видалення реклами в браузерах

Багато користувачів неодноразово стикалися з ситуацією, коли вірус, що потрапив в браузер, змінює його налаштування і систему пошуку за замовчуванням, встановлює небажані тулбари, перенаправляє на сумнівні веб-сайти, активує спливаючі вікна рекламного характеру. Природно, все це не може подобатися. Але без сторонніх інструментів власними зусиллями видалити даний тип вірусного ПЗ досить складно. На щастя, існують спеціалізовані програми, які дозволяють прибрати спливаючу рекламу в браузері набагато простіше.

Як прибрати рекламу

На ринку вже давно існують додатки, що дозволяють швидко і надійно видалити рекламні елементи з веб-оглядачів. Розглянемо докладніше те, як користуватися найбільш ефективними з них.

Спосіб 1: AntiDust

Найпростішою утилітою для видалення реклами в браузерах є AntiDust. Її пряме призначення-видалення небажаних панелей інструментів рекламного характеру в різних браузерах. Вона навіть не має власного інтерфейсу і відразу після запуску, в разі відсутності підозрілих тулбаров у інтернет-оглядачів, ніяк не проявляє свою діяльність і тут же закривається. Якщо ж панелі інструментів були знайдені, AntiDust ініціює процедуру їх видалення. Якщо ви дійсно хочете видалити тулбар, повинні будете підтвердити це. Видалення відбудеться практично моментально.

Предложение об удалении панели инструментов в программе AntiDust

Завантажити AntiDust безкоштовно

Детальніше: Як прибрати рекламу в браузері Google Chrome програмою AntiDust

Спосіб 2: Toolbar Cleaner

Toolbar Cleaner також спеціалізується на видаленні панелей інструментів та плагінів, але має більш складну конфігурацію, ніж попередня утиліта.

Завантажити Toolbar Cleaner

 1. Для виявлення небажаних тулбаров і плагінів, перш за все, запускаємо сканування системи.
 2. Сканирование браузеров Toolbar Cleaner
 3. Після того як список підозрілих модулів сформований і зняті вручну позначки з тих елементів, які ми плануємо залишити, запускаємо процедуру видалення плагінів і тулбаров.
 4. Удаление нежелательных тулбаров в программе Toolbar Cleaner
 5. Після закінчення процедури небажані панелі інструментів в браузерах будуть відсутні.

Детальніше: Як прибрати рекламу в браузері Мозила програмою Toolbar Cleaner

Спосіб 3: AdwCleaner

Додаток AdwCleaner здатне знаходити і прибрати рекламу з браузера навіть в тих випадках, коли вогнище зараження добре прихований.

Завантажити програму AdwCleaner

 1. Як і у випадку з попередньою програмою, відразу ж після запуску потрібно запустити сканування, натиснувши для цього на відповідну кнопку в головному вікні.
 2. Запуск сканирования в программе AdwCleaner
 3. Результати перевірки шикуються в список і розподіляються за категоріями в окремих вкладках. У кожній з них можна зняти виділення з конкретного елемента, тим самим скасувавши його видалення. Ті самі, які залишаться позначеними, будуть видалені після натискання кнопки & 171; очищення & 187; .
 4. Запуск очистки в программе AdwCleaner
 5. Перш ніж приступити до виконання даної процедури, слід закрити вікна всіх додатків, так як AdwCleaner по завершенні своєї роботи зробить примусову перезавантаження комп'ютера.

Детальніше: Як прибрати рекламу в браузері Опера програмою AdwCleaner

Спосіб 3: Hitman Pro

Програма Hitman Pro виконує більш глибокий пошук впроваджених в браузери вірусів і слідів їх діяльності.

Завантажити програму Hitman Pro

 1. Для того щоб видалити рекламу в інтернет-оглядачах за допомогою цього додатка, також попередньо слід провести сканування.
 2. Сканирование программой Hitman ProСканирование программой Hitman Pro
 3. Потім програма запропонує видалити позначені підозрілі елементи. Втім, якщо ви впевнені в їх надійності, можна відмітку зняти.
 4. Результаты сканирования программой Hitman Pro
 5. Після цього виконується процедура очищення системи і браузерів від рекламних і шпигунських додатків.
 6. Результаты очистки программой Hitman Pro
 7. Після завершення роботи з Hitman Pro для остаточного очищення системи слід перезавантажити комп'ютер.
 8. Детальніше: Як прибрати рекламу в Яндекс браузері програмою Hitman Pro

Як бачимо, існує цілий комплекс програм, завдяки яким можна позбутися від реклами в Інтернеті в Яндекс браузері, опері, Мозіль, Гугл Хром і в інших популярних веб-оглядачах.

більше статей на цю тему: