Встановлення Telegram на пристрої Android та iOS

Популярний месенджер Телеграм, розроблений Павлом Дуровим, доступний до використання на всіх платформах - як на десктопних ( Windows , macOS , Linux ), так і на мобільних (Android і iOS). Незважаючи на широку і стрімко зростаючу призначену для користувача аудиторію, багато хто все ще не знають, як його встановити, і тому в нашій сьогоднішній статті ми розповімо, як це зробити на телефонах, що працюють під управлінням двох найбільш популярних операційних систем.

Читайте також: Як встановити Telegram на комп'ютер Windows

Android

Володарі смартфонів і планшетів на базі відносно відкритої ОС Андроїд практично будь-який додаток, і Телеграм тут не виняток, можуть встановити як офіційним (і рекомендованим розробниками) методом, так і в обхід такого. Перший має на увазі звернення в Google Play Маркет , скористатися яким, до речі, можна не тільки на мобільному девайсі, але і з будь-якого браузера для ПК.

Переход к установке из Google Play Маркета приложения Telegram для Android

Другий же полягає в самостійному пошуку інсталяційного файлу в форматі APK і його подальшої інсталяції безпосередньо у внутрішню пам'ять пристрою. Дізнатися більш детально про те, як саме виконується кожен з цих способів, можна в окремій статті на нашому сайті, представленої за посиланням нижче.

Непосредственная установка APK-файла приложения Telegram для Android

Детальніше: встановлення Telegram на Android

Рекомендуємо також ознайомитися з іншими можливими методами установки додатків на смартфони і Планшети з «зеленим роботом» на борту. Особливо представлені нижче матеріали зацікавлять власників смартфонів, придбаних в Китаї і/або орієнтованих на ринок цієї країни, так як в них Гугл Плей Маркет, а разом з ним і всі інші сервіси корпорації добра, просто відсутні.

Страница с описанием приложения Telegram в Google Play Маркете на компьютере

Читайте також:
способи установки андроїд-додатків з телефону
способи установки Android-додатків з комп'ютера
Інсталяція сервісів Google на мобільний пристрій
Установка Google Play Маркета на китайський смартфон

IOS

Незважаючи на закритість мобільного операційної системи від Apple , власники iPhone і iPad теж мають у своєму розпорядженні як мінімум два способи установки Telegram , застосовні в тому числі і до будь-яких інших додатків. Схваленим і задокументованим виробником є тільки один-звернення в App Store, & 8212; магазин додатків, встановлений на всіх смартфонах і планшетах купертіновской компанії.

Telegram для iPhone информация о приложении-клиенте в App Store, начало загрузки мессенджера

Другий же варіант інсталяції месенджера більш складний в реалізації, але на морально застарілих або некоректно працюючих девайсах тільки він і виручає. Суть такого підходу полягає у використанні комп'ютера і однієї зі спеціалізованих програм-фірмового комбайна iTunes або створеного сторонніми розробниками аналога – iTools .

Telegram для iPhone iTunes начало загрузки мессенджера на диск ПК

Детальніше: встановлення Telegram на пристрої iOS

Висновок

У цій невеликій статті ми зібрали воєдино наші окремі, більш докладні керівництва на тему того, як встановити месенджер Телеграм на смартфони та планшети з Андроїд і айОС. Незважаючи на те, що для вирішення цього завдання на кожній з мобільних операційних систем існує два, а то і більше варіанти, ми настійно рекомендуємо користуватися тільки першим. Інсталяція додатків з Google Play Маркета і App Store-це не тільки єдиний схвалений розробниками і абсолютно безпечний метод, але і гарантія того, що отриманий з магазину продукт буде регулярно отримувати оновлення, всілякі виправлення і функціональні поліпшення. Сподіваємося, ця стаття була корисна для вас і після ознайомлення з нею не залишилося питань. Якщо ж такі є, ви завжди можете задати їх в коментарях нижче.

Читайте також: інструкції щодо використання Telegram на різних пристроях

більше статей на цю тему: