зменшення відстані між абзацами в Microsoft Word

Варіант 1: міжрядковий інтервал

Щоб зменшити відстань між абзацами в Microsoft Word , можна видалити відступ до і/або після відповідних частин тексту. Для цього достатньо розгорнути меню функції " інтервал» (вкладка »Головна" ), попередньо виділивши текст, і вибрати один з двох останніх пунктів або кожен з них. Однак важливо зазначити, що якщо там буде вказано не «видалити інтервал перед...» та/або «видалити інтервал після абзацу» , а " додати інтервал...» , значить, відступ(и) вже відсутні.

как уменьшить расстояние между абзацами в ворде_001

Якщо ж ви захочете зробити відстань між абзацами ще менше, потрібно змінити міжрядковий інтервал, зробивши його одинарним або мінімальним. Більш детально про це розповідається в окремих статтях на нашому сайті, посилання на які дані нижче.

Детальніше:
Як зменшити або прибрати міжрядковий інтервал у Ворді
Як зробити одинарний міжрядковий варіант в Ворді

как уменьшить расстояние между абзацами в ворде_002

Варіант 2: інтервал між абзацами

Альтернативою запропонованому вище варіанту вирішення поставленого перед нами завдання є зміна інтервалу між абзацами за допомогою опції, доступної в розділі " форматування документа» Microsoft Word.

как уменьшить расстояние между абзацами в ворде_003

Виділіть текст, перейдіть у вкладку»Конструктор" , розгорніть меню кнопки " інтервал між абзацами» і виберіть бажаний розмір відступу: »відсутній" , їли ви хочете прибрати його повністю; «стиснутий» або «вузький» , якщо його потрібно просто зменшити.

Читайте також: як налаштувати або прибрати абзацний відступ в Майкрософт Ворд

більше статей на цю тему: