для чого програма Microsoft Edge 3.0

Як відомо Windows 10 стане останньою версією операційної системи від Microsoft. Саме ця версія буде вдосконалюватися до ідеалу, і саме в ній міститься майбутнє Microsoft. Звичайно ж, в цій версії Windows багато нововведень, на які деякі дивляться з презирством. Однак, одним з кращих вважається Microsoft Edge.

Microsoft Edge & 8212; це новий і зручний браузер розроблені спеціально для Windows 10. У ньому повно корисного функціоналу і різноманітних примочок, які роблять браузер конкурентоспроможним перед іншими. Відрізняється цей браузер досить високою швидкістю відгуку і призначений саме для ефективної роботи в Інтернеті. Зараз ми розберемося докладніше у всіх його функціях.

Висока швидкість роботи

Даний браузер відрізняється від інших тим, що він неймовірно швидко реагує на всі дії. Відкриття самого браузера, Серфінг, інші дії &8212; все це він проробляє за лічені секунди. Звичайно, Google Chrome або подібні браузери не можуть показати такий жвавості через купу встановлених плагінів, різних тим і так далі, але все ж, результат говорить про своє.

Створення рукописних нотаток прямо на сторінці

Цієї функції взагалі немає в жодному браузері без плагінів. Ви можете створити замітку на сторінці, виділити те, що вам знадобитися, приблизно накидати дизайн тієї чи іншої речі не звертаючи браузер, при цьому, збереження може йти, як в закладки, так і в OneNote (ну, або в список читання). З інструментів редагування можна використовувати&171; Перо &187;,&171; Маркер &187;,&171; Ластик &187;,&171; створення типізовану закладку &187;,&171; кліп & 187; (вирізка певного фрагмента).

Панель сохранения закладки в Microsoft Edge

Режим читання

Ще одним новаторським рішенням в браузері став &171;Режим читання&187;. Цей режим дуже корисний для тих, хто не може спокійно читати статті в інтернеті, постійно відволікаючись на рекламу або на сторонні записи на всій сторінці. Включаючи цей режим ви автоматично прибираєте все зайве, залишаючи тільки потрібний текст. Крім цього, існує можливість зберігати необхідні Вам статті в закладки для читання, щоб в подальшому вони відкривалися відразу ж в цьому режимі.

Режим чтения в Microsoft Edge

Пошук в адресному рядку

Ця функція не нова, але все ще дуже корисна для будь-якого браузера. Завдяки спеціальним алгоритмам браузер визначає ваш текст в адресному рядку, і якщо він не приведе ні на який сайт, то відкриється пошуковик, заданий в настройках, в якому будуть введений ваш запит.

InPrivate

Або, іншими словами, всім відомий &171;Режим інкогніто&187; інакше ще називають &171;Режимом анонімуса&187;. Так, Цей режим присутній і тут, і він дозволяє проводити серфінг без запису в історію сторінок, на яких ви тільки що побували.

Режим InPrivate в Microsoft Edge

Список обраних

У цьому списку всі сторінки, які ви додали в закладки. Функція теж не нова, але зате надзвичайно корисна, особливо для тих, хто часто користується Інтернетом, а в наш час таких більшість. Тут же зберігаються і записи для читання і Мальовані закладки.

Список избранного в Microsoft Edge

Безпека

Microsoft подбали про безпеку на славу. Майкрософт Ейдж захищений практично з усіх боків, як від зовнішнього впливу, так і з боку сайтів. Він не допускає відкриття вірусних сайтів завдяки їх постійному скануванню за допомогою SmartScreen. Крім цього, всі сторінки відкриваються в окремих процесах, щоб захистити основну систему.

Переваги Microsoft Edge

1. швидкий

2. наявність російської мови

3. зручний режим для читання

4. підвищена безпека

5. можливість додавання рукописних закладок

6. автоматично встановлюється разом з Windows 10

До недоліків можна зарахувати лише те, що на сьогоднішній день для цього браузера існує дуже мало розширень, але найважливіші серед них все ж можна знайти. Microsoft, в свою чергу, роблять все, що в їх силах для розширення можливостей свого дітища.

Завантажити Майкрософт Ейдж безкоштовно

Завантажити останню версію програми

подібні програми та статті:

для чого програма Microsoft Edge

Рейтинг: 3.74 від 5 ( 94 голосів)
Система: Windows 10
Категорія: браузери для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 3 MB
мова: Російська
версія: 3.0
Microsoft Edge-новий стандартний браузер в ОС Windows 10, який дуже швидко працює і практично не вантажить систему.