Чому не працюють усі браузери, крім Internet Explorer

Іноді користувачі можуть зіткнутися з проблемою, коли всі браузери, крім Internet Explorer перестають працювати. Багатьох це приводить в подив. Чому так відбувається і як вирішити проблему? Давайте шукати причину.

Чому працює лише Internet Explorer, а решта браузерів-ні

Віруси

Найпоширенішою причиною цієї проблеми є шкідливі об'єкти встановлені на комп'ютері. Така поведінка більше характерно для троянських програм. Тому, потрібно по максимуму перевірити комп'ютер на наявність таких загроз. Необхідно призначати саме повну перевірку всіх розділів, тому що захист в реальному часі може пропускати зловредів в систему. Запустимо сканування і дочекаємося результату.

Сканировать на вирусы при ошибке Internet Explorer

Частенько, навіть глибока перевірка може не знайти загрозу, тому потрібно залучати інші програми. Вибирати потрібно такі, які не конфліктують з встановленим антивірусом. Наприклад Malware , AVZ , AdwCleaner . Запустимо одну з них або все по черзі.

Сканировать на вирусы утилитой AVZ при ошибке Internet Explorer

Знайдені в процесі перевірок об'єкти видаляємо і пробуємо запустити браузери.

Якщо нічого не виявлено, спробуйте відключити повністю антивірусний захист, щоб переконається, то справа не в ній.

Приостановить защиту при ошибке в Internet Explorer

FireWall

Можна ще в Налаштуваннях антивірусної програми відключити функцію &171;FireWall&187; , після чого перевантажити комп'ютер, але цей варіант рідко допомагає.

Оновлення

Якщо останнім часом, на комп'ютер були встановлені оновлення різних програм або Віндовс, то справа може бути в цьому. Іноді такі додатки стають криво і в роботі виникають різні збої, наприклад з браузерами. Тому, необхідно зробити відкат системи до попереднього стану.

Для цього необхідно перейти в &171;Панель Управління&187; . Потім & 171; Система та безпека & 187; , а після вибрати & 171; відновлення системи&187; . У списку відобразиться список контрольних точок. Вибираємо одну з них і запускаємо процес. Після перевантажуємо комп'ютер і перевіряємо результат.

Восстановление системы при ошибке Internet Explorer

Ми розглянули найпопулярніші варіанти вирішення проблеми. Як правило, після використання цих інструкцій проблема зникає.

більше статей на цю тему: