інструменти для блокування реклами в браузері Google Chrome

Блокировщик рекламы для Сhrome
Всю рекламу в браузері можна швидко і без будь-яких проблем прибрати. А допоможуть виконати це завдання спеціальні інструменти-блокатори. Ми розглянемо кілька рішень для блокування реклами в браузері Google Chrome. Більшість із запропонованих рішень є безкоштовними, але зустрічаються і платні варіанти, які надають набагато ширші функціональні можливості.

Adblock Plus

Блокировщик рекламы для Сhrome
Популярний блокувальник реклами для Google Chrome, який є розширенням браузера. Все, що вам потрібно зробити, це встановити безкоштовне розширення в браузер Google Chrome.

Завантажити розширення Adblock Plus

AdBlock

Блокировщик рекламы для Сhrome

Розробники AdBlock надихалися саме Adblock Plus, але при цьому язик не повертається назвати їх повними копіями. Наприклад, при необхідності, через меню AdBlock можна швидко дозволити показ сторінки для обраної сторінки або цілого домену – це відмінна можливість, коли на сайті блокується доступ до контенту з активним блокувальником реклами.

Завантажити розширення AdBlock

Читайте також: як блокувати рекламу в браузері Google Chrome

UBlock Origin

Блокировщик рекламы для Сhrome

Якщо два попередніх розширення для браузера Google Chrome спрямовані на рядових користувачів, то uBlock Origin – це відмінний вибір для досвідчених користувачів. Даний антибаннер для хрому має розширені налаштування: додавання власних фільтрів, Налаштування сценаріїв роботи, створення білого списку сайтів і багато іншого.

Завантажити розширення uBlock Origin

Adguard

Блокировщик рекламы для Сhrome

Якщо всі три рішення, які ми розглянули вище – це браузерні розширення, то Adguard – це вже комп'ютерна програма. Вона унікальна тим, що не приховує рекламу на сторінках, як це роблять розширення, а вирізає її на стадії коду, в результаті чого розмір сторінки знижується, а значить, швидкість завантаження збільшується.

Крім цього, програма дозволяє блокувати рекламу у всіх браузерах, встановлених на комп'ютері, а також інших комп'ютерних програмах, які відображають настирливу рекламу. Це далеко не всі можливості Adguard, і, відповідно, за таку функціональність доводиться платити.

Завантажити розширення Adguard

Всі розглянуті рішення дозволяють ефективно здійснювати блокування реклами в Гугл Хром. Сподіваємося, дана стаття дозволила вам визначитися з вибором.

більше статей на цю тему: