цільову директорію»перевірка" , знайдіть у списку всіх параметрів " створити точку відновлення системи» і відкрийте його властивості. Для цього клікніть по назві правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт " змінити» .
 6. создание точки восстановления автоматически в windows 10_21
 7. У вікні властивостей параметра у верхньому лівому куті переведіть перемикач у положення»Включено" . Потім збережіть зміни по черзі натиснувши " застосувати» і «ОК» .
 8. создание точки восстановления автоматически в windows 10_22

  Після цього всі відкриті в процесі виконання інструкції вікна можна закрити — поставлена задача виконана.

Варіант 4:&171; редактор реєстру & 187;

Налаштувати автоматичне створення точок відновлення в Windows 10 можна шляхом внесення правок в системний реєстр. Важливо чітко виконувати описувані далі дії, так як зміна не тих параметрів може стати причиною виникнення нових несправностей в операційній системі.

 1. Відкрийте " Редактор реєстру» будь-яким доступним способом. Найпростіше це зробити через вікно " виконати» . Викличте його комбінацією клавіш Win + R , а потім у порожнє поле введіть команду regedit і натисніть Enter . создание точки восстановления автоматически в windows 10_23

  Читайте також: як відкрити «Редактор реєстру» в Windows 10

 2. У вікні " Редактор реєстру» перейдіть за вказаним нижче шляхом. Для цього ви можете скористатися деревовидної структурою каталогів в лівій частині інтерфейсу. Але швидше буде вставити шлях в адресний рядок, розташовану у верхній частині вікна, і натиснути Enter .

  Комп'ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender

 3. создание точки восстановления автоматически в windows 10_24
 4. Потрапивши в цільову директорію, вам необхідно створити підкаталог папки «Windows Defender» . Для цього клацніть по її назві правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт »створити" " розділ» .
 5. создание точки восстановления автоматически в windows 10_25
 6. В відобразиться поле для введення назви нового каталогу впишіть «Scan» (без лапок) і натисніть Enter .
 7. создание точки восстановления автоматически в windows 10_26
 8. Перебуваючи у щойно створеному каталозі, створіть новий параметр. Для цього клацніть на порожній області основної частини вікна правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть»створити" «Параметр DWORD (32 біти)» .
 9. создание точки восстановления автоматически в windows 10_27
 10. У полі для введення імені нового параметра впишіть «DisableRestorePoint» (без лапок) і натисніть Enter .
 11. создание точки восстановления автоматически в windows 10_28
 12. Відкрийте властивості щойно створеного параметра. Зробити це ви можете подвійним кліком по його назві або через контекстне меню. Викличте його правою кнопкою миші і клацніть по пункту " змінити» .
 13. создание точки восстановления автоматически в windows 10_29
 14. У вікні переконайтеся, що в полі»Значення" варто «0» (нуль), а при необхідності виправте це. Потім клацніть по кнопці «ОК» , щоб зберегти зміни.
 15. создание точки восстановления автоматически в windows 10_30

більше статей на цю тему: