Avast Secure Browser 6.0.0.1152

Зараз браузерний движок Chromium &8212; найпопулярніший і швидко розвивається з усіх аналогів. У нього відкритий вихідний код і величезна підтримка, завдяки чому створити свій браузер стає дуже просто. У число таких веб-оглядачів входить і Avast Secure Browser від однойменного виробника антивірусів. Вже зрозуміло, що це рішення відрізняється від інших підвищеною безпекою при роботі в мережі. Розглянемо його можливості.

Стартова вкладка

&171; нова вкладка & 187; виглядає абсолютно зазвичай для цього движка, ніяких власних фішок і нововведень тут немає: адресна і пошукова рядки, панель для закладок і список часто відвідуваних сайтів, які можна редагувати на свій розсуд.

Новая вкладка в Avast Secure Browser

Вбудований блокувальник реклами

У Avast Secure Browser вбудований блокувальник реклами, іконка якого розташована на панелі інструментів. Кліком на неї можна викликати віконце з основною інформацією про кількість заблокованої реклами і кнопкою &171; Вкл / Викл & 187; .

Встроенный блокировщик рекламы в Avast Secure Browser

Правим кліком по іконці викликаються настройки, де користувачеві можна налаштувати фільтри, правила і білий список адрес, рекламу на яких блокувати не потрібно. Саме розширення працює на основі uBlock Origin , що відрізняється низьким споживанням ресурсів.

Настройки встроенного блокировщика рекламы в Avast Secure Browser

Завантаження відео

Другим примусово вбудованим розширенням став інструмент для скачування відео. Панель з кнопками автоматично з'являється при розпізнаванні відео в правому верхньому куті плеєра. Для скачування досить натиснути &171;завантажити&187; .

Встроенная загрузка видео в Avast Secure Browser

Після цього за замовчуванням почнеться збереження MP4-ролика на комп'ютер.

Скачивание видео в Avast Secure Browser

Ви можете натиснути на стрілочку, щоб змінити тип кінцевого файлу з відеоформату на аудіо. В цьому випадку відбудеться скачування в MP3 з доступним бітрейтом.

Переключение расширения скачиваемого файла в Avast Secure Browser

Кнопка з шестерінкою дозволяє просто відключити роботу Розширення на конкретному сайті.

Іконка скачування відео в панелі інструментів знаходиться правіше блокувальника реклами і по ідеї повинна відображати список файлів, які можна завантажити з відкритої сторінки сайту. Однак з якихось причин вона не працює належним чином &8212; ніякі ролики там просто не відображаються. Крім того сама панелька зі скачуванням відео з'являється далеко не скрізь, де хотілося б.

Центр безпеки та конфіденційності

Всі відмінні риси браузера від Аваст знаходяться в цьому розділі. Це центр управління всіма тими доповненнями, які підвищують безпеку і приватність користувача. Перехід в нього здійснюється натисканням на кнопку з фірмовими логотипом компанії.

Центр безопасности и конфиденциальности в Avast Secure Browser

Перші три продукти &8212; рекламні, що пропонують інсталювати антивірус і VPN від Avast. Тепер давайте коротко розглянемо призначення всіх інших інструментів:

 • & 171; без ідентифікації&187; &8212; багато сайтів відстежують конфігурацію браузера користувача і збирають такі дані як його версія, список встановлених розширень. Завдяки включеному режиму ці та інші відомості будуть недоступні для збору.
 • &171;Adblock&187; &8212; активує роботу вбудованого блокувальника, про який ми вже розповідали вище.
 • & 171; захист від фішингу & 187; &8212; блокує доступ і попереджає користувача про те, що конкретний сайт заражений шкідливим кодом і може викрасти пароль або конфіденційні дані, припустимо, номер кредитної картки.
 • & 171; без відстеження&187; &8212; активує режим &171;Do not track&187; , що позбавляє від Веб-маячків, які аналізують те, що ви робите в Інтернеті. Подібний варіант збору інформації в подальшому використовується, наприклад, для перепродажу її компаніям або відображення контекстної реклами.
 • &171; режим невидимості & 187; &8212; звичайний режим інкогніто, що приховує сесію користувача: кеш, куки, історія відвідувань не зберігаються. В цей же режим можна перейти, натиснувши &171; Меню & 187; > і вибравши пункт & 171; нове вікно в режимі невидимості & 187; .

  Читайте також: як працювати з режимом анонімного перегляду в браузері

 • &171; шифрування HTTPS&187; &8212; примусова підтримка сайтів, що підтримують шифруючу технологію HTTPS, використовувати цю функцію. Вона приховує всі передані дані між сайтом і людиною, виключаючи можливість їх перехоплення третьою стороною. Особливо актуально це при роботі в громадських мережах.
 • &171; Менеджери паролів & 187; & 8212; пропонує два види диспетчера паролів: стандартний, що використовується у всіх Chromium-браузерах, і фірмовий &8212; &171;Avast Passwords&187; . Выбор мастера паролей в центре безопасности и конфиденциальности в Avast Secure Browser

  Другий використовує захищене сховище, і для доступу до нього буде вимагатися ще один пароль, відомий лише одній людині &8212; вам. При його включенні на панелі інструментів з'являється ще одна кнопка, яка буде відповідати за доступ до паролів. Однак при цьому у користувача повинен бути встановлений антивірус Avast Free Antivirus .

 • Включенный мастер паролей Avast Passwords в Avast Secure Browser
 • & 171; захист від розширень&187; &8212; запобігає встановленню розширень, що мають небезпечний і шкідливий код. На чисті і безпечні розширення ця опція ніяк не впливає.
 • & 171; видалення особистого&187; &8212; відкриває стандартну сторінку налаштувань браузера з видаленням історії, cookie, кешу, історії та інших даних.
 • Очистка личной информации в Avast Secure Browser
 • & 171; захист від Flash&187; &8212; як знають багато хто, технологія флеш вже давно визнана небезпечною через вразливості, які неможливо усунути і донині. Зараз все більше сайтів переходить на HTML5, а використання Flash відходить у минуле. Аваст блокує автозапуск такого вмісту, і користувачеві знадобиться самостійно давати дозвіл на його відображення при необхідності.

Варто зазначити, що всі інструменти за замовчуванням увімкнені, і ви можете без проблем деактивувати один із них. З ними браузер буде вимагати більше ресурсів, враховуйте це. Для перегляду докладної інформації про роботу і функціональної необхідності кожної з цих функцій натисніть на її назву.

Описание каждого инструмента в центре безопасности и конфиденциальности в Avast Secure Browser

Трансляція

Браузери на Хроміум, в тому числі і Аваст, вміють транслювати відкриті вкладки в телевізор за допомогою функції Chromecast. ТВ повинен мати підключення по Wi-Fi, крім цього варто враховувати, що деякі плагіни відтворюватися в телевізорі не зможуть.

Функция трансляции Chromecast в Avast Secure Browser

Переклад сторінки

Вбудований перекладач, що працює через Google Translate, вміє переводити сторінки цілком на мову, що використовується в браузері як основний. Для цього достатньо викликати контекстне меню на ПКМ і вибрати & 171; перекласти на російську&187; , перебуваючи на закордонному сайті.

Перевод страницы на русский в Avast Secure Browser

Створення закладок

Природно, як і в будь-якому браузері, в Avast Secure Browser можна створювати закладки з цікавими сайтами &8212; вони будуть поміщатися на панель закладок, що знаходиться під адресним рядком.

Панель закладок в Avast Secure Browser

Через &171; Меню & 187; > &171; Закладки&187; > &171; менеджер закладок&187; можна переглядати список всіх закладок і управляти ними.

Диспетчер закладок в Avast Secure Browser

Підтримка розширень

Браузер підтримує абсолютно всі розширення, створені для веб-магазину Chrome. Користувач може вільно встановлювати та керувати ними через розділ налаштувань. При включеному інструменті перевірки розширень можливе блокування інсталяції потенційно небезпечних модулів.

Интернет-магазин Chrome для установки расширений в Avast Secure Browser

А ось теми оформлення з браузером несумісні, тому встановити їх не вийде &8212; програма буде видавати помилку.

Гідності

 • Швидкий браузер на сучасному движку;
 • Покращений захист безпеки;
 • Вбудований блокувальник реклами;
 • Завантаження відео;
 • Русифікований інтерфейс;
 • Інтеграція майстра паролів з антивіруса Avast Free Antivirus.

Недоліки

 • Відсутність підтримки теми розширення;
 • Високе споживання оперативної пам'яті;
 • Неможливість синхронізації даних та входу в обліковий запис Google;
 • Розширення для завантаження відео працює погано.

В результаті отримуємо суперечливий браузер. Розробники взяли стандартний веб-оглядач Chromium , трохи місцями переробили його інтерфейс і додали інструменти по забезпеченню безпеки і приватності в Інтернеті, які за логікою речей можна було б вмістити в одне розширення. Разом з цим були відключені функції по установці тим і синхронізації даних через аккаунт Google. Висновок &8212; як основний браузер Avast Secure Browser підійде далеко не кожному, але може цілком згодитися як додатковий.

Завантажити Avast Secure Browser безкоштовно

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

подібні програми та статті:

Avast Secure Browser

Рейтинг: 3.50 від 5 ( 6 голосів)
Система: Windows 10, 8.1, 8, 7
Категорія: браузери для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 2 MB
мова: Російська
версія: 6.0.0.1152
Avast Secure Browser - браузер на движку Chromium, оснащений інструментами по посиленню безпеки користувача, вбудованим блокувальником реклами і розширенням для скачування відео.