Чому веб-сайти HTTPS в Internet Explorer не працюють

Чому трапляється так, що одні сайти на комп'ютері відкриваються, а інші ні? Причому один і той же сайт може відкритися в Opera, а в Internet Explorer спроба буде невдалою.

В основному такі проблеми виникають з сайтами, які працюють по протоколу HTTPS. Сьогодні мова піде, про те, чому Internet Explorer не відкриває такі Сайти.

Завантажити Internet Explorer

Чому веб-сайти HTTPS в Internet Explorer не працюють

Правильне налаштування часу та дати на комп'ютері

Справа в тому, що протокол HTTPS є захищеним, і якщо у вас в Налаштуваннях встановлено неправильний час або дата, то зайти на такий сайт в більшості випадків не вийде. До слова, однією з причин подібної проблеми є сіла батарейка на материнській платі комп'ютера або ноутбука. Єдине рішення в такому випадку &8212; її заміна. Решта виправити значно простіше.

Змінити дату і час можна в правому нижньому кутку робочого столу, під годинником.

Изменить дату при ошибке открытия HTTPS Internet Explorer

Перевантажити пристрої

Якщо з датою все нормально, тоді пробуємо по черзі перевантажити комп'ютер, роутер. Якщо не допомогло підключаємо інтернет-кабель безпосередньо до комп'ютера. Таким чином можна буде зрозуміти в якій області шукати проблему.

Перевірка доступності сайту

Пробуємо зайти на сайт через інші браузери і якщо все в порядку, тоді переходимо до налаштувань Internet Explorer.

Заходимо в &171;сервіс & 8212; Властивості браузера&187; . Вкладка & 171; додатково&187; . Перевіряємо наявність галочок в пунктах SSL 2.0 , SSL 3.0 , TLS 1.1 , TLS 1.2 , TLS 1.0 . При відсутності, відзначаємо і перевантажуємо браузер.

Проверка настроек при ошибке открытия HTTPS Internet Explorer

Скидання всіх налаштувань

Якщо проблема не зникла, знову заходимо в &171;Панель управління &8212; Властивості оглядача & 187; і робимо &171; Скидання&187; всіх налаштувань.

Сброс настроек при ошибке открытия HTTPS Internet Explorer

Перевіряємо комп'ютер на віруси

Дуже часто різні віруси можуть блокувати доступ до сайтів. Проведіть повну перевірку встановленим антивірусом. У мене стоїть NOD 32 , тому показую на ньому.

Сканировать на вирусы при ошибке открытия HTTPS Internet Explorer

Для надійності можна залучити додаткові утиліти наприклад AVZ або AdwCleaner .

Сканировать на вирусы утилитой AVZ при ошибке открытия HTTPS Internet Explorer

До речі, потрібний сайт може блокувати і сам антивірус, якщо бачить в ньому загрозу безпеці. Зазвичай при спробі відкрити такий сайт, на екрані відображається повідомлення про блокування. Якщо проблема була в цьому, то антивірус можна відключити, але тільки в тому випадку, якщо впевнені в безпеці ресурсу. Може не дарма блокує.

Якщо жоден спосіб не допоміг, значить файли комп'ютера були пошкоджені. Можна спробувати відкотити систему до останнього збереженого стану (якщо таке збереження було) або перевстановити операційну систему. Коли я зіткнувся з подібною проблемою, мені допоміг варіант скидання.

більше статей на цю тему: