Що робити, якщо не відображається час останнього візиту співрозмовника в WhatsApp

Причина 1: налаштування конфіденційності співрозмовника

Якщо ви є постійним користувачем месенджерів, то помічали, що в деяких чатах не видно, коли саме користувач був в останній раз в мережі. В WhatsApp однією з головних причин цього є налаштування конфіденційності &8212; співрозмовник приховав від усіх або тільки від людей, які не є його контактами, коли в останній раз був онлайн.

Якщо говорити про близьких людей, які не хочуть приховувати подібну інформацію від вас, але і повністю відкривати статус &171; був (- а)&187; також не бажають, то можна попросити змінити налаштування таким чином, щоб Останній візит бачили його контакти. Якщо ж мова йде не про дуже близького співрозмовника, зробити з цим нічого не вийде. Залишається дочекатися, поки він особисто не відкриє інформацію про Останній візит.

Однак є один недолік в Налаштуваннях даного месенджера: якщо Користувач приховав інформацію, а у вас налаштування конфіденційності повністю відкриті, в момент, коли він буває онлайн (особливо, якщо розмовляє з кимось довго), ви все одно побачите статус &171; в мережі & 187; .

Причина 2: власні налаштування конфіденційності

Ще одна поширена ситуація, коли ви не бачите дату останнього візиту іншої людини через те, що ваші власні настройки конфіденційності по даному пункту відключені. Принцип роботи Ватсап має на увазі, що якщо ви приховуєте свою позначку &171; був (- а)&187; , то також не можете стежити і за діями інших. Врахуйте, що повністю стати невидимкою в месенджері не вийде & 8212; статус &171;в мережі & 187; і &171;друкує & 187; буде відображатися в будь-якому випадку. Перевірити, чи закриті у вас дані параметри можна за інструкцією нижче, яка підійде для користувачів будь-яких смартфонів. У ПК-версії на даний момент немає можливості змінювати налаштування подібного типу.

 1. Відкрийте месенджер і тапніте кнопку &171;Налаштування&187; у нижньому правому куті.
 2. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 1
 3. Перейдіть до розділу &171; обліковий запис&187; .
 4. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 2
 5. Далі торкніться рядка & 171; Конфіденційність&187; .
 6. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 3
 7. Необхідний параметр розташований першим. Якщо навпаки &171; був (- а)&187; вказано варіант & 171; ніхто&187; , відкрийте можливість редагування.
 8. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 4
 9. Виберіть варіант &171;всі&187; або &171;Мої контакти&187; залежно від того, для кого ви віддаєте перевагу відкрити час останнього візиту.
 10. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 5

Причина 3: блокування користувача

Перш ніж додати когось до чорного списку, майте на увазі, що ви більше не зможете спостерігати за тим, коли користувач востаннє був в Інтернеті. Однак бувають ситуації, що людина потрапляє в блок просто через неуважність. В такому випадку, якщо ви впевнені, що нікого особисто не блокували, рекомендуємо скористатися інструкцією, яка підійде і для iPhone, і для телефонів на Android.

 1. Відкрийте WhatsApp і натисніть кнопку &171;Налаштування&187; у нижньому правому куті.
 2. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 6

 3. Виберіть рядок & 171; обліковий запис&187; .
 4. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 7
 5. Перейдіть до розділу & 171; Конфіденційність&187; .
 6. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 8
 7. Навпроти параметра & 171; заблоковані & 187; подивіться кількість користувачів. Якщо вказано &171;0&187; , значить, у вашому чорному списку немає нікого. Якщо ж ви все-таки спеціально або випадково когось додали в бан, тапніте рядок для перегляду даних.
 8. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 9
 9. Щоб розблокувати користувача месенджера, свайпніте убік, як це зазначено на скріншоті.
 10. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 10
 11. Торкніться кнопки & 171; розблокувати & 187; . Відразу після виконання даних дій ви зможете подивитися час останнього візиту даної людини.
 12. В Ватсапе не видно время посещения собеседника 11

Додатково: якщо співрозмовник додав вас в чорний список, ви також не зможете бачити інформацію про нього. Зрозуміти, що ви заблоковані, можна за кількома ознаками: для вас прихована фотографія користувача, час його останнього візиту, а також при відправці повідомлень не приходить підтвердження про доставку у вигляді другої галочки. В крайньому випадку перевірити це можна за допомогою Ватсапа іншого користувача. Якщо для іншої людини доступ до інформації та фото відкритий, а для вас немає &8212; значить, ви в блоці.

Причина 4: технічний збій

Якщо всі варіанти, про які ми говорили раніше, були перевірені і виключені, але проблема з показом часу відвідування залишається, найімовірніше, причина в технічному збої месенджера. Не варто забувати, що будь-який додаток, тим більше настільки велике, час від часу піддається атакам, страждає від збоїв в роботі серверів і так далі. Як визначити, що це саме ваша ситуація? Якщо ви впевнені, що ще вчора інформація про вашого співрозмовника була відкрита, а сьогодні вже немає, і не тільки для одного користувача, то на 99% причина криється не в ваших налаштуваннях або телефоні, а в самому Ватсапе. Єдиним рішенням в даному випадку буде очікування.

більше статей на цю тему: