Вибір розширення-еквалайзера для Opera

Важлива інформація

Всі доповнення, за винятком одного, про які піде мова в цій статті, поширюються за допомогою інтернет-магазину розширень Chrome. За замовчуванням установка інструментів через нього недоступна для користувачів Opera , однак цю ситуацію можна виправити за допомогою інструкції за посиланням нижче.

Детальніше: встановлення розширень з веб-магазину Chrome в Opera

Ears: Bass Boost, EQ Any Audio!

Назва розширення Ears: Bass Boost, EQ Any Audio! складається з двох частин, з яких вже можна зрозуміти про його призначення. Спочатку воно дозволяє підвищити рівень низьких частот, тобто підняти баси в треках, проте присутні зараз настройки відмінно підійдуть для повноформатного налаштування еквалайзера. Зробити це можна як вручну, так і за допомогою заготовок.
Внешний вид расширения Ears Bass Boost, EQ Any Audio! эквалайзера для браузера Опера

Після установки активуйте додаток, натиснувши по його значку, а потім приступайте до налаштування або вибору заготовки. Ears: Bass Boost, EQ Any Audio! підтримує збереження створеного профілю, що можна використовувати для різних цілей: наприклад, під час перегляду фільмів піднімати середні частоти, а для прослуховування певних жанрів музики підбирати інші пресети.

Завантажити Ears: Bass Boost, EQ Any Audio! з Google Webstore

Audio Equalizer and Amplifier

Audio Equalizer and Amplifier &8212; єдиний еквалайзер нашої статті, який розповсюджується через офіційний магазин розширень Opera. Його функціональність одночасно зрозуміла і стандартна для подібних інструментів. Після установки по посиланню нижче клікайте на значок для відкриття меню управління. Переміщайте повзунки частот, щоб регулювати їх, і не забувайте про посилення гучності.
Внешний вид расширения Audio Equalizer and Amplifier при использовании в браузере Опера

Audio Equalizer and Amplifier підтримує звичний набір пресетів, які можна вибрати в випадаючому меню. Якщо знадобиться, Зберігайте Налаштування, використовуйте режим моно, скидайте гучність або регулюйте баланс лівого динаміка і правого. Більше ніяких функцій в цьому доповненні немає, але і цього набору цілком достатньо звичайним і просунутим користувачам.

Завантажити Audio Equalizer and Amplifier з Opera Addons

&171;еквалайзер для Chrome&187;

Розширення &171;еквалайзер для Chrome&187; спочатку призначалося для браузера від Google, проте завдяки наявності режиму сумісності його можна додати і в Оперу. Цей варіант еквалайзера являє собою стандартну реалізацію графічного меню зі звичними настройками. Налаштуйте значення повзунків частот від 32 до 16K і не забувайте про наявність вбудованих шаблонів, які стануть в нагоді при прослуховуванні певної музики.

Внешний вид расширения Эквалайзер для Chrome при использовании в браузере Опера

Додатково в &171;еквалайзері для Chrome&187; присутні кілька режимів роботи, перемикання між якими відбувається шляхом установки маркерів навпроти відповідних пунктів. Так ви можете використовувати обмежувач, пітч, конвольвер або навіть хор.вибравши відповідні настройки, обов'язково збережіть зміни, щоб вони не скинулися після закриття меню розширення.

Завантажити &171;еквалайзер для Chrome & 187; з Google Webstore

Audio Equalizer

Audio Equalizer &8212; ще один інструмент, який задовольняє потреби пересічного користувача, який захотів додати в свій браузер еквалайзер. Інтерфейс реалізований в звичному вигляді, присутні необхідні заготовки і можливість переключитися на інші режими роботи, щоб налаштувати лімітер, реверб або пітч. Конфігурації різних режимів об'єднуються в одну, тому їх можна поєднувати і зберігати як окремий пресет.

Внешний вид расширения Audio Equalizer при использовании в браузере Опера

Під час роботи з Audio Equalizer зверху відображається назва активної вкладки, що дозволить зрозуміти, яку заготовку необхідно використовувати в цей раз. Відзначимо, що для кожної вкладки вона може бути різною, тому вікно Audio Equalizer потрібно відкривати саме на активній сторінці.

Завантажити Audio Equalizer з Google Webstore

&171;звуковий еквалайзер&187;

Завершує список еквалайзерів для Opera розширення під нехитрою назвою &171;звуковий еквалайзер&187;. Відрізняє його від усіх попередніх рішень тільки зовнішній вигляд, який здається одним з найсимпатичніших.

Внешний вид эквалайзера Звуковой эквалайзер при использовании в браузере Опера

Після натискання по значку розширення відкриваються необхідні параметри, а зліва присутня кнопка, що дозволяє одним натисканням вимкнути або активувати його роботу.

Завантажити & 171; звуковий еквалайзер & 187; з Google Webstore

більше статей на цю тему: