Autofill Forms: автозаповнення даних у браузері Mozilla Firefox

Autofill Forms для Firefox
Працюючи в браузері Mozilla Firefox, ми часто реєструємося в нових веб-сервісах, де необхідно кожен раз заповнювати одні і ті ж форми: ім'я, логін, адреса електронної пошти, адреса проживання і так далі. Для того, щоб полегшити це завдання користувачам браузера Mozilla Firefox, було реалізовано Доповнення Autofill Forms.

Autofill Forms – корисне доповнення для веб-оглядача Mozilla Firefox, основне завдання якого полягає в автозаповненні форм. З даним доповненням вам більше не знадобиться по кілька разів заповнювати одну і ту ж інформацію, коли її можна буде вставити в один клік миші.

Як встановити Autofill Forms для Mozilla Firefox?

Ви зможете як відразу завантажити додаток за посиланням в кінці статті, так і знайти його власноруч.

Для цього клікніть по кнопці меню Mozilla Firefox, а потім відкрийте розділ «Додатки» .

Autofill Forms для Firefox

У правому верхньому куті веб-оглядача розташувалася пошуковий рядок, в яку знадобиться ввести найменування Доповнення – Autofill Forms .

Autofill Forms для Firefox

У результатах на чолі списку буде відображено шукане нами Доповнення. Щоб додати його в браузер, клацніть по кнопці " встановити» .

Autofill Forms для Firefox

Для завершення інсталяції Доповнення вам знадобиться перезапустити браузер. Якщо вам потрібно зробити це зараз, клацніть по відповідній кнопці.

Autofill Forms для Firefox

Як тільки доповнення Autofill Forms буде успішно встановлено в ваш браузер, у верхньому правому куті з'явиться іконка з олівцем.

Autofill Forms для Firefox

Як користуватися Autofill Forms?

Клацніть по іконці зі стрілочкою, яка розташувалася правіше від іконки доповнення, і в меню перейдіть до пункту «Налаштування» .

Autofill Forms для Firefox

На екрані відобразиться вікно з анкетними даними, які потрібно заповнити. Тут ви зможете заповнити таку інформацію, як логін, ПІБ, телефон, електронна пошта, адреса, мова та інше.

Autofill Forms для Firefox

Друга вкладка в програмі називається «Profiles» . Вона потрібна в разі, якщо ви використовуєте кілька варіантів автозаповнення з різними даними. Щоб створити новий профіль, клацніть по кнопці »додати" .

Autofill Forms для Firefox

У вкладці»Основні" ви зможете налаштувати, які дані будуть використовуватися.

Autofill Forms для Firefox

У вкладці»додатково" розмістилися настройки доповнення: тут можна активувати шифрування даних, імпортувати або експортувати форми у вигляді файлу на комп'ютер і інше.

Autofill Forms для Firefox

Вкладка «Interface» дозволяє налаштувати клавіатурні поєднання, дії для миші, а також зовнішній вигляд Доповнення.

Autofill Forms для Firefox

Після того, як Ваші дані будуть заповнені в налаштуваннях програми, можна переходити до її використання. Наприклад, Ви реєструєтеся на веб-ресурсі, де доводиться заповнювати досить багато полів. Щоб включити автозаповнення полів, вам буде потрібно лише один раз клацнути по іконці доповнення, після чого всі необхідні дані будуть автоматично підставлені в потрібні графи.

Autofill Forms для Firefox

У разі, якщо ви використовуєте кілька профілів, то вам буде потрібно клацнути по стрілочці правіше від іконки Доповнення, вибрати пункт " Менеджер профілів» , а потім відзначити точкою профіль, який вам необхідний в даний момент.

Autofill Forms для Firefox

Autofill Forms – це одне з найбільш корисних доповнень для веб-оглядача Mozilla Firefox, з яким використання браузера стане ще комфортніше і продуктивніше.

Завантажити Autofill Forms для Mozilla Firefox безкоштовно

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

більше статей на цю тему: