Відключення відкривається вкладки при запуску Яндекс.Браузера

Варіант 1: Зміна налаштувань браузера

Користувачі Яндекс.Браузера під запитом відключення вкладки при запуску мають на увазі різні варіанти, і далі ми розглянемо методи, які підходять, відповідно, в індивідуальних випадках. Зараз мова піде про відключення нової вкладки і/або вкладки з пошуковою системою Яндекс, яка відкривається автоматично при старті браузера, якщо у нього немає інших відкритих вкладок.

 1. Розгорніть меню та перейдіть до &171;Налаштування&187; .
 2. Переход в настройки Яндекс.Браузера для отключение вкладки при его запуске
 3. Через ліву панель перейдіть до розділу &171;інтерфейс&187; , там знайдіть блок &171;Вкладки&187; . Якщо хочете прибрати відкриття сайту Яндекс, зніміть галочку з пункту &171; відкрити yandex.ru, якщо не вкладок&187; . Після цього при кожному наступному запуску веб-оглядача без вкладок ви будете бачити нову вкладку з візуальними закладками і фоном. Якщо ж вам не подобається, що при завантаженні останнього сеансу (тих вкладок, що були в Yandex перед його останнім закриттям) відкривається не останній переглянутий сайт, а нова вкладка, приберіть галочку з пункту &171; відкрити нову вкладку разом із відновленими & 187; .
 4. Отключение запуска вкладки с поисковиком и новой вкладки при открытии Яндекс.Браузера

Варіант 2: відкріплення вкладки

При закріпленні вкладки її вміст буде відображатися кожен раз після відкриття Яндекс.Браузера, навіть якщо крім неї ніяких інших сайтів немає. Отже, вам досить відкріпити цю сторінку, і зробити це можна досить легко, але не вже всім відомим способом, оскільки звичний хрестик на такій вкладці відсутня. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт &171;закрити вкладку&187; , або скористайтеся гарячою клавішею Ctrl + W .

Удаление закрепленной вкладки в Яндекс.Браузере

Варіант 3: Пошук рекламних вірусів

Коли мова йде про відкриття незнайомого вам сайту разом із запуском браузера, слід перевірити операційну систему на наявність вразливостей. Навіть якщо віруси недавно були видалені, в ОС можуть залишитися їх сліди. Насамперед загляньте в властивості ярлика, через який ви запускаєте оглядач.

 1. Правою кнопкою миші клікніть по ярлику Яндекс.Браузера, через який запускаєте це додаток, і перейдіть в &171; властивості&187; .
 2. Переход в свойства ярлыка Яндекс.Браузера для проверки наличия вредоносного сайта
 3. Перебуваючи на вкладці & 171; етикетка&187; , поставте курсор у поле &171; Об'єкт&187; і за допомогою мишки або стрілки на клавіатурі перемістіться в самий кінець рядка. Останніми словами в ній має бути або browser.exe , або --profile-directory="Profile №" , якщо у веб-браузері кілька профілів. На скріншоті нижче ви бачите приклад, де після допустимого шляху відображається адреса сайту з рекламою. Якщо прописати будь-який такий адресу сайту в кінець даного рядка, він буде завантажуватися кожен раз, коли ви відкриваєте браузер. Видаліть URL-адресу та не забудьте застосувати зміни кнопкою & 171; ОК&187; .
 4. Просмотр значения поля Объект у ярлыка Яндекс.Браузера для удаления вредоносного сайта
 5. Рекомендуємо також звернути увагу на те, який ярлик ви запускаєте. Деякі віруси вміють підміняти дані в ярликах, в результаті чого ви будете запускати модифікований, заражений Яндекс.Браузер. Щоб дізнатися, чи це так, подивіться на поле &171;Робоча папка&187; . Тут вказано шлях Того додатка, яке і відкривається через даний ярлик. За замовчуванням це C:\Users\ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ\AppData\Local\Yandex\YandexBrowser\Application , де ІМ'Я_КОРИСТУВАЧА &8212; назва вашого облікового запису в Windows. Він може бути іншим тільки в разі, якщо ви самостійно змінювали цей шлях і знаєте його. У переважній більшості випадків зазначений шлях однаковий для всіх.
 6. Просмотр рабочей папки ярлыка Яндекс.Браузера при поиске вирусов
 7. Якщо шлях з попереднього пункту не збігається з вашим і замість цього ви бачите якийсь дивний адресу установки, швидше за все, там знаходиться вірусний файл. Обов'язково перейдіть до цієї директорії (нижче є кнопка & 171; розташування файлу & 187; ) і видаліть всю папку. Ярлик для запуску справжнього браузера можете створити, знову ж звернувшись до зазначеного вище шляху. При відсутності папки &171;AppData&187; , увімкніть відображення прихованих папок, використовуючи інструкцію за посиланням нижче.

  Детальніше: відображення прихованих папок у Windows 10 / Windows 7

 8. Знайдіть файл &171;browser.exe&187; , клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт & 171; Створити ярлик&187; . Його залишиться перейменувати на &171;Yandex&187; і перетягнути на робочий стіл.
 9. Создание ярлыка Яндекс.Браузера через Проводник из оригинальной папки

Крім цього, обов'язково перевірте комп'ютер на наявність шкідливих програм, навіть якщо на це немає видимих причин. Частина з них працює приховано для Користувача, але менш небезпечною від цього не стає.

Детальніше:
боротьба з рекламними вірусами
боротьба з комп'ютерними вірусами

Антивирусная утилита для лечения компьютера Kaspersky Virus Removal Tool

більше статей на цю тему: