плагіни для Яндекс.Браузера

Програми, які підключаються до браузера і виконують певну функцію, наприклад, відтворення певного формату відео, називають плагінами. Від розширень їх відрізняє те, що вони не мають інтерфейсу. Існує безліч подібних програм, які допомагають поліпшити роботу в Інтернеті. Розглянемо ці програми для Яндекс.Браузера .

Модулі в Яндекс.Браузері

Потрапити в розділ, де відбувається управління встановленими модулями можна, якщо ввести спеціальну команду в адресному рядку:

расположение плагинов Яндекс.Браузер

Browser://plugin

Тепер перед вами відкривається спеціальне вікно, де можна налаштовувати встановлені модулі. Розберемося з кожним елементом детальніше.

Установка плагінів в Яндекс браузері

На жаль, на відміну від розширень або доповнень, модулі не можна встановити власноруч. Частина з них вже вбудована, а решта вам буде запропоновано інсталювати автоматично, якщо в цьому буде необхідність. Найчастіше це трапляється, якщо ви, наприклад, не можете переглянути відео на певному ресурсі. В такому випадку, висвітиться вікно з рекомендацією по установці додаткового модуля.

Читайте також: розширення в Яндекс.Браузері: установка, настройка і видалення

Оновлення модулів

Автоматичне оновлення присутній тільки в деяких програмах, інші ж необхідно оновлювати вручну. Виявлення застарілих плагінів відбувається автоматично і якщо це сталося, то ви отримаєте подібне сповіщення.

Обновить модуль Яндекс.Браузер

Далі є кілька варіантів дій:

  1. Ви можете просто відключити повідомлення, натиснувши на хрестик.
  2. Прочитати інформацію про даний плагіні, клікнувши на значок з інформацією.
  3. Перезапустити без оновлення, натиснувши на " запустити тільки цього разу» .
  4. Встановити нову версію, клікнувши на " оновити модуль ».

Після оновлення, ви можете перезапустити браузер, щоб зміни вступили в силу.

Відключення модулів

У разі, якщо певний плагін погано впливає на роботу вашого браузера або вам не потрібно, щоб він постійно знаходився в робочому стані, можна відключити його до того моменту, поки він не знадобиться. Зробити це можна наступним чином:

  1. В адресному рядку введіть все ту ж адресу:
  2. Browser://plugins

  3. Знайдіть необхідний програмний блок і біля нього виберіть пункт»вимкнути" . Якщо відключення пройшло успішно, то плагін буде підсвічений сірим кольором, замість білого.
  4. Выключить модуль Яндекс.Браузер
  5. Включити можна так само, просто натиснувши на кнопку»включити" під необхідним модулем.
Включить модуль Яндекс.Браузер

Це все, що необхідно знати про програмних блоках для Яндекс Браузера. Зверніть увагу на те, що не варто вимикати все підряд, оскільки через це можуть початися проблеми з відтворенням аудіо або відео на певних сайтах.

більше статей на цю тему: